Impossible Foods najíma Leslie Sims ako marketingového a kreatívneho riaditeľa – vegkonóma

Impossible Foods oznamuje, že ocenený kreatívny a marketingový veterán Leslie Sims, predtým zo spoločnosti Deloitte, začne 1. januára 2023 zastávať novovytvorenú pozíciu hlavného marketingového a kreatívneho riaditeľa.

„Leslie je osvedčená kreatívna marketingová sila, ktorú potrebujeme, aby sme naše produkty a prísľub mohli priniesť masám“

Sims bol najatý Impossible, aby „vybudoval robustné marketingové a kreatívne funkcie“, pretože spoločnosť plánuje „výrazne zvýšiť povedomie spotrebiteľov a testovanie a zároveň výrazne predbehnúť ostatné rastlinné značky do vlastnej kategórie“, uvádza tlač. uvoľniť.

Impossible Tasty Chili Mac
©Impossible Foods

Vo svojej predchádzajúcej funkcii americkej hlavnej kreatívnej riaditeľky Deloitte Digital bola Sims menovaná jednou z najlepších 1 CCO v USA od Adweek, jednou z najkreatívnejších žien v reklame podľa Business Insider a jednou z top marketingových lídrov a inovátoriek podľa Media. .

„Leslie je osvedčená kreatívna marketingová sila, ktorú potrebujeme, aby sme naše produkty a prísľub mohli priniesť masám,“ povedal Peter McGuinness, generálny riaditeľ Impossible Foods. „Kategória rastlinného mäsa je v plienkach a napriek nášmu rastu o nás väčšina krajiny stále nepočula. Máme skutočnú príležitosť vytvárať a budovať nielen vlastnú značku, ale celú kategóriu prostredníctvom väčšej informovanosti, prístupnosti a dostupnosti. Leslie vie, ako nastaviť kreatívnu víziu pre značky a podniky v oblasti hyperrastu, vybudovať a viesť vysokovýkonné tímy a vytvárať emocionálne spojenia so spotrebiteľmi.“

Nemožné kuracie karbonátky
© Impossible Foods

Sims v minulosti spolupracoval so značkami potravín a reštaurácií vrátane Burger King, Joe’s Crab Shack a Macaroni Grill, ako aj so značkami, ktoré vlastní General Mills, ako napríklad Nature Valley™, Big G Whole Grain Initiative, Cinnamon Toast Crunch™ a Betty Crocker™. .

„Ponúknuť príležitosť udávať tón a definovať marketingový príbeh pre takú dôležitú značku na tejto úrovni je príležitosť, ktorá sa raz za kariéru stane,“ povedal Leslie Sims. Je to jedna z mála spoločností na svete, kde sa tak, ako sa spoločnosti darí, darí aj planéte.

„Nemožné je konečným narušiteľom kategórie navždy“

“Nič nie je viac motivujúce ako toto.” Miloval som čas v Deloitte Digital, bolo pre mňa privilégiom pomáhať pri budovaní a spájaní tímu po celých USA – je to silná skupina nabitá talentom – a za posledné dva roky urobili jednu z mojich najobľúbenejších prác v mojej kariére. rokov. Ale som tak nadšený a teším sa na stretnutie a spoluprácu s celým tímom v Impossible, aby sme im pomohli rásť a meniť svet.“

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *