Iniciatíva Quorn Regenerative Farming Initiative vzdeláva kuchárov a farmárov o trvalo udržateľných postupoch – vegkonóm

Biohub na farme Ings je iniciatíva regeneratívneho poľnohospodárstva v Spojenom kráľovstve s cieľom vzdelávať súčasných a začínajúcich kuchárov a farmárov v oblasti udržateľných poľnohospodárskych postupov.

Projekt spustený v r spolupráca s Profesionáli z Quorndivízia stravovacích služieb značky bez mäsa; RegenFarmCo (CIC), špecializovaná poradenská spoločnosť v oblasti regeneratívneho poľnohospodárstva, ktorú založil Vincent Walsh; a Yorkshire Water, druhého najväčšieho vlastníka pôdy v Yorkshire.

vincent walsh zakladateľ spoločnosti regenfarmco na mieste farmy
Zakladateľ spoločnosti RegenFarmCo Vincent Walsh © RegenFarmCo

Levy Spojené kráľovstvo + Írskopartner v oblasti stravovania a pohostinstva v oblasti športu, voľného času, kultúrneho dedičstva a vystúpení oznámil plány pripojiť sa k spolupráci sponzorovaním spoločnosti Biohub na farme Ings. Na tFarma, Levy UK + Ireland má možnosť pestovať svoju produkciu, ktorú by spoločnosť využila na servírovanie na svojich partnerských miestach po celom Spojenom kráľovstve. Spoločnosť tvrdí, že účasť na iniciatíve regeneratívneho poľnohospodárstva bude kľúčová pri implementácii jej dlhodobej stratégie udržateľnosti.

Centrum vzdelávania

Biohub miesto, ktoré sa nachádza v blízkosti Harrogate, budú využívať všetky strany ako vzdelávacie centrum, ktoré uľahčí školenie pre ďalšiu generáciu farmárov a kuchárov, ktorí vstupujú do najnovšieho vývoja v oblasti udržateľného poľnohospodárstva, riadenia zdrojov a diverzifikácie systémov výroby potravín.

Yorkshire Water tiež oznámila, že do projektu zahrnie aj 37-hektárový projekt Program Beyond Nature®environmentálna iniciatíva, ktorá pomáha farmárom v nájmoch praktizovať trvalo udržateľné a biologicky rozmanité hospodárenie s pôdou a poľnohospodársky prístup.

biohub miesto iniciatívy regeneratívneho poľnohospodárstva
© RegenFarmCo

Ellie Janes, vedúca stravovacích služieb pre výživu a udržateľnosť v spoločnosti Quorn Professionalspovedal: „Naším cieľom v Quorne je poskytovať zdravé jedlo pre ľudí a planétu. Planétu kladieme do centra všetkého, čo robíme, a zdieľame mnohé z rovnakých ambícií ako partneri zapojení do tohto projektu.

„Chceme inšpirovať a motivovať ďalšiu generáciu kuchárov, farmárov a ďalších, aby boli súčasťou riešenia, ktoré naša planéta tak zúfalo potrebuje. Nerobiť nič nebolo pre nás v Quorne nikdy voľbou. Ako priekopník bezmäsitého jedla je privilégiom podporovať tento priekopnícky projekt spolu s partnermi, ktorí vedú cestu ako priekopníci spoločne. Záchrana planéty po jednej farme.”

Quorn_Hot_Honey_BBQ_Wings

Jon Davies, výkonný riaditeľ spoločnosti Levy UK + Ireland, uviedol: „Ako líder na trhu v oblasti športového a rekreačného stravovania veríme, že je našou povinnosťou presadzovať lepšie environmentálne štandardy v celom našom sektore. Dúfame, že prostredníctvom investícií do regeneratívneho poľnohospodárstva sa nám podarí posilniť užší pracovný vzťah medzi farmármi a šéfkuchármi, ktorí budú spolupracovať na poskytovaní výnimočnej kvality a trvalo udržateľnej produkcie návštevníkom na našich partnerských miestach. Levy UK+I bude pokračovať v implementácii a obhajovaní udržateľných iniciatív, aby sme zabezpečili, že zostaneme agentom zmien v popredí potravinárskeho priemyslu.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *