Jack & Annie’s Pridať do sortimentu Jackfruit

Jack & Annie’s, vyrobený spoločnosťou The Jackfruit Company, je novou vychádzajúcou hviezdou kategória alternatívy mäsa – určite si treba dávať pozor! V snahe o postup je jej najnovším krokom uvedenie troch nových mrazených potravinových produktov, ktoré sú, samozrejme, vyrobené z obľúbenej vegánskej rastliny, jackfruitu.

Nové Crispy Jack Patties, Buffalo Jack Patties a Crispy Gluten-Free Jack Tenders sú tri produkty, ktoré sa pripájajú k rodine Jack & Annie a sú teraz dostupné v mraziarňach obchodov s potravinami po celej krajine. Ak chcete nájsť najbližšie predajné miesto, jednoducho vyskúšajte vyhľadávač obchodov.

„Naši fanúšikovia naďalej požadujú viac možností kurčiat a sme nadšení, že môžeme splniť ich potreby týmito tromi novými prírastkami,“ povedal Annie RyuCEO a zakladateľ Jack & Annie’s. „Pomocou jackfruitu ako našej zložky číslo jedna sme schopní vyrábať jedlá, ktoré nielen zasýtia ako mäso, ale sú aj dobrým zdrojom vlákniny a bielkovín, majú nižší obsah tuku a kalórií ako mäsové výrobky a sú jednoduchšie a menej spracované. v porovnaní s inými alternatívami mäsa. Jackfruit má prirodzene mäsovú štruktúru a tiež dobre zachytáva chute, čo umožňuje všestranný a lahodný chuťový zážitok.

Odporúčania pre podávanie

Ako teda spoločnosť opisuje tieto nové pochúťky?

  • Chrumkavé Jack Patties: Dokonale chrumkavé a jemne ochutené, tieto karbonátky sú skvelé na žemli alebo celé samotné.
  • Buffalo Jack Patties: Práve to správne množstvo pikantnej chuti s nádychom octu a masla robí z tejto byvolej karbonátky túžbu.
  • Chrumkavý bezlepkový Jack Tenders: Či už sú namočené vo vašej obľúbenej omáčke alebo si ich vychutnáte samotné, tieto jemné jedlá sú jedinečnou a lahodnou bezlepkovou a bezmäsitou možnosťou bez obetovania chuti alebo štruktúry.

Pre mnohých Jack & Annie’s vyniká svojou oddanosťou jackfruitu, čo je prírodná a na živiny bohatá rastlina známa svojou mäsitou textúrou a obľúbenosťou medzi vegánmi. Je tiež udržateľný a regeneračný, čo znamená, že je to dobrý produkt na konzumáciu z hľadiska starostlivosti o našu planétu.

Nové potraviny Jack & Annie sú teraz dostupné u predajcov potravín po celej krajine, vrátane Sprouts, HEB, Wegmans, Publix, Giant a Stop & Shop.

Vyskúšali ste ich? Radi by sme počuli vaše myšlienky.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *