Jarný čas! Dezertové tajomstvá a inšpirácie

Keďže jar je hneď za rohom, mysleli sme si, že túto sezónu privítame zdieľaním tajomstiev jari, sviatočných pripomienok a inšpirácie LTO.

Sezónne LTO sú na prvom mieste v záujme spotrebiteľov. Jedinečné príchute dostupné každú sezónu pozývajú na experimentovanie s veľkým dopytom: 47 % hostí (vo veku 18 – 34 rokov) tvrdí, že preferencie jedálneho lístka sa menia podľa ročného obdobia. Vďaka tomu môžu reštaurácie využiť popularitu sezónnych chutí a položiek, ktoré dávajú zmysel. Tu sú naši jarní obľúbenci, ktorí vám pomôžu pripraviť živé LTO špeciály.

Po prvé, aS jarným a letným prístupom vám odporúčame pridať do jedálneho lístka sezónne príchute, ako sú citrusy a bobule. Naša Lemon Blueberry Manifesto Cookie je cukrová sušienka, ktorá sa vám rozpúšťa v ústach, kyprá s divokými mainskými čučoriedkami a návalom citrusovej chuti. Operátori si ich môžu objednať do pekární alebo na pestrú ochutnávku spolu s individuálne zabalenými možnosťami.

Ak chcete niečo trochu luxusnejšie, skúste ponúknuť pohodlie nášho tvarohového koláča Blueberry Cobbler s bielou čokoládou. Určite poteší dav, s vlhké kúsky vanilkovo-bôbového krémového koláča, sladké víry bobuľového kompótu a krémový tvarohový koláč z bielej čokolády. Doplnené čučoriedkami, šľahačkou a hoblinami bielej čokolády.

Udržujte veci čerstvé tým, že pokryjete tento dekadentný dezert citrónovým tvarohom a kvapkou bazalkového oleja (pozri recept tu).

Na jar sa tiež konajú niektoré dôležité sviatky, ako napríklad Veľká noc (17. apríla) a Deň matiek (8. mája). Na prípravu sviatočného dezertného menu s a obľúbený veľkonočný dezert, vyberte si štyri alebo šesť vrstiev mrkvovej torty. Náš Four High Carrot Cake je vrstva po vrstve vlhkého mrkvového koláča posiateho hrozienkami, vlašskými orechmi a ananásom a potom je dokončená smotanovou tvarohovou polevou a troškou ganache z bielej čokolády. Ďalším obľúbeným produktom je náš Big Carrot Cake je šesť vrstiev vlhkého mrkvového koláča obloženého našou hladkou tvarohovou polevou, všetko posiate pekanovými orechmi.

Nezabudnite, na prezentácii záleží!

Podobne sa budete chcieť pripraviť na Deň matiek. Vzdávame hold našim superhrdinom, aby sme si uctili materstvo a oslávili materské putá, ktoré z nás urobili to, kým sme. Idú podľa ‘mami’. Tu je niekoľko návrhov, ako ozvláštniť Deň matiek dezertom! Prevádzkovatelia môžu ponúkať naše malinové brulée s bielou čokoládou aj samostatne. Hodvábny hladký biely čokoládový syr so žiarivým červeným malinovým vírom, ručne vypaľovaný a glazovaný v jednoduchej elegancii. Alebo do toho navrstvite kúsky cheesecaku s malinovou penou a omáčkou, vanilkovým krémom Chantilly s čerstvými malinami drobný recepte. Krásne jedlo s moderným nádychom!

Ďalšou zhovievavou možnosťou je táto bohatá recept na misku na koláčiky vyrobené s našimi Honduraský čokoládový Manifest Brownieale dá sa ľahko nahradiť našou báječnou čokoládovou sušienkou. Doplňte sušienky peruánskym crème fraiche a ganache, osprchujte chrumkavými koláčikmi Amaretto a zakončite čerešňami Amarena.

Napokon, takmer polovica všetkých spotrebiteľov reštaurácií považuje za dôležité, aby prevádzkovatelia udržiavali menu čerstvé počas celého roka ponúkaním špeciálnych položiek a LTO. Prečítajte si o tom viac tu. Preto, aby sme našim zákazníkom uľahčili prácu, vybrali sme niektoré z našich obľúbených receptov inšpirovaných jarou a nápady. Oživte klasické dezerty, po ktorých budú vaši zákazníci vo výsledku túžiť po väčšom. Objavte, čo pre vás môže urobiť jedna sku, pomocou všestranných produktov, ako je náš New York Cheesecake a Original Cheesecake Xango®.

Kontaktujte svojho obchodného zástupcu ešte dnes, aby ste predbehli jarný rozruch!

Video konceptu Barsicle

Bonusový nápad! Pre našich domácich spotrebiteľov tu máme skvelý nápad na jarné stretnutie – recepty na barsicle

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *