Je tu októbrové + novembrové vydanie časopisu Barista!

Titulná stránka s Islandskou Sonjou Björk Grant, články o výbere správnej lokality, prilákaní investorov, rozšírení ponuky prostredníctvom RTD a oveľa viac, to všetko v novom čísle!

KENNETH R. OLSON
ČASOPIS BARISTA

Vitajte v našom novom vydaní na október + november 2022! Je to naše 100. číslo a ďakujeme všetkým, ktorí na výrobe tak tvrdo pracovali Časopis Barista úspech v priebehu rokov. Bez našich prispievateľov, inzerentov alebo čitateľov by sme to nedokázali. Ďakujeme vám všetkým za vašu neustálu podporu Časopis Barista!

Ako vždy, nové číslo si môžete prečítať zadarmo online s našou digitálnou edícioualebo si môžete objednať predplatné alebo jeden výtlačok ešte dnes v našom internetový obchod.

Tu sú niektoré z hlavných bodov z vydania z októbra a novembra 2022:

Charakteristika obálky: Sonja Björk Grant

Otváranie titulnej stránky Sonje Björk Grantovej v októbrovom a novembrovom čísle 2022 časopisu Barista Magazine.
Sonja Björk Grant je stálicou na baristických súťažiach po celom svete, kde za posledné dve desaťročia strávila nespočetné množstvo hodín dobrovoľníctva.

Na obálke nášho 100. čísla sme chceli osláviť niekoho výnimočného a Sonja Björk Grant bola jasná voľba. Bola jednou z Časopis BaristaJeho prví priaznivci potom, čo počula Sarahin tón na Nordic Barista Cup v roku 2004. V tom čase boli baristické súťaže s národnými a svetovými šampionátmi celkom nové, ale rýchlo sa šírili. Sonja bola jednou z hnacích síl tohto rastu. Precestovala svet do viac ako 50 krajín, poskytovala školenia pre sudcov a dobrovoľne pracovala ako sudkyňa. Zároveň viac ako 20 rokov pracovala na rozvoji špeciálnej kávovej scény na rodnom Islande. Sme nadšení, že môžeme uviesť Sonju vo vydaní z októbra a novembra 2022!

„Diverzifikovať pomocou RTD“

Diverzifikácia pomocou RTD sa rozšírila z októbrového + novembra 2022 vydania časopisu Barista.
Trh s hotovými nápojmi sa naďalej rozširuje a viac kaviarní ponúka svoje vlastné RTD, aby pridali k svojmu spodnému riadku tvorcu zisku.

Trh s hotovými nápojmi v poslednom čase prudko stúpa. Dokonca aj malé kávové spoločnosti môžu zvýšiť svoje zisky pomocou RTD, buď ako doplnkový predaj na pulte, alebo balenie vlastných RTD pre iné maloobchodné miesta. Spisovateľ Josh Rank sa tejto téme venuje v októbrovom a novembrovom čísle 2022 s postrehmi, ako sa môžu nezávislé kaviarne pripojiť k tomuto ziskovému segmentu trhu.

„Výber perfektnej lokality“

"Výber perfektnej lokality" článok sa šíril v časopise Barista.
Miesto môže spôsobiť alebo zlomiť podnikanie s kávou; zistite, ako si vybrať tú správnu v časti „Výber perfektnej lokality“.

Výber správneho miesta pre kaviareň môže znamenať úspech, zatiaľ čo chudobná kaviareň nevyhnutne prinesie výzvy a možno aj katastrofu. Či už je to váš prvý obchod alebo najnovší obchod v rastúcom reťazci, vaša poloha môže znamenať veľký rozdiel. Ako sa teda uistiť, že zvažujete správne miesto? Ty Harrell hovorí s odborníkmi, aby našiel odpoveď v časti „Výber perfektnej lokality“.

‘Cashbox: Hľadanie správnych investorov’

Naša finančná rubrika „Pokladňa“ sa vracia vo vydaní október + november 2022 a rozoberá klady a zápory spolupráce s investormi.

Pri hľadaní expanzie alebo začatia podnikania je základom prístup ku kapitálu. Jednou z možností na zváženie je prilákanie investorov, ale či už zvažujete rodinu, kapitálové fondy alebo iných vlastníkov firiem, je dôležité pochopiť výhody a nevýhody každého druhu investora. Tracy Allen poskytuje svoj pohľad na túto tému v našej finančnej rubrike „Pokladňa“.

„Jeden na jedného: Phuong Tran“

Otváracia novinka „Jeden na jedného: Phuong Tran“ z októbrového a novembrového vydania časopisu Barista Magazine z roku 2022.
Phuong Tran vyhrala USBC v roku 2004 a jej obchod v Ridgefield, Washington, je odvtedy cieľom pre kávičkárov.

Phuong Tran si otvorila kaviareň, aby mala podnik vedľa svojej sestry v obchodnom centre, no prerástlo to do dobrodružstva, aké si nikdy nedokázala predstaviť. Lava Java v Ridgefield, Washington, sa pod vedením Phuong stala cieľom pre kávových profesionálov a jej miestnu komunitu. Spisovateľ Chris Ryan urobil rozhovor so šampiónkou baristov z roku 2004 v Spojených štátoch Phuong pre „One on One“ a hovorila o svojej nečakanej ceste v špeciálnej káve.

Ešte raz si musím nájsť chvíľku a poďakovať všetkým, ktorí pomohli pri výrobe Časopis Barista úspech za posledných 17+ rokov a 100 vydaní. Bez vás by sme nič z toho nedokázali.

Prihláste sa na odber a ďalšie!

Ako vždy, môžete čítať Časopis Barista v papierovej alebo digitálnej podobe. Prečítajte si bezplatne vydanie z októbra a novembra 2022 s našou digitálnou edíciou. A pre viac ako trojročné čísla navštívte naše archív digitálneho vydania tu.

Tlačenú kópiu časopisu si môžete objednať cez našu stránku internetový obchod tualebo začať predplatné na jeden rok alebo dva.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *