Kanadský Beyond Moo debutuje jednorazovým ovseným nápojom pre deti

Eat & Beyond Global Holdings Inc.investičný emitent zameraný na alternatívny proteín, oznamuje kanadská portfóliová spoločnosť Beyond Moo rozširuje svoj produktový rad o jednorazový ovsený nápoj pre deti.

„Formáty na jedno použitie a na cesty… predstavujú medzeru v súčasných ponukách rastlinných produktov na trhu“

Nový ovsený ovos vyrobený zo 100% kanadského ovsa je bezmliečny, bezlepkový jogurtový nápoj, ktorý má nízky obsah cukru a poskytuje zdravé probiotiká, vápnik a vitamíny. Detský ovsený gurt je dostupný s príchuťou čerešňa a vanilka a je balený v prenosnom formáte na cesty.

Beyond Moo predáva celý rad nemliečnych jogurtov, kefírov, nátierok v štýle smotanového syra a masla. Všetky jej produkty sú vyrobené bez mliečnych výrobkov, lepku, orechov, sóje, konzervantov a umelých aróm.

Detský jogurt Beyond Moo Oatmilk
©Beyond Moo

Pitný formát

„Pitný formát znamená, že je ľahké ho hodiť do detských škatúľ alebo vziať na cesty,“ povedala Yulia Weber, zakladateľka Beyond Moo. „Jednou z oblastí, na ktoré sa zameriavame, je rozširovanie produktového radu, aby sme zvýšili možnosti, ktoré majú naši zákazníci, aby si produkty užili. Formáty na jedno podávanie a na cesty sú pohodlné a všestranné a predstavujú medzeru v súčasných ponukách rastlinných produktov na trhu.

Eat & Beyond so sídlom vo Vancouveri zahŕňa Eat Just, Fast Food Power PlantNabati Foods a značka banánového mlieka Banánová vlna. Nový oatgurt Beyond Moo je teraz k dispozícii v 116 kanadských maloobchodných predajniach vrátane Healthy Planet a vybraných lokalít Sobeys a Foodland.

Beyond Moo Bez mlieka
©Beyond Moo

Naberanie pary

„Mliečne alternatívy na báze ovsa sa rýchlo stali obľúbenými medzi spotrebiteľmi, a to vrátane rodičov, ktorí majú záujem integrovať rastlinné potraviny aj do stravy svojich detí,“ povedal Michael Aucoin, generálny riaditeľ spoločnosti Eat & Beyond. „Očakávam, že tento trend bude aj naďalej naberať prúd za hranicou kategórie mlieka a do inovatívnejších nemliečnych jogurtov, nátierok a iných typov výrobkov.“

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *