Káva získava mier a ticho, Cold Brew varí mobilne, dvadsať krajín tvorí históriu kávy v Jemene

my kultúru


1. Keramika, káva a pečivo vchádzajú do… Hong Kongskej dielne. Čo nasleduje, je kreatívny experiment so „surovou kávou“. Podujatie THE SHOPHOUSE s podporou Naam Yu z Handyman Roasters, Phoenix Coffee Roastery a Plumcot Bakery prebieha prostredníctvom
7. augusta. Môžeme dostať spev ‘Čí dom’?

2. Japonská kaviareň Maru spustila exkluzivitu merch spolupráca s Múzeum mieru a ticha Do kamenného obchodu a online internetovej prezentácie prináša bavlnené mikiny s kapucňou, priestranné kabelky a čiapky v zemitých odtieňoch. Jeho kvalitná káva sa stretáva s vysokými vibráciami. Uvidíme sa vonku.

3.Miir’s Cold Brew kávový filter je tu a pripravený na použitie, na cestách. Filter sa priskrutkuje na vrch fľaše so širokým hrdlom a jeho výroba trvá až 10 hodín. Tu je návod, ako to urobiť v tomto návode kávu video, ktoré vám tiež ukáže všetko o mikroperforáciách umožňujúcich tento proces. Gadget Go Go Coffee

4.Kofeínový je titulok a The New Yorker článok, ktorý zaznamenáva zatvorenie reťazcov Starbucks v Los Angeles kvôli „náročným incidentom“. To by mohlo znamenať viac priestoru pre nezávislú kaviareň, aby znovu prevzala blok. Skryť svoje obchody.

5. Keď tlačí šampión Aeropress z roku 2016, lisuje aj kultúra. Bývalý šampión v aeropresse USA Ben Jones vytvoril nový nápoj s prenosným ručným zariadením, ktoré možno používať doma alebo na cestách. s názvom Aerotonický, nápoj môže byť panenský alebo alkoholický, ideálny pre svetové letné horúčavy. Dve strany ako káva.

6. Mokhtar Alkhanshali, téma knihy z roku 2018 „The Monk of Mokha“, bude hostiť prvý Národná aukcia jemenskej kávy. Založil svoju kávovú spoločnosť Port of Mokha a neziskovú organizáciu Mokha Institute, ktorá bude organizovať aukciu, ktorá sa bude konať 31. augusta v dvadsiatich krajinách. Historický.

7.Ako znie leto? Ak ste v ATL, môže to byť pieseň Donalda Glovera. Alebo to môže byť zoznam skladieb, ktorý pripravila vlastná Atlantská káva Portrait Coffee, ktorá je účtovaná ako ‘Sound of Summer’ podujatie, ktoré potrvá 6. augusta 5 hodín. V tento deň môžete ochutnať aj ich limitovaný drink „Photo Bloo“ s Colour Cold Brew. Letné blues ktokoľvek.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *