Kde sledovať majstrovstvá sveta s pohárom

poďme hrať loptu

Majstrovstvá sveta vo futbale 2022 v Katare sú za nami. čo to presne je? Vznikla v roku 1930 a v online slovníkoch je oficiálne definovaná ako „Svetový pohár FIFA, často jednoducho nazývaný Svetový pohár, je medzinárodná futbalová súťaž, v ktorej súťažia seniorské mužské národné tímy členov Medzinárodnej futbalovej federácie, globálny riadiaci orgán športu.”

Zápasy sa začali v nedeľu 20. novembra o 8:00 EST, pričom Katar hrá svoj prvý zápas Svetového pohára. Vzhľadom na rané časy hier na západnej pologuli môže byť potreba sledovania hier spolu s pitím kávy v spoločnej domácnosti určite súčasťou vašej ponuky spoločenských aktivít.

V závislosti od vášho časového pásma možno hľadáte kávu, ktorá by sa hodila k svojim hodinárskym návykom, a pomalšie popíjanie, keď sa vám adrenalín napumpuje čiernobielou loptou kopanou elitnými hráčmi z celého sveta.

Tu sú tri kaviarne pozdĺž západného a východného pobrežia, ktoré plánujú streamovať hry a zároveň vám ukázať dobrú kávu.

1.Dobrý čas | Long Beach, CA

Kaviareň Long Beach je otvorenie jeho dvere pre všetky hry o 5:00 PST a budú podávať horúcu kávu a jedlá z grilu. Všade naokolo vonia dobré časy.

2.Hi-Fi Espresso | Redondo + pláž Hermosa, CA

Táto značka kaviarne pri pláži bude zobrazujúci čo najviac hier na dvoch z troch miest. Môžete si vziať ich kávu – teraz praženú samotnou značkou – a nechať ju zohriať svoje ranné ruky, keď ju držíte Byť dobrý vyrazené šálky pre pohodlie s kofeínom pri povzbudzovaní.

3.Cafe Rue Dix | Brooklyn, New York

Francúzska a senegalská kaviareň a maloobchod odštartuje sledovanie majstrovstiev sveta harmonogram 21. novembra o 18:00 EST. Je to správny začiatok odhadnúť, že zápas bude Senegal v. Holandsko. Zajtra večer budú vysielať denné zápasy so skorým otvorením o 8:00.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *