Klub varenia Love & Lemons – september!

Zapojte sa tento mesiac do súťaže Love & Lemons Cooking Club Challenge! Zapojiť sa je jednoduché a jeden šťastný výherca získa cenu. Všetky podrobnosti nájdete nižšie.
Náš Cooking Club je zábavný spôsob, ako osláviť komunitu čitateľov Love & Lemons. Koncept je super jednoduchý – každý mesiac si vyberiem recept. Zvládnete to aj vy Pošli mi email fotka. Na konci mesiaca náhodne vyberiem jedného výhercu, ktorý dostane cenu.

Milujem zmysel pre komunitu, ktorý pochádza z toľkých ľudí, ktorí varia jeden recept každý mesiac. Dnes odštartujeme našu septembrovú výzvu s naším receptom na domácu granolu a dúfam, že sa zapojíte aj vy. Funguje to takto:

Pridajte sa do klubu varenia Love & Lemons

 1. Každý mesiac si vyberiem jeden sezónny recept. Prihláste sa na odber nášho e-mailového zoznamu, aby ste sa o tom dozvedeli hneď, ako budem zdieľať každý mesiac recept.
 2. Pripravte si tento recept počas mesiaca.
 3. Pošlite jej obrázok na [email protected] do konca mesiaca. Tentoraz je uzávierka 30. septembra!
 4. Pre bonusový vstup zanechajte komentár (uveďte svoje meno a priezvisko) v blogovom príspevku receptu na výzvu po odoslaní fotografie.
 5. Pre ďalší bonusový vstup uverejnite svoju fotografiu na Instagrame a označte ju @loveandlemons a #loveandlemonscookingclub.

Cena: Darčeková karta Williams Sonoma v hodnote 200 $!

Na konci mesiaca náhodne vyberiem víťaza a uverejním všetky fotografie. Tentoraz rozdávame a Darčeková karta Williams Sonoma v hodnote 200 USD.


Domáca granola na plechu s drevenou lyžicou

Keďže sa deti vracajú späť do školy a všetci sa túto sezónu udomácňujú v novej rutine, myslel som si, že recept na prípravu raňajok by bol skvelý výber pre Cooking Club. Táto domáca granola patrí medzi moje obľúbené. Je jemne sladká, príjemne okorenená škoricou a plná ovsených orechov, ktorých granola z obchodu nemá nikdy dosť. Milujem robiť cez víkend várku (rozvonia vám kuchyňu úžasne!) a mať ju po ruke, aby ste ju mohli jesť s mandľovým mliekom alebo posypať jogurtom, ovsenými vločkami alebo chia pudingom počas celého týždňa.

Neváhajte a urobte si tento svoj vlastný! Je to chutné so všetkými druhmi zmesí. Zabávajte sa experimentovaním s rôznymi orechmi, semienkami alebo sušeným ovocím. Nemôžem sa dočkať, až uvidím, čo vyskúšate!

PS Tento recept je vegánsky aj bezlepkový.

Zapojte sa do septembrovej výzvy

Chcete vstúpiť? Tu je to, čo musíte urobiť:

 1. Urobte si moju domácu granolu niekedy v septembri.
 2. Pošlite jej obrázok na [email protected] do 30. septembra.
 3. Ak chcete získať bonus, zanechajte komentár k blogovému príspevku granola po odoslaní fotografie. (Jeden fotografický príspevok a jeden bonusový príspevok na osobu – v komentári uveďte svoje meno a priezvisko, aby som ho mohol priradiť k vášmu príspevku.)
 4. Pre ďalší bonusový vstup uverejnite svoju fotografiu na Instagrame a označte ju @loveandlemons a #loveandlemonscookingclub.
 5. Prihláste sa do nášho zoznamu e-mailov a dozviete sa o recepte na budúci mesiac!

Náhodne vyberiem víťaza a začiatkom októbra budem zdieľať všetky vaše fotografie.

Recept z minulého mesiaca

Augustovým receptom bol môj Easy Peach Cobbler. Mnohí z vás napísali, že máte radi aké ľahké ukázalo sa, že je. Som tak rád! Je to jedna z našich obľúbených v lete a dúfam, že sa k nej vrátite aj budúcu broskyňovú sezónu. 🙂

Tu sú všetky vaše fotky:
a Megan bola naša víťazka!
K rekapitulácii

Zapojte sa do septembrovej súťaže Cooking Club Challenge do…

 1. Robím moju domácu granolu niekedy v septembri.
 2. Posielam jej obrázok na [email protected] do 30. septembra.
 3. Po odoslaní fotografie zanechaním komentára k blogovému príspevku granola získate bonusový záznam. (Jeden fotografický príspevok a jeden bonusový príspevok na osobu – v komentári uveďte svoje meno a priezvisko, aby som ho mohol priradiť k vášmu príspevku.)
 4. Pre ďalší bonusový vstup uverejnite svoju fotografiu na Instagrame a označte ju @loveandlemons a #loveandlemonscookingclub.

Veľa šťastia pri varení!

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *