Kolega predstavuje novú generáciu kanvíc Stagg EKG s husím krkom Denné správy o káve od Roast Magazine

Kanvica s husím krkom Stagg EKG Pro 2

Nová kanvica Stagg EKG Pro od Fellow. Fotografia Daily Coffee News od Howarda Brymana.

Značka kávovarov so sídlom v San Franciscu Kolega dnes predstavila predobjednávky dvoch nových modelov svojej elektrickej kanvice Stagg EKG s husím krkom, čím predstavuje novú generáciu obľúbeného nástroja na prelievanie.

Fellow Stagg EKG Pro a EKG Pro Studio Edition zavádzajú wifi pripojenie do radu EKG a zároveň predstavujú nové rozhranie a ďalšie pokročilé funkcie.

Spoluzakladateľ Jake Miller pre Daily Coffee News povedal, že oba modely sú vyrobené s vyššou odolnosťou pod kapotou, zatiaľ čo Studio Edition spevňuje samotnú kapotu a ponúka kovový ovládací gombík na kovovej základni pod čiernym skleneným povrchom.

Gombík kanvice Stagg EKG Pro s husím krkom

„Predstavujem si, že v kaviarni ich budú priťahovať tri veci: odolnosť, životnosť a presnosť,“ povedal Miller pre DCN. „Tento produkt sme navrhli tak, aby vydržal, a stojíme si za ním s trojročnou zárukou s registráciou produktu.“

Nové varianty sa prepoja cez wifi s pripravovanou aplikáciou Fellow App, ktorá bude dostupná, keď sa stroje začnú dodávať. Prostredníctvom aplikácie budú mať používatelia prístup k funkciám automatického plánovania ohrevu kanvice, nastaveniam teploty, nadmorskej výške a ďalším.

Výška kotla Stagg EKG Pro s husím krkom

„Skvelá vec na Stagg EKG Pro a Pro Studio je, že firmvér je možné aktualizovať,“ povedal Miller. „Sme veľmi nadšení z toho, že tento produkt bude časom pre ľudí lepší. Pri uvedení na trh budú môcť používatelia pripojiť svoju kanvicu k WiFi prostredníctvom aplikácie, čo umožní kanvicu bezproblémovo aktualizovať.“

Plnofarebné obrazovky s vysokým rozlíšením na nových modeloch zobrazujú informácie v angličtine, španielčine alebo francúzštine. Používatelia môžu nastaviť dobu udržania tepla od 15 minút do jednej hodiny. Informácie o nadmorskej výške upravené používateľom sa použijú na ďalšie funkcie, ako je nastavenie „najskôr varte“, ktoré privedie vodu do varu a potom ju nechá klesnúť na určenú teplotu a odtiaľ ju udrží.

Teplota kotla Stagg EKG Pro s husím krkom

“Táto funkcia bude pravdepodobne najužitočnejšia pre používateľov, ktorí si zvyčajne predvaria vodu z hygienických dôvodov,” povedal Miller. „Napríklad naši partneri v určitých častiach Ázie to robia. Teraz sme túto možnosť pre týchto používateľov zautomatizovali. Odporúčame použiť funkciu plánovania tu spolu s touto funkciou, aby sa proces uskutočnil ešte predtým, než sa zobudíte.“

Spoločnosť Fellow uviedla na trh originálnu prelievaciu kanvicu Stagg v roku 2015 ako pokračovanie svojho debutového zariadenia, ponorného variča Duo Coffee Steeper. Digitálny elektrický Stagg EKG vyšiel zhruba o rok neskôr spolu s EKG+, ktorého bezdrôtové funkcie Bluetooth poskytovali údaje o teplote a umožňovali niektoré možnosti diaľkového ovládania prostredníctvom aplikácie Brewbar vyvinutej výrobcom váhy Acaia. Model EKG+ sa s uvedením nových kanvíc už nevyrába.

Stagg EKG Pro kotlík s husím krkom Fellow

Ďalším vylepšením nových kanvíc je prepracované tesnenie viečok, kde boli prerobené aj vetracie otvory, aby sa zabránilo kvapkaniu pri nalievaní v strmých uhloch. Okrem toho nové používateľské rozhranie ponúka ponuku prednastavených teplôt, v ktorých môžete listovať podľa rôznych potrieb varenia. Voliteľný zvonček s nastaviteľnou hlasitosťou teraz upozorní používateľov nových kanvíc, keď je voda pripravená.

Otvorili sa predobjednávky pre stroje, ktoré sú momentálne vo výrobe a ktorých dodávky sú naplánované na koniec októbra. Stagg EKG Pro bol uvedený na trh za 195 alebo 225 dolárov s rukoväťou a gombíkom z orechového dreva. Stagg EKG Pro Studio Edition má cenu 225 dolárov alebo 255 dolárov v orechoch.

Kanvica s husím krkom Stagg EKG Pro 1


Má vaša firma s kávou novinky, o ktoré sa môžete podeliť? Dajte vedieť redaktorom DCN tu.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *