Koľko kofeínu je v perlivej vode Arti s kofeínom? Čo vedieť!

pohár energetického nápoja

Kedysi, ak ste chceli vo svojom nápoji kofeín, pili ste kávu. Ak ste chceli vodu, bola obyčajná. Nemohli ste dostať oboje do toho istého nápoja. Avšak teraz v modernom svete, s každou ochutenou, perlivou vodou, ktorú si možno predstaviť, môžete mať aj svoj kofeín a svoju vodu.

Arti Caffeinated Sparkling Water je jednou z týchto vôd. O šumivej vode sa hovorí, že má jedinečné ázijské príchute, ako je kórejská hruška, žerucha, zázvor a mandarínka. Nápoj má tiež nula kalórií a nula cukru. Ako je to však s obsahom kofeínu? Je to príliš veľa? Ako si stojí v porovnaní s inými kofeínovými perlivými vodami na dnešnom trhu? Každá 12-uncová plechovka Arti kofeínovej perlivej vody obsahuje 120 mg kofeínu.

Na tieto a ďalšie otázky odpovieme v článku nižšie, takže nás sledujte.

rozdeľovač 6

Koľko kofeínu je v perlivej vode Arti s kofeínom?

Uvedené množstvo kofeínu v perlivej vode Arti Caffeinated je 120 miligramov (mg) na 12-uncovú plechovku, čo sa považuje za vysoký obsah kofeínu. Všetky príchute ponúkané značkou majú rovnaký obsah kofeínu.

Ako sa táto perlivá voda s kofeínom vyrovná ostatným vodám na dnešnom trhu? Nižšie ho porovnáme s inými značkami.

Porovnanie kofeínu v perlivej vode

Pamätajte, že značka Arti Caffeinated Sparkling Water má 120 mg kofeínu na 12-uncovú plechovku.

Perrier Energize: 99 mg na 11,7 fl oz plechovku
Guru šumivá energetická voda: 100 mg na 8,3 fl oz plechovku
Šumivá energetická voda Yerbae: 100 mg na 8,3 fl oz plechovku
MiO Energy Water Enhancer: 60 mg na 7,5 fl uncí
Perlivá voda Caribou BOUsted: 75 mg na 6,5 ​​fl uncí
Perlivá voda Phocus: 75 mg na 6,5 ​​fl uncí
Šumivý ľad plus kofeín: 70 mg na 4,4 uncí
AHA perlivá voda: 30 mg na 2,5 fl uncí
Vitamín Vodná energia: 50 mg na 2,5 fl uncí
Neobmedzená perlivá voda: 35 mg na 2,9 fl uncí

Ako môžete vidieť, Arti kofeínová perlivá voda neobsahuje oveľa viac kofeínu ako iné kofeínové perlivé vody na dnešnom trhu. Obsahuje však vysoké množstvo kofeínu a posledná vec, ktorú chcete urobiť, je piť ich príliš veľa. Je tiež najlepšie vyhnúť sa kofeínovým nápojom, ak ste tehotná, dospievajúci, dieťa alebo už máte problémy s citlivosťou na kofeín.

O kofeíne v energetickom nápoji sa hovorí, že je úplne prírodný, no aj tak vám spôsobí problémy, ak ho pijete príliš veľa alebo ho kombinujete s príliš veľkým množstvom produktov, ktoré obsahujú kofeín.

rozdeľovač 4

Záverečné myšlienky

Arti Caffeinated Sparkling Water je jednou z najchutnejších kofeínových vôd na dnešnom trhu. Ak hľadáte nápoj, ktorý vám dodá energiu a zároveň bude osviežujúcim doplnkom vašej hydratačnej rutiny, Arti je ten pravý.

Rovnako ako pri každom nápoji s kofeínom, je najlepšie porozprávať sa so svojím lekárom, ak máte určité stavy alebo máte citlivosť na kofeín.


Poďakovanie za najlepší obrázok: Viktor_LA, Shutterstock

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *