Koľko kofeínu je v perlivej vode Yerbae? Čo vedieť!

Yerbae Energy Seltzer – bobule z granátového jablka

Myšlienka získať kofeínovú dávku, ktorá vám pomôže prekonať náročný deň a zároveň konzumovať čisto prírodné zložky, je snom väčšiny z nás. Áno, existujú značky, ktoré tvrdia, že ich energetické nápoje sú bezpečné a úplne prírodné, ale uvažovali ste o perlivej vode s kofeínom? Ak nie a stále hľadáte niečo, čo by vám poskytlo kofeínovú podporu počas celého dňa, možno by ste mali vyskúšať perlivú vodu Yerbae.

Yerbae Sparkling Water uvádza všetky tvrdenia, ktoré radi počúvame. Používa čisto prírodné zložky a 100 mg kofeínu na 12 uncovú plechovku získava z yerba maté, bieleho čaju a guarany. Napriek tomu, že kofeín pochádza prirodzene, 100 mg možno považovať za vysoké množstvo. To platí najmä pre ľudí, ktorí si počas dňa vychutnávajú kávu, limonády a iné zdroje kofeínu. Dozvieme sa viac o perlivej vode Yerbae a o tom, či by pre vás mohla byť tou najlepšou voľbou pre prírodnú energiu.

rozdeľovač 6

Čo je to perlivá voda Yerbae?

Šumivá voda Yerbae vyrába spoločnosť Yerbae. Yerbae bola založená v roku 2017 s cieľom poskytovať svojim zákazníkom čisté produkty, ktoré im môžu pomôcť žiť zdravší život pomocou yerba maté. Zakladatelia Todd a Karrie Gibsonovci sa dozvedeli o výhodách yerba maté a rozhodli sa ho použiť ako hlavnú zložku vo svojich perlivých vodách a iných produktoch.

Spoločnosť Yerbae používa prírodné ingrediencie nielen na dodanie energie, ale aj na ochutenie všetkých svojich nápojov. Podľa ich webovej stránkychcú pomôcť telu stimulovať a sústrediť sa pri využívaní rastlinnej energie. Táto metóda tiež pomáha ľuďom, ktorí hľadajú extra energiu, držať sa ďalej od cukrov a umelých prísad, ktoré sa nachádzajú v toľkých energetických nápojoch.

Čo je Yerba Mate?

Yerba maté je hlavnou zložkou perlivej vody Yerbae. Yerba Mate pochádza z Ilex paraguariensis rastlina a obsahuje prirodzene sa vyskytujúci kofeín. Je známe, že kofeín a ďalšie chemikálie nachádzajúce sa v yerba maté stimulujú mozog, srdce a ďalšie časti tela. Z tohto dôvodu sa často používa ako posilňovač športového výkonu alebo na cvičenie. Podľa WebMDpokračujúce používanie yerba maté však môže byť nebezpečné.

Kofeín v perlivej vode Yerbae

Ako sme už spomenuli, kofeín v perlivej vode Yerbae pochádza z yerba maté, guarany a bieleho čaju. Každá z týchto zložiek je prirodzene sa vyskytujúca, ale obsahuje vlastné množstvo kofeínu. Yerbae ponúka množstvo príchutí, ktoré sú bez kalórií a obsahujú 100 mg kofeínu na 12 uncovú plechovku. Majú tiež rad šumivých vôd Yerbae s 10 kalóriami na plechovku a 125 mg kofeínu na plechovku s objemom 12 uncí. Tu je pohľad na príchute, ktoré si môžete vychutnať.

Bezkalorické perlivé vody Yerbae s prírodnými príchuťami

  • Granátové jablko Berry
  • Jahodové kiwi
  • Acai čučoriedka
  • Citrón
  • Orange Cherry Ananás
  • Ananás Kokos

10-kalorická perlivá voda Yerbae s prírodnými príchuťami

  • Mango mučenka
  • Pomarančový vanilkový sen
  • Kokosová malina
  • Vodný melón Jahoda

Ako sa perlivá voda Yerbae porovnáva

Možno ste zvedaví, ako je na tom Yerbae Sparkling Water v porovnaní s inými energetickými nápojmi a perlivými vodami na trhu. Pozrime sa na tieto porovnania nižšie.

Perlivá voda Yerbae verzus iné perlivé vody

Yerbae Sparkling Water 12 tekutých uncí 100 mg kofeínu
Arti Sparkling Water 12 tekutých uncí 120 mg kofeínu
Guru Sparkling Energy Water 12 tekutých uncí 100 mg kofeínu
Perrier Energize 8,46 tekutých uncí 99 mg kofeínu
Caribou BOUsted perlivá voda 11,5 tekutých uncí 75 mg kofeínu
Phocus perlivá voda 11,5 tekutých uncí 75 mg kofeínu
Poland Springs Sparkling Water 11,5 tekutých uncí 75 mg kofeínu

Perlivá voda Yerbae verzus iné nápoje s obsahom kofeínu

Yerbae Sparkling Water 12 tekutých uncí 100 mg kofeínu
Uvarená káva 8 tekutých uncí 95 mg kofeínu
Varený čaj 8 tekutých uncí 26 mg kofeínu
Red Bull 8 tekutých uncí 80 mg kofeínu
Rockstar Energy 16 tekutých uncí 160 mg kofeínu

rozdeľovač 4

Záverečné myšlienky

Ako môžeš vidieť, Šumivá voda Yerbae má vysoký obsah kofeínu 100 mg na porciu 12 uncí. Pre niektorých ľudí, ktorí konzumujú veľa kofeínu denne, to nemusí byť považované za obrovské množstvo, ale pre tých, ktorí sú citlivejší na kofeín, by to mohlo byť. Ako pri každom kofeínovom nápoji, uvedomte si, koľko ho skonzumujete a piť zodpovedne. Majte tiež na pamäti, že perlivá voda Yerbae je určená len pre zdravých dospelých a nemala by sa podávať deťom.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *