Koľko kofeínu je vo vode Joe? Čo vedieť!

Voda Kofeínová voda Joe

Kofeín udržuje svet v chode – od ranného čaju a kávy až po energetické nápoje a sódové produkty, milióny ľudí sa každý deň spoliehajú na špeciálny nápoj. Ale s toľkými nápojmi, z ktorých si môžete vybrať, môže byť ťažké nájsť ten správny pre vás. Ak ste zvyknutí piť kávu s množstvom smotany a cukru alebo pár diétnych limonád denne, možno si neuvedomujete, koľko kalórií pijete. A ak sa snažíte obmedziť sacharidy a cukor, budete musieť nájsť alternatívu.

Water Joe je inovatívny produkt s jednou výnimočnou vlastnosťou – jednoduchosťou. Je to jednoducho balená voda a trocha infúzneho kofeínu, bez akýchkoľvek ďalších dochucovadiel, sladidiel alebo sýtenia oxidom uhličitým. To z neho robí skvelú možnosť, ako držať diétu, vyhýbať sa alergénom alebo len prijímať trochu viac vody počas dňa – bez toho, aby ste museli vynechať kofeín. Water Joe má asi 120 mg kofeínu na liter – to znamená, že jeho 20 oz fľaša má asi toľko kofeínu ako 8 oz šálka kávy alebo čaju.

rozdeľovač 6

Vodný Joe vs čaj, káva a limonády

Vodný Joe vs čaj a káva

Vodný Joe (20 oz) 70 mg
Vodný Joe (1 l) 120 mg
Varená káva (8 oz) 96 mg
Espresso (1 oz) 74 mg
Instantná káva (8 oz) 62 mg
Varený čierny čaj (8 oz) 47 mg
Varený zelený čaj 28 mg

Vodný Joe v porovnaní s väčšinou čajov a káv je celkom priaznivá, pričom 20 oz fľaša je približne rovnaká ako pri mnohých čajových a kávových výrobkoch. Je však rozhodne silnejší ako šálka zeleného čaju.

Vodný Joe vs. Kofeínové limonády

Vodný Joe (20 oz) 70 mg
Vodný Joe (1 l) 120 mg
Mountain Dew (12 oz) 54 mg
Dr. Pepper (12 oz) 41 mg
diétna kola (12 oz) 46 mg
Pepsi (12 oz) 38 mg

V porovnaní so štandardnými sódami s obsahom kofeínu má Water Joe o niečo viac kofeínu. Ak nie ste zvyknutí piť niekoľko kofeínových nápojov denne, plná fľaša je pre vás priveľa. Ale na rozdiel od sódy, Water Joe nezhasne, ak nedopijete.

Voda s kofeínom Joe (12 balení)

Vodný Joe vs iné kofeínové vody

Hoci je Water Joe najjednoduchšia a najznámejšia kofeínová voda na trhu, na trhu je aj veľa ďalších možností. Ale nie všetky kofeínové vody sú si rovné! Zatiaľ čo Water Joe je jednoducho voda a kofeín, iné kofeínové vodné nápoje majú príchute, sýtené oxidy uhličité a sladidlá. Existuje tiež množstvo silných stránok, pričom niektoré majú oveľa viac kofeínu ako iné.

Tu je niekoľko najpopulárnejších možností kofeínovej vody na porovnanie.

Produkt Typ Obsah kofeínu
Vodný Joe (20 oz) Neochutená voda 70 mg
Vodný Joe (1 l) Neochutená voda 120 mg
Šumivá voda Arti (12 oz) Ochutená perlivá voda 120 mg
Perlivá voda Yerbae (12 oz) Ochutená perlivá voda 100 mg
Mio Water Enhancer (1 porcia) Koncentrovaný zvýrazňovač chuti 60 mg
Tip Kofeínová voda (16 oz) Ochutená voda 60 mg
HEROEC Energy Water (17 oz) Neochutená a ochutená voda 60 mg
Neobmedzená perlivá voda (12 oz) Ochutená perlivá voda 35 mg

Ako vidíte, najmenšia (20 oz) fľaša Water Joe má nižší obsah kofeínu v porovnaní s inými ochutenými vodami, zatiaľ čo 1-litrová fľaša je na vyššom konci. Celkovo sa dobre porovnáva s inými energetickými vodami na trhu.

Arómy a nálevy Water Joe

Voda Water Joe je prakticky bez chuti a veľa ich zákazníkov ju takto obľubuje. Ale ak milujete náznak chuti vo svojej vode, môžete ju použiť aj ako základ pre iné nápoje. Do vody môžete pridať bobuľové ovocie, plátky citrónu alebo uhorky, aby ste pridali trochu chuti, alebo môžete použiť infuzéry na nápoje z obchodu. Water Joe môžete použiť aj v kockách ľadu pridaných do nápoja podľa vlastného výberu. Výroba vlastnej ochutenej vody je skvelý spôsob, ako kontrolovať, čo sa pridáva do vašich nápojov, a dosiahnuť, aby bola chuť dokonalá pre vás.

rozdeľovač 4

Posledné myšlienky

celkovo Vodný Joe je skvelou alternatívou k čaju, káve a sóde. Bez cukru, kalórií, mliečnych výrobkov alebo lepku je to skvelá voľba pre tých, ktorí sa snažia získať energiu napriek obmedzenej diéte. K dispozícii sú rôzne veľkosti porcií Water Joe, pričom najbežnejšie sú 20 oz a 1-litrové fľaše a môžete si prispôsobiť svoju spotrebu tak, aby ste dostávali kofeín, ktorý potrebujete každý deň, a nič viac.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *