Koľko kofeínu obsahuje Bubly Bounce kofeínová perlivá voda?

Bubly Bounce Perlivá voda s kofeínom 12oz balenie plechoviek, Triple Berry

Bubly už oživil náš pracovný deň svojimi sviežimi ovocnými príchuťami a osviežujúcim nádychom. Teraz je tu verzia s jemným kofeínom, ktorá dodá vašim popoludniam trochu viac energie. S iba 35 mg kofeínu na porciu 12 uncí je Bubly Bounce dokonalým liekom na poludňajší útlm. bez vyššieho obsahu kofeínu zo šálky kávy alebo intenzívneho cukrového návalu z plechovky sódy. Tu je porovnanie Bubly Bounce s inými nápojmi, ktoré by ste mohli hľadať, aby ste zvládli niekoľko zostávajúcich hodín vašej zmeny.

rozdeľovač 6

Koľko kofeínu obsahuje Bubly Bounce?

Šumivá voda je zvyčajne bez kofeínu, ale existuje niekoľko variácií s kofeínom. Phocus, AHA, Perrier a Caribou sú len niektoré značky, ktoré teraz ponúkajú perlivú vodu s kofeínom.

Bubly Bounce obsahuje 35 mg kofeínu. To je pomerne nízke množstvo vzhľadom na to, že väčšina kávových nápojov presahuje 100 mg a dokonca aj iné perlivé vody sa môžu pohybovať blízko trojciferných čísel. Kofeínová perlivá voda má tendenciu zostať pod 150 mg a Bubly zapadá priamo na spodnú až strednú stranu stupnice.

Nápoj* Kofeín v mg. za 12 oz. podávanie
AHA perlivá voda 30 mg
Bubly Bounce 35 mg
Perlivá voda Caribou BOUsted 75 mg
GURU perlivá energetická voda 100 mg
Perlivá voda Pep Talk 50 mg
Perrier Energize 140 mg
Phocus perlivá voda 75 mg
Poľská jarná perlivá energetická voda 75 mg

*Niektoré z týchto nápojových radov majú viacero príchutí, ale obsah kofeínu je konzistentný.

Ako sa Bubly Bounce porovnáva s inými nápojmi s kofeínom?

Šumivá voda s kofeínom zvyčajne neobsahuje toľko kofeínu ako populárnejšie nabité nápoje, ako je káva alebo čaj. V skutočnosti neexistuje taká vec ako priemerná šálka kávy, pretože všetko od chuti až po obsah kofeínu závisí od konkrétnych zŕn a spôsobu ich varenia.

Dá sa však s istotou povedať, že väčšina 12 oz. kávové nápoje sa pohybujú medzi 75-200 mg kofeínu. Priemer 12 oz. šálka uvarenej kávy obsahuje asi 142 mg kofeínu; skutočný počet sa však môže veľmi líšiť v závislosti od druhu fazule a typu nápoja. Napríklad latte sa pripravuje s koncentrovanými espresso shotmi namiesto uvarenej kávy a každá dávka obsahuje približne 75 mg kofeínu. S výnimkou bezkofeínu možno s istotou povedať, že všetky kávové nápoje majú vyšší obsah kofeínu ako Bubly Bounce.

Listy čierneho čaju vám zvyčajne dodajú mierne množstvo kofeínu, s priemerom 72 mg na porciu 12 uncí. Porovnateľná šálka zeleného čaju obsahuje asi 52 mg kofeínu. Bylinné možnosti, ako je mäta pieporná, rooibos a harmanček, zvyčajne neobsahujú kofeín.

Bubly Bounce obsahuje podstatne menej kofeínu ako káva a o niečo menej ako čaj. Jeho obsah kofeínu je na úrovni niekoľkých nealkoholických nápojov. V skutočnosti má plechovka Bubly Bounce presne rovnaké množstvo kofeínu ako 12 oz. Coca Cola. Energetické nápoje ako Monster sú vždy viac kofeínové ako Bubly Bounce. Napríklad 12 oz. of Monster obsahuje 120 mg kofeínu.

Nápoj Kofeín v mg. Za 12 oz. Podávanie
Barq’s Root Beer 22 mg
Čierna káva 142 mg
Čierny čaj 72 mg
Bubly Bounce 35 mg
koks 35 mg
Dietná kola 46 mg
Dr Pepper 43 mg
Dunkin Donuts Cold Brew Coffee 195 mg
Grande Latte v Starbucks (2 dávky espressa) 150 mg
Zelený čaj 52 mg
Energetický nápoj Monster 120 mg
Mountain Dew 55 mg
Pepsi 39 mg
Vitamín Voda Energia 30 mg

Je pre vás perlivá voda s kofeínom dobrá?

Bubly Bounce a ďalšie perlivé vody s kofeínom sú prirodzene ochutené a obsahujú len niekoľko ingrediencií a sú rozhodne zdravšími voľbami ako cukrom nabité, chemicky naplnené limonády a energetické nápoje. Napriek tomu je pridaný kofeín určitým dôvodom na obavy.

Na rozdiel od kávy, ktorá je prírodným zdrojom kofeínu, perlivá voda neobsahuje organicky stimulant, takže musí byť pridaná ako extra prísada. Vo väčšine prípadov, keď sa do nápoja pridáva kofeín, je to umelá prísada, ale nevieme, ako to robí Bubly. Káva je pravdepodobne najzdravší kofeínový nápoj z hľadiska obsahu prírodných zložiek, ale záleží na tom, koľko vypijete a či si ju dáte čiernu, alebo si ju zalejete cukrom.

Je dôležité mať prehľad o tom, koľko kofeínu bežne pijete. Súčasné usmernenia FDA hovoria, že dospelí by mali obmedziť príjem kofeínu na 400 mg za deň. Na dosiahnutie tohto čísla by bolo potrebných niekoľko plechoviek Bubly Bounce, ale možno nie v kombinácii s inými zdrojmi kofeínu, ako je káva, čokoláda, čaj a dokonca aj niektoré potraviny, ako sú proteínové prášky a kokteily.

rozdeľovač 3

Záver

S veselými, zábavnými príchuťami ako Blood Orange, Passionfruit a Triple BerryBubly Bounce môže pridať trochu preskoku vo vašom kroku, pretože obsahuje 35 mg kofeínu bez sladidiel a umelých aróm. Hoci má toľko kofeínu ako nealkoholický nápoj, Bubly Bounce je určite zdravšia možnosť ako sladená sóda. Má výrazne menej kofeínu ako energetické nápoje, káva a väčšina čajov, takže je to tiež inteligentná voľba, ak chcete znížiť príjem kofeínu alebo ak hľadáte mierne kofeínový nápoj, aby ste ukončili pracovný deň naplno. FDA odporúča, aby dospelí obmedzili príjem kofeínu na 400 mg alebo menej každý deň, takže Bubly Bounce poskytuje dostatok energie na rozjasnenie vášho dňa bez obáv z prekročenia odporúčaných hladín kofeínu.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *