Koľko kofeínu obsahuje energetický nápoj Adrenaline Shoc? Čo vedieť!

Adrenaline Shoc Smart Energy Variety

Energetické nápoje sú bežné, keď potrebujete dávku kofeínu, aby ste prežili deň. Zatiaľ čo každý energetický nápoj, ktorý vytiahnete z praktického regálu v obchode, má vo vnútri rôzne ingrediencie, všetky obsahujú kofeín, po ktorom túžime. Je dôležité vedieť, koľko kofeínu denne skonzumujete. Ak ste fanúšikom Adrenaline Shoc Energy Drinks, mali by ste si byť vedomí toho, že 300 mg kofeínu sa skrýva vo vnútri každej 16-uncovej plechovky. Dozvieme sa viac o energetických nápojoch Adrenaline Shoc, kofeíne vo vnútri, a ako sa porovnáva s inými populárnymi energetickými nápojmi, ktoré môžete nájsť na trhu.

rozdeľovač 3

Čo je energetický nápoj Adrenaline Shoc?

Adrenalínový šok je propagovaný ako vysoko výkonný energetický nápoj predtréningového typu. Vlastníkom nápoja je Lance Collins, muž, ktorý sa dobre orientuje v zákutiach sveta energie. Energetické nápoje Adrenaline Shoc vyrába Keurig Dr. Pepper a prvýkrát sa dostali do obchodov v roku 2019.

Adrenaline Shoc Energy tvrdí, že je čistý a zdravý energetický nápoj. Nápoj je bez cukru, čo je dobré pre väčšinu ľudí. Má tiež aminokyseliny, vitamíny a ďalšie živiny, ktoré sú pre vás dobré, ale týka sa to obrovského nárastu „prírodnej energie“, ktorú nápoje dodajú vášmu telu v krátkom čase.

Adrenaline Shoc Smart Energy Acai Berry

Kofeín v adrenalínových šokových energetických nápojoch

Výrobcovia tvrdia, že kofeín v energetických nápojoch Adrenaline Shoc pochádza z prírodných zdrojov kofeínu. Zistíte, že používajú kávové zrná, yerba maté, guaranu a extrakt z kávových plodov, aby vám poskytli podporu, ktorú hľadáte. Avšak, FDA odporúča dospelí konzumujú iba 400 mg kofeínu denne a nie viac ako 200 mg na porciu. S 300 mg kofeínu v plechovke prekročíte odporúčané dávkovanie jedným nápojom.

Množstvo kofeínu v tomto nápoji je dostatočne vysoké na to, aby samotná spoločnosť na plechovku umiestňovala varovania. Navrhuje, aby sa tehotné a dojčiace ženy, osoby mladšie ako 18 rokov a osoby, ktoré užívajú lieky na predpis, vyhýbali pitiu tohto nápoja. Nepopierajú skutočnosť, že jedna plechovka energetického nápoja Adrenaline Shoc môže spôsobiť problémy tým, ktorí sú citliví na kofeín alebo iné ochorenia.

Ako sa to porovnáva?

Možno máte pocit, že Adrenaline Shoc Energy Drink je vo vašej uličke. Ak ste nikdy neskúšali nápoj s takým množstvom kofeínu v porcii, možno by ste mali vedieť, ako je na tom v porovnaní s ostatnými na trhu, aby ste mohli posúdiť svoje reakcie. Poďme sa pozrieť na Adrenaline Shoc a niekoľko obľúbenejších nápojov, ktoré ste s najväčšou pravdepodobnosťou vyskúšali.

Adrenaline Shoc Energy Drink 300 mg kofeínu
Energetický nápoj Monster 160 mg kofeínu
Starbucks Triple Shot 225 mg kofeínu
červený býk 80 mg kofeínu
Bežná káva 95 mg kofeínu

Adrenaline Shoc Smart Energy Frozen Ice

Je adrenalínový šokový energetický nápoj nebezpečný?

Akýkoľvek nápoj s vysokým obsahom kofeínu môže byť považovaný za nebezpečný pre tých, ktorí sú citliví na kofeín. Pokiaľ ide o túto značku energetického nápoja, mnohí sa môžu cítiť pohodlnejšie, pretože neobsahuje cukor a čo sa považuje za prírodné zdroje kofeínu. To neznamená, že nebudete mať nežiaduce reakcie. Ak si všimnete, že sa cítite nervózne, nevoľno, máte búšenie srdca alebo sa dokonca cítite nervózne po užití jedného z týchto energetických nápojov, môže byť pre vás najlepšie vyhnúť sa kofeínu na chvíľu a dať svojmu telu čas na zotavenie.

rozdeľovač 2

Záverečné myšlienky

Ako vidíte, energetické nápoje Adrenaline Shoc sú extrémnym zdrojom energie. Ak potrebujete rýchlo dodať energiu a nebojíte sa 300 mg kofeínu v jednej porcii, vyskúšanie tohto energetického nápoja by vám mohlo prospieť. Ak si nie ste istí, ako môže vaše telo reagovať na toľko kofeínu na jedno posedenie, môže byť najlepšie, ak si vyberiete energetický nápoj s menším obsahom kofeínu, ktorý vám pomôže počas dňa.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *