Koľko kofeínu v 3 vode? Čo vedieť!

3 Vodný kofeínový elektrolyt

Keď potrebujete uhasiť smäd a telo doplniť, siahnuť po ľadovej vode je najlepší spôsob, ako sa dobiť. Jediným problémom, okrem snahy vybrať si správnu značku, je to, že voda vám neposkytuje niečo navyše, čo mnohí z nás potrebujú, aby prežili deň. Nie je to ako káva, čaj alebo energetický nápoj. Alebo je to?

Ak ste ešte nepočuli, na trhu sú teraz vody, ktoré vám ponúkajú kofeínovú dávku spolu so zdravým osviežením, ktoré ste si vždy užívali. Jedna taká voda je 3 Voda. Či už ste o tejto kofeínovej vode počuli alebo nie, predtým, ako ju vyskúšate, je najlepšie vedieť, koľko kofeínu je v každej 16,9-uncovej fľaši. Odpoveď je, že každá fľaša 3 Water obsahuje 50 mg kofeínu. To je menej ako šálka kávy, ale viac ako väčšina 12-uncových limonád. Dozvieme sa viac o 3 Water, aby ste sa mohli rozhodnúť, či chcete pridať túto kofeínovú vodu do zoznamu preferovaných nápojov.

rozdeľovač 6

Čo je 3 voda?

Vyrába EuroVita Corp, 3 Voda tvrdí, že je to dokonalá voda. Nielenže obsahuje kofeín, ale obsahuje aj elektrolyty a tvrdí, že má vyvážené pH. Elektrolyty vo vnútri sa používajú na to, aby vášmu telu pomohli doplniť minerály, ktoré počas dňa stráca. Rovnováha pH pomáha znižovať voľné radikály, ktoré poškodzujú telo. Pomáha tiež pri odplavovaní toxínov z tela. Potom je tu kofeín, ktorý vám pomôže znovu získať koncentráciu a energiu, keď sa cítite vyčerpaní.

Ale čo voda? Áno, 3 Water je naplnená elektrolytom a tvrdí o svojich výhodách, ale pokiaľ ide o H20, chceme zdroj vody, ktorému môžeme dôverovať. Podľa ich webovej stránky 3 Voda tvrdí, že ich voda pochádza z prírodného prameňa v Brandonville, PA, ktorý je taký čistý, že sa kvalifikuje ako čistená voda podľa noriem FDA priamo zo zdroja. Vodu zo Signature Springs filtrujú aj trojmikrónmi a ozonizujú ju, aby dosiahli čo najlepšiu chuť.

Kofeín v 3 vode

50 mg kofeínu v 3 Water sa považuje za mierne množstvo. Je rovnaký ako v polovici šálky kávy. 3 Voda využíva prírodný kofeín, ktorý sa nachádza v zelených kávových zrnách, aby ich voda podporila. Tento extrakt zo zelenej kávy sa pridáva do vody bez zmeny chuti podľa spoločnosti. 3 Voda je navrhnutá tak, aby chutila rovnako čistá ako ktorákoľvek balená voda na trhu a zároveň dodávala energiu nášmu telu, keď ju pijeme.

Keďže 3 Water nie je jedinou balenou vodou s kofeínom na trhu, poďme sa pozrieť na to, ako je na tom v porovnaní s niekoľkými ďalšími, pokiaľ ide o obsah kofeínu.

3 Fľaša na vodu s objemom 16,9 uncí 50 mg kofeínu
20-uncová fľaša Water Joe 70 mg kofeínu
Heroec Energy Water 16,9-uncová fľaša 60 mg kofeínu
Tip 16-uncová fľaša s kofeínovou vodou 60 mg kofeínu
Polar Frost Plus Energy 17-uncová fľaša 67 mg kofeínu

Pochopenie kofeínu

Kofeín je prirodzene sa vyskytujúci stimulant, ktorý sa nachádza v mnohých rastlinách. Kávičkári sa prebúdzajú v závislosti od čerstvej šálky kávy, ktorá im pomôže pripraviť sa na deň vďaka kofeínu, ktorý sa nachádza vo vnútri každého kávového zrna, ktoré uvaria. To isté možno povedať o tých, ktorí pijú limonády, čaje, energetické nápoje a dokonca jedia čokoládu. Pri bežnej konzumácii nie je kofeín nebezpečný. Problémy sa zvyčajne vyskytujú vtedy, keď ľudia konzumujú príliš veľa alebo sú citliví na kofeín.

Podľa FDAzdravý dospelý by mal skonzumovať iba 400 mg kofeínu denne. Keď sa však nad tým zamyslíte, zdá sa to ako nízke číslo vzhľadom na všetky nápoje, ktoré denne konzumujeme. Ak chcete piť alebo jesť kofeín a byť v bezpečí, je najlepšie poznať svoje telo a svoje osobné tolerancie. Spoznáte to, keď toho budete mať priveľa.

Aby ste si boli vedomí toho, čo hľadať pri konzumácii príliš veľkého množstva kofeínu, tu je zoznam možných účinkov, ktoré môžete zažiť:

  • Nespavosť
  • Zvýšená srdcová frekvencia
  • nervozita
  • Úzkosť
  • Ťažký žalúdok alebo nevoľnosť
  • Bolesť hlavy

rozdeľovač 4

Záverečné myšlienky o kofeíne v 3 vode

Aj keď kofeínová voda nemusí byť na každom poli vášho miestneho obchodu s potravinami, je tam, ak ju chcete vyskúšať. Pokiaľ ide o 50 mg kofeínu, ktorý sa nachádza v 3 Vodaúrovne sú mierne a mali by ste si tento osviežujúci nápoj vychutnať bez prílišných problémov. Ako vždy, pri každom nápoji s kofeínom pite zodpovedne a poznajte tolerancie svojho tela. To vám pomôže vychutnať si obľúbené nápoje a energiu, ktorú potrebujete.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *