Kombinácia špeciality s pikantnými, praženými púčikmi sa zahrieva v AustinDaily Coffee News od Roast Magazine

Pražená káva

Pikantná káva od Roasty Buds. Všetky obrázky s láskavým dovolením Roasty Buds.

S mnohými severoamerickými pijanmi kávy zabalenými do teplého objatia sezóny tekvicového korenia vznikla nová pikantná kávová spoločnosť z Austinu v Texase, tzv. Pečené púčiky výrazne zvyšuje teplotu.

Značka, ktorú založili priatelia Louis Montemayor, George Ellis a Daniel Stone v júli, využíva nový prístup k špeciálnej káve, kombinuje ju s čili arómou a rôznymi úrovňami korenistého tepla.

Novú líniu kávy propaguje rovnako pikantný marketing na sociálnych sieťach na čele s Austin’s Bandolier Mediakde sú partnermi a spolupracovníkmi aj zakladatelia Roasty Buds.

Praženie kávy Roasty Buds

„Všetci radi sledujeme obsah pikantných jedál a vieme, aké je to populárne,“ povedal Montemayor nedávno pre DCN. „Som veľký korenistý chlap a všetci milujeme kávu, ale nikdy sme predtým nevideli tieto dva svety spojené, takže sme chceli vedieť, aké by to bolo – chuťovo, ale aj celkový zážitok. V našich hlavách to bolo tak zábavné a jedinečné to vyskúšať.“

Pri výrobe kávy sa startup obrátil na kolegov z Austina Cuvée káva a jeho majiteľ Mike McKim, s ktorým mali zakladatelia Roasty Buds existujúci vzťah prostredníctvom práce na sociálnych sieťach.

Cuvée v súčasnosti pomáha pri získavaní a pražení pre prvý rad balených káv Roasty Buds, ktorý zahŕňa nekorenistú kolumbijskú kávu s jedným pôvodom, Kinda Spicy Hatch Chile, Xtra Spicy Ghost Pepper a XXXtra Spicy Carolina Reaper. Značka tiež uviedla na trh sezónnu kávu s názvom Pumpkin Spiciest.

Kávové vrecká Roasty Buds

“Práve teraz máme kolumbijskú ako základ pre hlavné korenisté odrody, ale čoskoro pridáme mexickú kávu s jedným pôvodom,” povedal Ellis s tým, že kávy sú získavané prostredníctvom existujúcich priamych obchodných vzťahov Cuvée.

Kávy sa v súčasnosti predávajú priamo prostredníctvom webovej stránky Roasty Buds alebo prostredníctvom množstva špecializovaných obchodov s potravinami a koreninami po celej krajine. Predaj sa určite zvýši prostredníctvom aktivít značky na sociálnych sieťach.

„Vzhľadom na naše sociálne zázemie sme mali vedomosti o korení v sociálnom priestore,“ povedal Ellis pre DCN. “Takže keď prišiel čas, aby sa náš sen stal skutočnosťou, pustili sme sa do prémiovej remeselnej kávy predávanej na TikTok a IG.”

Ďalší kúsok marketingového korenia prichádza cez novinku Online hra Pražené pukynávratová arkádová hra v štýle 80. rokov, ktorá pripomína mladosť troch zakladateľov značky.

Hra Pečené púčiky

Arkádová hra Roasty Buds.

„Veľká časť toho, čo sme chceli s Roasty Buds urobiť, bola zábava a autentickosť voči našim osobnostiam,“ povedal Montemayor. “Takže pokiaľ ide o obsah a propagáciu vo všeobecnosti, vytvárame veci, ktoré sa nám skutočne páčia a ktoré považujeme za zábavné.”

Spoluzakladateľ spoločnosti Roasty Buds Daniel Stone uviedol, že spoločnosť v súčasnosti skúma nové veľkoobchodné kanály a zároveň sa snaží rozšíriť svoj sortiment prostredníctvom možného pridania studeného piva. Roasty Buds tiež zaznamenal určitý skorý úspech s použitím kávy ako doplnkovej zložky v iných aplikáciách potravín a nápojov.

Zelená káva Roasty Buds

„Odozva na naše produkty bola prevažne pozitívna; nemôžeme byť šťastnejší,“ povedal Montemayor pre DCN. “Medzi ľuďmi, ktorí ju milujú ako čistú kávu, a ostatnými, ktorí ju používajú v kokteiloch a dokonca aj v receptoch na varenie, je to zatiaľ taká zábavná jazda.”


Má vaša firma s kávou novinky, o ktoré sa môžete podeliť? Dajte vedieť redaktorom DCN tu.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *