La Vie Bacon prichádza do Veľkej Británie po ďalšom úspešnom marketingovom triku – vegkonóm

Spotrebitelia v Spojenom kráľovstve teraz môžu nakupovať Život‘sveggie lardons a slanina v Sainsbury’s a Waitrose, ako aj vegánsky slaninový burger La Vie v Honest Burgers.

Táto správa nasleduje po odvážnej OOH kampani parížskej kreatívnej agentúry Buzzman, kde francúzska značka postavila billboardy po Londýne so slovami: „Aké hlúpe by bolo inzerovať najlepšiu rastlinnú slaninu v Spojenom kráľovstve, keď ju nikde inde nenájdete. Spojené kráľovstvo?” a „Najlepšia rastlinná slanina v meste nie je dostupná v meste. Francúzsky nezmysel.”

© Život

Rovnako ako predchádzajúce odvážne kampane, aj šikovné marketingové stratégie La Vie uspeli. Značka dnes na svojich sociálnych kanáloch hovorí: „Opäť raz zafungovalo vedenie kampane na mieste, kde nemáme zásoby. Môžeme si zotrieť veľkú kvapku potu z čela a naše marketingové oddelenie sa môže so vztýčenou hlavou vrátiť späť do kancelárie za jasotu generálneho riaditeľa (ktorý mal v prvom rade nejaké výhrady).

“Naše zeleninové špekáčiky a slaninu teraz nájdete v Sainsbury’s a Waitrose & Partners a vychutnajte si 100% vegánsky slaninový burger La Vie™️ v Honest Burgers Ltd. Možno s tým však prestaneme, mohlo by sa to skončiť zle”

Poctivý burgerový život
Poctivé hamburgery / Life © Life

„V Spojenom kráľovstve existuje viac ako 20 značiek rastlinnej slaniny,“ povedal marketingový riaditeľ Romain Jolivet Potravinár včera. „Je to pre nás veľmi zaujímavé, pretože je to ťažší test [but] sme si veľmi istí nadradenosťou našich produktov.“

Prepáč, Haarlem

Šikovný marketingový ťah značka uskutočnila aj v holandskom Haarleme, ktoré sa nedávno stalo prvým mestom na svete, ktoré zakázalo propagáciu mäsa na verejných priestranstvách. Príležitosť, ktorú La Vie nemohla ignorovať; od pondelka 12. septembra sú na troch nezvyčajných plagátoch s La Vie™ zeleninovou slaninou. V spolupráci s holandskou agentúrou Fitzroy priniesla najväčšia senzácia vo svete rastlinnej slaniny svoju zábavnú reklamu na autobusové prístrešky v meste Haarlem.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *