Labour Day Cookout Recepty – Lauren’s Latest

Tento príspevok môže obsahovať odkazy na predaj pridružených spoločností. Prečítajte si prosím moje zásady zverejňovania.

Verili by ste, že sa blížime k neoficiálnemu koncu leta? Ak bolo vaše leto ako moje, bolo zaneprázdnené! Keď sa blíži Deň práce, chcel som dať dokopy niekoľko našich obľúbených receptov, ktoré sme si toto leto užili. Od grilovacích a údenárskych receptov až po predjedlá, šaláty a dezerty… Mám to pre vás pripravené. Urobte si zo svojho varenia na Deň práce jedno, na ktoré si budete pamätať, s množstvom chuti do úst a davom príjemného jedla.

Recepty na varenie na Deň práce

Jednoduché recepty na varenie na Deň práce

Naozaj sme si užili leto s množstvom stretnutí s rodinou a priateľmi! Či už sme boli u nás doma alebo sme boli pozvaní na potluck s priateľmi, neboli sme ukrátení o chutné jedlo. Zozbieral som niektoré z našich obľúbených z tohto leta, aby som vám priniesol dobrý výber receptov, ktoré môžete tento rok použiť na oslavách Dňa práce.

Najprv máme predjedlá a šaláty. Potom na hlavné jedlo, boky a samozrejme DEZERT!

Nech váš Sviatok práce chutí rovnako chutne ako ten náš!

Krásny prázdninový víkend, priatelia! 🙂

Predjedlá

kukuričná salsa v miske s lyžičkou

Grilovaná kukuričná salsa je ideálna ako letné predjedlo každý deň! Vychutnajte si to s tortilla chipsami na vašich tohtoročných sviatkoch práce!

Buffalo kuracie dip v bielej zapekacej miske

Buffalo Chicken Dip je krémový, korenistý a perfektný ako ľahké predjedlo na oslavu tohto pracovného víkendu! Spárujte s hranolkami, zeleninou, pita chlebom a/alebo sušienkami.

vyprážané cukety na bielom pulte a zelený tanier

Vyprážaná cuketa je divoko návyková a v poslednej dobe je to náš obľúbený spôsob, ako jesť cuketu. Podávame ako prílohu alebo predjedlo, rýchlo zmiznú, rovnako rýchlo, ako ich dokážete vyprážať!

BBQ ťahané bravčové Frito Bites

Carolina BBQ Pulled Pork Frito Bites sú chrumkavé, štipľavé, sladké s trochou tepla a chutné Frito kúsky z bravčového mäsa! Carolina omáčka sa nikdy tak dobre nespájala s ťahaným bravčovým mäsom. Je to perfektné predjedlo, ktoré si môžete priniesť na varenie na Deň práce!

Šaláty

Caprese šalát

Nič sa nevyrovná receptu na šalát Caprese. Čerstvé, chutné a chutné vyrobené z cherry paradajkami, čerstvou mozzarellou, sladkou bazalkou a domácim cesnakovým balzamikovým dresingom! Je to naozaj dokonalý šalát.

brokolicový šalát v servírovacej miske s lyžičkou

Toto je najlepšie Recept na brokolicový šalát vôbec! Je to sladké, krémové a chrumkavé s čerstvou brokolicou, domácim dresingom a množstvom slaniny! Tento šalát sa hodí k mnohým rôznym jedlám. Urobte si to pri grilovaní na Deň práce!

Zemiakový šalát v bielej miske

Tento recept na krémový zemiakový šalát je skutočne jedným z najlepších receptov, ktoré mám. Je to taká davová klasika v mojej knihe. Ideálne na stretnutia akéhokoľvek druhu na Sviatok práce a ľahko sa pripravuje v dostatočnom predstihu.

Ambrózia šalát v miske

Ak chcete šalát, ktorý chutí rovnako ako dezert, šalát Ambrosia je to pravé! Tento recept na Ambrosia, vyrobený z čerstvého ananásu, mandarínok, maraschino čerešní, kokosu, mini marshmallow a zmiešaný so šľahačkovým dresingom, si vaši hostia na Deň práce zamilujú!

BBQ/fajčiar

The Najlepší burger je grilovaný horúci, šťavnatý a natretý v mojej tajnej omáčke. Samozrejme, najklasickejšia večera, ktorú môžete urobiť na grile, je hamburger (alebo samozrejme cheeseburger)! Nikdy nezostarne a má tendenciu chutiť tým lepšie, čím je vonku horúcejšie. Tento víkend Sviatku práce to musíte mať!

burger s modrým syrom s hornou žemľou nastavenou nabok všetko na bielom tanieri

Tento klasický burger s modrým syrom je veľký, horúci a šťavnatý z grilu a dá sa začať až do konca asi za 20 minút! Ideálne na varenie počas dňa práce!

tri klasy grilovanej kukurice

Ak sa chystáte na tento Sviatok práce zapáliť gril na chutné rebierka alebo hamburgery, hodiť na gril pár klasov je tak pohodlné, že si spolu s hlavným chodom uvaríte chutnú sladkú a slanú stranu a navyše to pridá úžasné príchuť inak nudného klasu.

Recept na morčacie burger

Tento recept na Turecko Burger bude tým najšťavnatejším a najchutnejším burgerom, aký ste kedy urobili. Jedna tajná ingrediencia prekoná tieto deti! Jednoduché na prípravu na grile alebo varnej doske, chutné a samozrejme super vlhké.

Údené kuracie krídelká na tanieri

Hlboká drevitá aróma, ktorú získate pri nízkom a pomalom údení, je oveľa lepšia ako u hlboko vyprážaných krídel, ktoré dostanete v reštaurácii. Vychutnajte si túto údenú pochúťku za menej ako 2 hodiny na vašom tohtoročnom Labor Day BBQ.

Údený bravčový zadok

Údený bravčový zadok sa zmení na najchutnejšie ťahané bravčové, aké ste kedy mali. Nízky a pomalý je názov hry pri príprave bravčového zadku. A fajčenie je (podľa môjho skromného názoru) NAJLEPŠÍ spôsob, ako to urobiť. Údené bravčové mäso je mojou najobľúbenejšou voľbou, ako nakŕmiť dav ľudí pri varení počas Dňa práce.

Údené rebrá vo fólii s jablkovou šťavou

Ak tieto údené rebrá nekričia Labor Day BBQ, tak potom neviem čo. Bez ohľadu na typ rebier, ktoré fajčíte (náhradné rebrá, bravčové rebrá, detské zadné rebrá), táto metóda 3-2-1 rebier vám zakaždým spadne z kostí spolu s charakteristickou údenou príchuťou, ktorá je nepopierateľná.

Prílohy

boston pečená fazuľa v malej bielej miske s lyžičkou vedľa nej

Pikantný, ale zároveň sladký tento recept na pečenie Boston Baked Beans sa dá pripraviť na varnej doske alebo v hrnci. Ideálne na prípravu a prípravu na varenie počas Dňa práce!

Miska naplnená kapustovým šalátom

Tento klasický recept na šalát Coleslaw je čerstvý, úplne od začiatku vyrobený recept, vďaka ktorému si už nikdy nebudete kupovať šalát z obchodu! Coleslaw je jedným z typických šalátov leta a neospevovaným hrdinom mnohých jedál! Spárujte to s údeným bravčovým mäsom na vašom Labor Day BBQ.

Makarónový šalát

Tento jednoduchý recept na makarónový šalát je dokonalou kombináciou krémového a chrumkavého a úplne prispôsobiteľný podľa vašich predstáv. Je to perfektná príloha počas víkendu Labor Day a je pripravená len za 15 minút!

Dezerty

Tieto citrónové tyčinky sú typickým dezertom na párty, pečú sa dokonale sladké, pričom sú stále citrónové a kyslé. Na prípravu tohto receptu od nuly je potrebných len veľmi málo jednoduchých ingrediencií a na každom stretnutí sú vždy prvé.

ovocná pizza na stole

Keď potrebujete krásny, lahodný, jemne sladký dezert, skúste si pripraviť Ovocnú pizzu! Cesto na cukrové sušienky sa rozprestrie do polovice plechu a upečie, potom sa preleje ľahkým a krémovým pudingom a čerstvým ovocím. Perfektný doplnok k vášmu stretnutiu na Deň práce!

čokoládová zmrzlina v miske

Domáca čokoládová zmrzlina sa pripravuje ľahšie, než si myslíte, a ja vám ukážem ako na to! Tento recept je vyrobený z jednoduchého čokoládového základu bez varenia a poskytuje bohatú a dekadentnú zmrzlinu. Je to dokonalá pochúťka v horúcich letných dňoch!

Sviatok práce je takmer tu, čo znamená, že absolútne potrebujete recept na tie najlepšie cuketové brownies! Pripravte sa na čokoládovú cuketu, ktorá je jemná, sladká a doplnená čokoládovou polevou.

Nutella Deviled Jahody na bielom tanieri

Tieto Nutella Deviled Jahody sú rýchlym dezertom alebo maškrtou z troch zložiek, ktoré sú ideálne na akúkoľvek párty alebo popoludňajšie pohostenie. Ak ste nikdy nejedli Nutellu a jahody, pripravte sa na život! Tento sviatok práce musíte mať!

Plátok jablkového koláča s vanilkovou zmrzlinou

Nič nie je uspokojivejšie alebo upokojujúce ako tento recept na jablkový koláč s vanilkovou zmrzlinou. Sladké škoricové plátky jabĺk zaliate do domácej, maslovej kôrky, ktorá sa upečie šupinatá, jemná a lahodná. Dokonalá rozlúčka s letom.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *