Love & Lemons Cooking Club – november!

Zapojte sa tento mesiac do súťaže Love & Lemons Cooking Club Challenge! Zapojiť sa je jednoduché a jeden šťastný výherca získa cenu. Všetky podrobnosti nájdete nižšie.
Náš Cooking Club je zábavný spôsob, ako osláviť komunitu čitateľov Love & Lemons. Koncept je super jednoduchý – každý mesiac si vyberiem recept. Zvládnete to aj vy Pošli mi email fotka. Na konci mesiaca náhodne vyberiem jedného výhercu, ktorý dostane cenu.

Milujem zmysel pre komunitu, ktorý pochádza z toľkých ľudí, ktorí varia jeden recept každý mesiac. Dnes odštartujeme našu novembrovú výzvu s naším receptom na sladký zemiakový kastról a dúfam, že sa zapojíte aj vy. Funguje to takto:

Pridajte sa do klubu varenia Love & Lemons

 1. Každý mesiac si vyberiem jeden sezónny recept. Prihláste sa na odber nášho e-mailového zoznamu, aby ste sa o tom dozvedeli hneď, ako budem zdieľať každý mesiac recept.
 2. Pripravte si tento recept počas mesiaca.
 3. Pošlite jej obrázok na [email protected] do konca mesiaca. Tentoraz je uzávierka 30. novembra!
 4. Pre bonusový vstup zanechajte komentár (uveďte svoje meno a priezvisko) v blogovom príspevku receptu na výzvu po odoslaní fotografie.
 5. Pre ďalší bonusový vstup uverejnite svoju fotografiu na Instagrame a označte ju @loveandlemons a #loveandlemonscookingclub.

Cena: Darčeková karta 200 $ Whole Foods!

Na konci mesiaca náhodne vyberiem víťaza a uverejním všetky fotografie. Tentoraz rozdávame a Darčeková karta Whole Foods v hodnote 200 USD.


Jednoduchý recept na kastról zo sladkých zemiakov

Verili by ste, že do Dňa vďakyvzdania sú už len tri týždne?! Tohtomesačný recept, môj sladký zemiakový kastról, by sa presne hodil na váš sviatočný stôl, ale je to aj chutná príloha takmer ku každému jesennému jedlu. Je navrhnutý tak, aby slúžil davu, takže odporúčam urobiť polovičný recept na panvici s rozmermi 8 × 8 alebo 9 × 9 palcov, ak varíte pre menšiu skupinu a nechcete veľa zvyškov.

Ak ste zvyknutí na tradičný kastról zo sladkých zemiakov s marshmallow, musím vás varovať: toto nie je ono. Namiesto toho ide o pikantný nádych sviatočnej klasiky s chrumkavým pekanovým orechom a šalviou, ktorá krásne kontrastuje so smotanovými sladkými zemiakmi pod nimi. Tento recept je vegánsky a bez lepku a komponenty si môžete pripraviť deň alebo dva vopred, čo uľahčuje zostavenie a pečenie v deň jedla. Toto naozaj milujeme a dúfam, že aj vy!

Zapojte sa do novembrovej výzvy

Chcete vstúpiť? Tu je to, čo musíte urobiť:

 1. Urobte si kastról zo sladkých zemiakov niekedy v priebehu novembra.
 2. Pošlite jej obrázok na [email protected] do 30. novembra.
 3. Pre bonusový vstup zanechajte komentár k receptu na sladký zemiakový kastról po odoslaní fotografie. (Jeden fotografický príspevok a jeden bonusový príspevok na osobu – uveďte v komentári svoje meno a priezvisko, aby som ho mohol priradiť k vášmu príspevku.)
 4. Pre ďalší bonusový vstup uverejnite svoju fotografiu na Instagrame a označte ju @loveandlemons a #loveandlemonscookingclub.
 5. Prihláste sa do nášho zoznamu e-mailov a dozviete sa o recepte na budúci mesiac!

Náhodne vyberiem víťaza a začiatkom decembra budem zdieľať všetky vaše fotografie.

Recept z minulého mesiaca

Receptom z minulého mesiaca bola naša tekvicová polievka, ktorú ľudia robili so všetkými druhmi rôznych druhov zimnej tekvice:

 • kabocha,
 • žaluď,
 • cukrový koláč tekvica,
 • koginut,
 • a viac!

Bolo zábavné počuť, ako ste recept prispôsobili tak, aby ste použili produkty, ktoré ste mali po ruke. Dúfam, že je to ten, ku ktorému sa budete vracať počas jesene a zimy!

Tu sú všetky vaše fotky:
…a Mary bola naša víťazka!
K rekapitulácii

Zapojte sa do novembrovej súťaže Cooking Club Challenge…

 1. Robím si kastról zo sladkých zemiakov niekedy v novembri.
 2. Posielam jej obrázok na [email protected] do 30. novembra.
 3. Po odoslaní fotografie zanechaním komentára k blogovému príspevku so sladkými zemiakmi získate bonusový záznam. (Jeden fotografický príspevok a jeden bonusový príspevok na osobu – uveďte v komentári svoje meno a priezvisko, aby som ho mohol priradiť k vášmu príspevku.)
 4. Pre ďalší bonusový vstup uverejnite svoju fotografiu na Instagrame a označte ju @loveandlemons a #loveandlemonscookingclub.

Veľa šťastia pri varení!

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *