Love & Lemons Cooking Club – október!

Zapojte sa tento mesiac do súťaže Love & Lemons Cooking Club Challenge! Zapojiť sa je jednoduché a jeden šťastný výherca získa cenu. Všetky podrobnosti nájdete nižšie.
Náš Cooking Club je zábavný spôsob, ako osláviť komunitu čitateľov Love & Lemons. Koncept je super jednoduchý – každý mesiac si vyberiem recept. Zvládnete to aj vy Pošli mi email fotka. Na konci mesiaca náhodne vyberiem jedného výhercu, ktorý dostane cenu.

Milujem zmysel pre komunitu, ktorý pochádza z toľkých ľudí, ktorí varia jeden recept každý mesiac. Dnes odštartujeme našu októbrovú výzvu s naším receptom na tekvicovú polievku a dúfam, že sa do nej zapojíte. Funguje to takto:

Pridajte sa do klubu varenia Love & Lemons

 1. Každý mesiac si vyberiem jeden sezónny recept. Prihláste sa na odber nášho e-mailového zoznamu, aby ste sa o tom dozvedeli hneď, ako budem zdieľať každý mesiac recept.
 2. Pripravte si tento recept počas mesiaca.
 3. Pošlite jej obrázok na [email protected] do konca mesiaca. Tentoraz je uzávierka 31. októbra!
 4. Pre bonusový vstup zanechajte komentár (uveďte svoje meno a priezvisko) v blogovom príspevku receptu na výzvu po odoslaní fotografie.
 5. Pre ďalší bonusový vstup uverejnite svoju fotografiu na Instagrame a označte ju @loveandlemons a #loveandlemonscookingclub.

Cena: Darčeková karta Williams Sonoma v hodnote 200 $!

Na konci mesiaca náhodne vyberiem víťaza a uverejním všetky fotografie. Tentoraz rozdávame a Darčeková karta Williams Sonoma v hodnote 200 USD.


Tri misky krémovej tekvicovej polievky preliate kokosovým mliekom a mikrozeleninami

Šťastnú polievkovú sezónu! Tento recept na tekvicovú polievku je jednou z prvých polievok, ktoré robím každú jeseň, a myslel som si, že to bude tento mesiac zábavný sezónny výber pre Klub varenia. Je super krémová, úžasne upokojujúca a plnená bohatou chuťou tekvice a kari. Na tento recept rada používam tekvicu kabocha, ale ak ju nenájdete, pekne by sa namiesto nej hodila červená kuri, masliaková alebo dokonca maslová tekvica. Urobte z neho jedlo spárovaním s dobrým chrumkavým chlebom a/alebo jednoduchým šalátom. S týmto receptom na hruškový šalát to milujeme!

Tento recept je vegánsky aj bezlepkový.

Zapojte sa do októbrovej výzvy

Chcete vstúpiť? Tu je to, čo musíte urobiť:

 1. Urobte mi tekvicovú polievku niekedy v októbri.
 2. Pošlite jej obrázok na [email protected] do 31. októbra.
 3. Ak chcete získať bonus, zanechajte komentár k blogovému príspevku s tekvicovou polievkou po odoslaní fotografie. (Jeden fotografický príspevok a jeden bonusový príspevok na osobu – uveďte v komentári svoje meno a priezvisko, aby som ho mohol priradiť k vášmu príspevku.)
 4. Pre ďalší bonusový vstup uverejnite svoju fotografiu na Instagrame a označte ju @loveandlemons a #loveandlemonscookingclub.
 5. Prihláste sa do nášho zoznamu e-mailov a dozviete sa o recepte na budúci mesiac!

Náhodne vyberiem víťaza a začiatkom novembra budem zdieľať všetky vaše fotografie.

Recept z minulého mesiaca

Recept z minulého mesiaca bola moja domáca granola. Mnohí z vás si tento recept pripravili sami:

 • Catherine pridala kakaový prášok,
 • Jackie zmiešaný so sušenými broskyňami,
 • Melissa použila namiesto mandľového masla čokoládové lieskovoorieškové maslo,
 • a Josephine pridali tahini, pekanové orechy, slnečnicové semienka a kešu oriešky.

A to sú len niektoré z nich! Som veľmi rád, že ste sa pri tomto bavili. Tu sú všetky vaše fotky:
A Kristie bola naša víťazka!
K rekapitulácii

Zapojte sa do októbrovej súťaže Cooking Club Challenge do…

 1. Tekvicovú polievku pripravujem niekedy v októbri.
 2. Posielam jej obrázok na [email protected] do 31. októbra.
 3. Po odoslaní fotografie zanechaním komentára k blogovému príspevku s tekvicovou polievkou získate bonusový záznam. (Jeden fotografický príspevok a jeden bonusový príspevok na osobu – uveďte v komentári svoje meno a priezvisko, aby som ho mohol priradiť k vášmu príspevku.)
 4. Pre ďalší bonusový vstup uverejnite svoju fotografiu na Instagrame a označte ju @loveandlemons a #loveandlemonscookingclub.

Veľa šťastia pri varení!

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *