Madridský Pizzi Dixie túto stredu oslávi nový vegánsky syr so 100 pizzami zadarmo – vegconóm

Dixie čipkavegánska trattoria v Madride predstavuje svoj nový rastlinný syr tým, že 5. októbra rozdá zo svojho menu 100 vegánskych pízz.

Pizzy budú k dispozícii od 13:00 do 15:00 a príchute zahrnuté v kampani sú margherita, marinara, mortadella a pistáciové pesto, klobása a friarielli, pepperoni a piparras, pistácie a cesnak, hľuzovka, dixie, artičok a hľuzovka.

Podľa spoločnosti je cesto tradičného talianskeho štýlu s pomalým kvasením a vysokou hydratáciou. Okrem toho poukazuje na to, že nový vegánsky syr má najautentickejšiu chuť, ktorá sa topí a topí, dokonca gratinuje, pričom dosahuje konzistenciu tak podobnú, že pochybujete o jeho rastlinnom pôvode.

Nacho Sánchez, šéfkuchár a majiteľ, odporúča feferónky a piparras alebo pizzu s klobásou a friarielli a o svojom syre nám hovorí: „Chcel som mať vlastný syr, pretože som si myslel, že je dôležité vylepšiť sa oproti tým, ktoré sú na trhu. Na druhej strane to do našich pizz prináša veľa originality, nájsť takú vegánsku pizzu ako je tá naša je nemožné. Cesto robíme podľa vlastného receptu a syr nájdete len u nás. Navyše je to syr, veľmi dobre reaguje na teplo, pri ktorom robíme naše pizze, dokonca až do gratinovania.“

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *