Miešanie od raňajok po dezert

Miešanie od raňajok po dezert – Časopis Jedlo a výživa – Kuchynské náradie
Foto s láskavým dovolením Emile Henry

Produkt skontrolovaný: Miešačka Emile Henry, stredná

Ako registrovaná dietológka a foodblogerka trávim sedem dní v týždni vytváraním, testovaním a zdokonaľovaním receptov. Vždy hľadám kuchynské náradie, ktoré mi pomôže tento proces zjednodušiť a zefektívniť. Je tiež užitočné, keď moje kuchynské náradie a doplnky slúžia ako rekvizity pre moje fotografie receptov. Bol som nadšený, že som mal možnosť použiť misku Emile Henry Mixing Bowl a stala sa mojou obľúbenou miskou zakaždým, keď vkročím do kuchyne, aby som veci premiešal.

Od roku 1850 vyrába spoločnosť Emile Henry Company najkvalitnejšie keramické nádoby na varenie a pečenie a páči sa mi, že spoločnosť Emily Henry Company vlastní a prevádzkuje rodina.Miešanie od raňajok po dezert - Jedným z najzaujímavejších faktov o kuchynskom riade je, že je vyrobený z pôdy bohatej na minerály a ílu z oblasti Burgundska vo Francúzsku.

Hneď ako som rozbalila strednú mixovaciu nádobu, s nadšením som sa pustila do práce. Okamžite som si všimol, že hlbší dizajn misky udržal všetky striekance a striekance vo vnútri misky. Ľahko uchopiteľná rukoväť je pohodlie, ktoré potrebujem na to, aby som misku premiestnil z miešania v kuchyni na prezentáciu šalátu, cestovín alebo zemiakovej kaše v elegantnej miske na jedálenskom stole. Ďalšou skvelou funkciou je bezproblémový nalievací výtok. Je to tak pohodlné! Všetko, čo mi ušetrí čas na upratovanie, sa vždy posunie na popredné miesto v zozname mojich obľúbených a moja nová miska Emile Henry Mixing Bowl je číslo jedna v mojej knihe!

Druhé ráno, keď som pripravoval raňajky, prvé, čo som urobil, bolo, že som schmatol misku Emile Henry Mixing. Stredná veľkosť je ideálna na miesenie cesta na palacinky s citrónovou čučoriedkou. Nebol som celkom pripravený začať variť, tak som dal misku na mixovanie do chladničky vychladnúť. Veľkosť strednej misky je perfektná, pretože sa zasunie na akúkoľvek poličku v mojej chladničke. Keď som bol pripravený začať variť, ľahko uchopiteľná rukoväť mi umožnila použiť nálevku bez neporiadku na nalievanie cesta a prípravu týchto lahodných palaciniek. Potom, čo som misku rýchlo umyla, rozšľahala som v nej trochu čučoriedkového sirupu a misku som strčila do rúry, aby sirup zostal teplý. Raňajky boli hotové a teplý sirup v mojej multifunkčnej miske bol perfektným doplnkom k výzdobe môjho stola!

Keď som naďalej používal svoju novú mixovaciu nádobu, bol som ohromený tým, ako ľahko sa prenáša z mrazničky do horúcej rúry a neskôr do umývačky riadu. Použitím menšieho počtu misiek môžem urýchliť čas varenia a upratovania, čo mi umožňuje tráviť viac času s rodinou a priateľmi.

Keďže som tak veľa v kuchyni, mať príslušenstvo, ako je mixovacia misa Emile Henry, je nielen pohodlné, ale aj spoľahlivé, pretože má skvelú kvalitu. Keďže značka Emile Henry existuje už viac ako 170 rokov, viem, že sa môžem spoľahnúť na tie najkvalitnejšie keramické nádoby na varenie a pečenie. Je ideálny ako darček pre priateľov a rodinu, uľahčuje varenie v mojej kuchyni a dodáva môjmu stolu dokonalý nádych ležérnej elegancie.

Tawnie Grahamová
Tawnie Graham, RDN, je veľkou milovníčkou varenia a pečenia, tvorcom zdravých receptov a nadšencom fitness. Môžete ju pristihnúť pri blogovaní, inštruktáži na pilatese alebo pri varení v kuchyni. Bloguje na adrese krollskorner.com a môžete ju sledovať na Instagrame.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *