Mind Blow Seafood rozširuje rastlinné krabie koláče a ďalšie do amerického Food Service

Mind Flow od spoločnosti Plant-Based Seafood Co. oznamuje rozšírenie svojich produktov do potravinových služieb v USA prostredníctvom niekoľkých hlavných distribútorov, vrátane Sysco, US Foods, Fancy Foods Inc. a Webstaurant.

“Všetko, čo dokážu morské plody, dokáže Mind Blown rovnako dobre”

Značka je nová krabie koláče bude teraz k dispozícii na nových trhoch v New Yorku, New Jersey a Connecticute, ako aj celoštátnym operátorom cez Webstaurant.

Podľa Mind Blown rozšírenie znamená, že krabie koláče budú tiež uvedené na viacerých reštauračných menu, ako je All Surf No Turf v Cliftone, NJ.

Mind-Blown-Crab-Crab-Cake
Krabie koláčiky ©The Plant Based Seafood Co.

Silný rast

Mind Blown debutoval v júli na všetkých miestach na farmárskych trhoch Sprouts. Uvedenie na trh nasledovalo po dvoch rokoch silného rastu značky, ktorá si získala podporu známych šéfkuchárov ako Spike Mendelsohn a Tom Colicchio. V septembri sa Mind Blown spojil s Atlantic Sea Farms, aby do svojich produktov začlenil udržateľné prísady z chaluhy.

Okrem Sprouts možno ocenené produkty Mind Blown nájsť vo vybraných supermarketoch Publix, ako aj v prirodzených maloobchodných kanáloch.

Rastlinné krevety z morských plodov
Kokosové krevety ©The Plant-Based Seafood Co.

“Agresívny tlak”

“Sme nadšení, že viac ľudí bude mať možnosť vybrať si alternatívu morských plodov a vidieť, že čokoľvek morské plody dokážu, Mind Blown dokáže rovnako dobre!”, povedala spoluzakladateľka a generálna riaditeľka Mind Blown Monica Talbert. “Toto je len začiatok agresívneho presadzovania kanálov pre stravovacie služby, ktorý poskytne hosťom viac možností, ako si vychutnať lahodný zážitok z morských plodov, a zároveň zmierniť tlak na naše vzácne oceány.”

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *