Miyoko uvádza na trh maslo z ovseného mlieka do amerických obchodov Walmart na celoštátnej úrovni

Značka rastlinných mliečnych výrobkov Miyoko’s Creamery oznamuje, že uviedla svoje maslo z organického pestovaného ovseného mlieka do obchodov Walmart v USA po celej krajine.

“Naše maslo chutí a najlepšie funguje”

Produkt, označovaný ako „najlepšie na svete“ kultivované ovsené maslo, je vyrobený zo slnečnicového oleja, celozrnného ovseného mlieka a kokosového oleja. Podľa značky je 12 oz. maslo ponúka pohodlnú a alergénnu nátierku, bez lepku, laktózy, sóje, kešu orieškov alebo palmového oleja. Maslo má tiež certifikát USDA Organic a je vyrobené bez umelých farbív a konzervačných látok.

Rok 2022 bol pre Miyoko’s rokom bohatým na udalosti, ktorý v súčasnosti uzatvára multištátny prehliadka food trucku spustila minulý mesiac, aby predviedla svoj sortiment remeselných syrov a masla.

Miyoko's Creamery tekutá vegánska mozzarella
©Miyoko’s Creamery

Nové produkty

Túto jar zn debutoval svoju prelomovú Liquid Vegan Pizza Mozzarella na regionálnych trhoch Whole Foods Markets a spolupracovala s pekárskou spoločnosťou Renewal Mill na uvedení vegánskych sušienok vyrobených zo 100 % recyklovaných surovín. Značka tiež predstavila pripravovaný bezmliečny produkt Cottage Cheese na výstave Nature Products Expo West.

Čoskoro nato sa Miyoko’s spojila s poprednými neziskovými organizáciami pre zvieratá, aby predstavila The Farmer Toolkit – zdroj za pomoc poľnohospodárom pri prechode na rastlinné poľnohospodárstvo. V júni spoločnosť zvýšila ďalšie 7 miliónov dolárov v kapitálovom financovaní, čím sa jeho celkové financovanie vyšplhalo na 78,6 milióna USD.

Vegánske maslo Miyoko
©Miyoko’s Creamery

“Najlepšie maslo”

V rozhovore s vegconómom v roku 2021 zakladateľ a generálny riaditeľ Miyoko Schinner povedal: “Radi by sme vybudovali náš inovačný tím, aby sme mohli pokračovať vo vývoji produktov, ktoré menia hru, ktoré môžu pomôcť zmeniť prostredie mlieka a mliečnych výrobkov zo zvierat na rastliny.” Dodala: „Naše maslo má najlepšiu chuť a má najlepšiu výkonnosť – to je dôvod. V slepom teste chuti kuchárov v leteckej spoločnosti nedávno naše maslo prekonalo dokonca aj mliečne maslo.“

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *