Miyoko’s Creamery Foodie Truck Tour sa začína!

Smotana z rastlinného mliekaMiyoko’s Creamery začína túto jeseň svoje Foodie Truck Tour a bude ponúkať vegánske menu vyrobené zo syra Miyoko a masla, vrátane jedál, ako je Cajun Street Corn a Orzo Aglio e Burro, pizza Margherita, ktorá sa vyrába spolu so svojou prvou tekutého syra, šalát Caprese, taniere so syrom Gourmet s dvojitou smotanovou pažítkou, čiernym popolom a bylinkami z kešu syra z provensálskeho mlieka.

Turné začína tento mesiac v srdci vinárskej krajiny Sonoma, kde sídli Miyoko’s Creamery – kamión sa zastaví v oblasti Bay Area, južnej Kalifornii a Arizone a začiatkom novembra sa presunie do Austinu v Texase.

Smotanu založila syrárka z rastlinného mlieka, Miyoko Schinner, s cieľom priniesť syr a maslo z rastlinného mlieka do hlavného prúdu prostredníctvom vytvárania ocenených produktov pomocou tradičných techník a tých najlepších ingrediencií. Niektoré z ich najlepších produktov zahŕňajú vegánske maslo v európskom štýle, remeselné syrové kolieska, tekutú mozzarellu, ktorá je vyrobená špeciálne na pizzu, a smotanový syr.

„Ako značka zakorenená v remesle a súcite je Miyoko’s na misii podeliť sa s masami o jedlá inšpirované kulinárstvom s našimi produktmi, čo dokazuje, aké jednoduché a chutné môže byť rastlinné stravovanie. Náš Foodie Truck Tour je jedným z nezabudnuteľných spôsobov, ako to robíme,“ hovorí marketingový riaditeľ spoločnosti Miyoko. Rusty Porter. „Sme nadšení pre zvyšok sveta, keď vidíme, čo naša fenomenálne vegánska komunita vie už roky – že naše syry a maslo sú skvelé pre každého, kto hľadá udržateľnejšie výbery gurmánskych jedál, ktoré nerobia kompromisy v oblasti lahodnej chuti alebo kvality.“

Miyoko’s Creamery Foodie Truck sa objaví na komunitných podujatiach a festivaloch, ako sú Smorgasburg Los Angeles a Austin Food and Wine Festival, spolu so zastávkami v Whole Foods, Sprouts a ďalších maloobchodných predajniach. Nezabudnite sa zúčastniť digitálnych lotérií počas turné, ktoré jednému výhercovi poskytne šancu stráviť víkend v Sonome, slávnej vinárskej oblasti a domove Miyoko’s Creamery. Ak chcete vstúpiť, prejdite na Miyoko stránka Foodie Sweeps.

Dátumy kalendára Foodie Truck Tour vyzerajú takto:

  • 15. septembra 15. októbra: Južná Kalifornia
  • 19. októbra22. októbra: Phoenix, Arizona
  • 27. októbra 7. novembra: Austin/San Antonio, TX

Ak ste v tejto oblasti, určite si jednu z nich urobte!

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *