Najlepšie miesto na online nákup zelených kávových zŕn

Kávoví fanatici, vrátane mňa, urobia čokoľvek, aby dosiahli výrazné chuťové profily.

Ak ste pripravení posunúť svoj proces varenia na ďalšiu úroveň, praženie surových kávových zŕn je zábavným a obohacujúcim spôsobom, ako dosiahnuť tieto rôzne chute.

Ale praženie kávy ovplyvňuje viac ako len chuť. Je to spôsob, ako zorganizovať arómu, telo a celkový zážitok z popíjania.

Takže, kde je najlepšie miesto na nákup zelených kávových zŕn? Ak chcete kúpiť nepražené zrná od pestovateľov kávy z celého sveta, pozrite si tento zoznam.

8 najlepších miest na nákup zelených kávových zŕn online

1. Čerstvá pražená káva

V roku 2009 začala čerstvá pražená káva ako praženie. Ich poslanie bolo jednoduché: pripraviť univerzálne príťažlivé gurmánske kávy. Za niečo viac ako desať rokov podnikanie vo FRC prekvitalo.

Najlepší výber

Zelené nepražené kávové zrná |  FRC

V súčasnosti sa tieto pražiarne stali aj miestom na nakupovanie, keď hľadáte tie najlepšie zelené kávové zrná na trhu.

FRC využíva udržateľné zdroje na získanie kávových zŕn Fair Trade a Direct Trade. S oddanosťou kvalitnému získavaniu ponúka FRC viac ako 40 druhov nepražených kávových zŕn, ktoré spájajú chuť a poctivosť.

Začínate kupovať zelené kávové zrná? Žiaden problém. FRC robí vzorkovacie štartovacie balíčky vybrané podľa pôvodu.

Ak sa snažíte znížiť spotrebu kofeínu, nebojte sa – stále môžete experimentovať so zelenými fazuľkami. Pozrite si výber zŕn bez kofeínu spracovaných vo švajčiarskej vode FRC, aby ste maximalizovali chuť a minimalizovali chvenie.

FRC predáva surové kávové zrná vo vreciach s hmotnosťou 1 lb, 5 lb a 25 lb. Keď to s nákupom fazule myslíte vážne, prihláste sa na odber a ušetrite 10 % na nákupe.

2. Amazonka

Maloobchod, ktorého netreba predstavovať, Amazon je ďalším dobrým miestom na nákup zelených kávových zŕn.

Možno si tohto nákupného monštra spájate s ozvenami a Alexasom. Obsahuje však aj niektoré z najlepších kávových zariadení a spotrebného materiálu. V skutočnosti, ak si prejdete sekciou Amazon Grocery & Gourmet Food, nájdete nepražené fazule z celého sveta.

Ak hľadáte fazuľu s nízkym rozpočtom, pozrite si profil predajcu Grape and Granary. Ak chcete získať viac exkluzívnych kávových príchutí, vyhľadajte zrná Grand Paradé Jamaica Blue Mountain Single Origin.

Okrem toho, že ponúka zrnko pre každý rozpočet, výber kávy od Amazonu pokrýva širokú škálu veľkostí. Takže je to jednoduché miesto pre fanúšikov aj majiteľov kaviarní, kde si môžu kúpiť fazuľu.

Je pravda, že výber na Amazone môže byť trochu chaotický. Ale s trochou hľadania môžete nájsť nepražené zrná od farmárov takmer v každej krajine, ktorá pestuje kávu. Všetko z pohodlia vášho počítača.

3. Korál z kávových zŕn

Pokiaľ ide o výber nepražených zŕn, zamierte do Coffee Bean Corral. Prvý internetový obchod so zelenou kávou funguje od roku 1994 a ponúka takmer 30 rokov skúseností.

CBC predáva pražičky a mlynčeky, aby naštartoval vaše sny o fazuli. Ale skutočným vrcholom tejto ohrady je viac ako 100 druhov nepražených zŕn z takmer každej kávovej krajiny na svete.

Ak nakupujete v CBC, vaša šálka kávy skutočne pretečie. Toto rozsiahle menu má všetko – orieškové, horké, sladké alebo kvetinové. Môžete si tiež vybrať, ako bola káva spracovaná (prírodná, praná, medová, polopraná, lúpaná a iné).

Všetky tieto možnosti môžu byť ohromujúce, najmä ak práve začínate. Našťastie CBC Coffee Bean Matrix identifikuje najlepšie zelené kávové zrná pre vaše chuťové preferencie.

Tu je malý tip na rýchle spustenie vyhľadávania. Pre sladšiu príchuť kávy si kúpte zrná z Guatemaly alebo z miest s chladnými teplotami a vysokými nadmorskými výškami.

4. Klatch Coffee

Rodinná a prevádzkovaná spoločnosť Klatch Coffee distribuuje kávu z južnej Kalifornie od roku 1993. Získali ocenenia na CoffeeFest, Golden Bean, World Barista Championships a ďalších.

Klatch Coffee v súčasnosti predáva 11 druhov zelených kávových zŕn z celého sveta. Táto ponuka bledne v porovnaní s tromi najlepšími výbermi v tomto zozname. Ale nenechajte sa tým odradiť.

Sú známe predovšetkým pre svoje pečené a varené nápoje, ale ich štandardy získavania z nich robia aktívnych hráčov aj na zelenej scéne.

Ak sa spoliehate na spoľahlivé chute stredne pečeného mäsa, vyskúšajte Klatch Diamond Reserve. Tieto kávové zrná pochádzajúce z prírodného procesu pochádzajú z oblasti Cerrado Mineiro v Brazílii.

Pre „bujaro sladkú“ kávu vyskúšajte Rwanda Kamina Washed.

Bez ohľadu na to, aké zrná si vyberiete, buďte si istí, že Klatch ich podrobil ich „metóde vrcholnej chuti“, aby dosiahol tú najlepšiu možnú kávu.

5. Sweet Mary’s

Sweet Marias získava surové kávové zrná priamo od farmárov z celého sveta. Predávajú tiež pôsobivý sortiment zariadení (variče, mlynčeky, stroje na espresso a ďalšie).

Thompson Owen a Maria Troy otvorili Sweet Marias v Columbuse v štáte Ohio. To bolo v roku 1997. Odvtedy sa presťahovali do Oaklandu v Kalifornii, kde teraz môžete nakupovať v kamennej predajni.

Dokonca aj keď nakupujete iba na účely osobného praženia, výber najlepších zelených kávových zŕn pre váš vkus môže byť náročný.

Webová stránka Sweet Marias uľahčuje prácu pomocou užitočnej ponuky vyhľadávania. Na ich stránke si môžete vybrať z profilov ako Light and Bright, Floral, Fruited, či Wild and Wooly.

(Osobne by som chcel ochutnať svoju cestu cez kategóriu Zem a les. Espresso s jemným nádychom čerstvých byliniek? Zafarbenie ma zaujalo!)

Stále si nie ste istý? Vezmite si vzorovú sadu najlepších kávových zŕn Sweet Marias, ktorá vám pomôže vylepšiť vašu chuť.

6. Dekanská fazuľa

Ak si chcete kúpiť zelené kávové zrná, ktoré produkujú veľké chute bez kompromisov v oblasti etiky, Dean’s Beans je dobrým miestom na nakupovanie.

Zakladateľ Dean Cycon pracoval ako právnik v oblasti životného prostredia a práva domorodých obyvateľov predtým, ako sa dostal ku káve. A jeho spoločnosť zameraná na poslanie teraz používa špeciálnu kávu ako nástroj na pozitívnu zmenu.

Navyše, Dean’s Beans má rotujúci výber nepraženej kávy. Často tak môžete nájsť nové zmesi a vrecúška kávy s jedným pôvodom.

Vezmite si organickú etiópsku kávu pre kvetinovú a ovocnú príchuť. Hľadáte šálku nenáročnej kávy? Organické zrná zelenej kávy Sumatran vám poskytnú plné telo s nízkou kyslosťou.

Väčšina predajcov pochopiteľne uprednostňuje zrnká Arabica. Ale tu je šanca pre dobrodružnejších pražiarov vyskúšať výrobu kvalitnej, pitnej kávy pomocou zŕn Robusta.

7. Mountain Top Coffee

Z malého kávovníka v Austrálii pochádza Mountain Top Coffee. MTC, zastrčený v horách Nimbin v Novom Južnom Walese, ponúka jednu kávu s jedným pôvodom. Ale je to jedinečná fazuľa, ktorá si získala slávu po celom svete.

MTC dodáva svoju nepraženú kávu na špičkové trhy v USA, Japonsku a Nórsku.

Vytúžená chuť týchto austrálskych zelených fazúľ je vďaka mikroklíme, kde rastú. Bohaté vulkanické pôdy a mierne zimy umožňujú pomalý proces dozrievania. Finálny nálev kombinuje sladkosť so zemitými chuťami pre hladkú šálku kávy.

Pohrajte sa s týmito zelenými fazuľkami, aby ste zistili, či dokážete vyzdvihnúť ich citrusové tóny a zároveň zachovať miernu kyslosť. Iné pečienky môžu produkovať silné čokoládové tóny a ovocnosť tmavého pudingu.

8. Zelená Beanery

Green Beanery je kanadská spoločnosť so sídlom v Toronte, ktorá predáva zelené zrná a tiež praženú kávu. (Spoločnosť tiež predáva komerčné pražiarne a iné produkty na výrobu kávy.)

V Green Beanery nájdete chutné štandardy, ako aj špičkové kávové zrná.

O Kone na Havaji sa hovorí, že produkuje jedny z najlepších kávových zŕn na svete. Ak ste niekedy chceli popíjať a presvedčiť sa na vlastné oči, teraz máte príležitosť.

Tieto sladké fazule sú drahé, ale ak máte peniaze, možno budete chcieť vyskúšať havajské fazule Kona Fancy Cancino Family. Po upražení tieto zelené kávové zrná vytvoria šálku, ktorá vám poskytne bohatú chuť a komplexnú arómu.

Balenie: zelené kávové zrná

Ktorýkoľvek z obchodov na tomto zozname vám predá priemernú zelenú fazuľku. Ale najlepšie miesto na nákup zelených kávových zŕn je čerstvá pražená káva.

Najlepší výber

Zelené nepražené kávové zrná |  FRC

FRC, ktoré zodpovedá gurmánskym štandardom a univerzálnej príťažlivosti, ponúka viac ako 40 druhov nepražených bôbov. Či už teda chcete chrumkavé kávy s citrusovými tónmi alebo krémové kávy s nízkou kyslosťou, začnite nakupovať vo FRC.

Pamätajte, že premena skromných zelených kávových zŕn na nápoj presne podľa chuti si vyžaduje zručnosť. Kúpte si teda fazuľu, naštartujte teplo a nebojte sa, že zlyháte v prvých niekoľkých pokusoch.

S trochou cviku možno zvládnete svoju dokonalú kávu.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *