Našich päť najlepších nápadov na darčeky ku Dňu otcov na rok 2022

Jamajské modré horské kávové zrná, jamajská káva, modrá horská káva, modré horské kávové zrná, deň otcov, darčeky ku dňu otcov, darčeky pre otca, nápady na darčeky ku dňu otcov, gurmánska káva, gurmánske kávové kapsle, Nespresso kávovar, Nespresso kávovar

Deň otcov má vo zvyku sa k vám z ničoho nič prikradnúť. Príležitosti, ako sú tieto, prichádzajú intenzívne a rýchlo, takže je ťažké neustále vymýšľať skutočne zmysluplné nápady na darčeky ku Dňu otcov.

O darčeky pre oteckov, ktorí milujú kávu, nie je núdza, no vedieť, kde začať, môže byť dosť náročné. Preto sme opäť pripravili shortlist našich vlastných top nápadov na darčeky ku Dňu otcov pre oteckov s chuťou na kávu.

Ak tento rok bojujete o inšpiráciu, zamerajte sa na jeden z nasledujúcich darčekov ku Dňu otcov a garantujeme, že nič nepokazíte:

1) Vacone Air Brewer

Po prvé, toto elegantné malé zariadenie je navrhnuté na varenie jednoducho fantastickej kávy, keď ste vonku. Jedno nabitie stačí na uvarenie mimoriadnych 100 šálok s možnosťou prípravy vynikajúcej horúcej alebo studenej kávy stlačením jediného tlačidla. Skvelé pre život na cestách, ale aj skutočne rýchly a pohodlný spôsob varenia jednej šálky doma. Nie je to najlacnejší prenosný kávovar, ale stojí za každý cent.

2) Termoska na kávu s objektívom fotoaparátu

Táto vec je tu už príliš dlho na to, aby sa dala považovať za niečo inovatívne alebo nápadité. Presne v tom spočíva jeho príťažlivosť – klasická termoska s objektívom fotoaparátu sa stala vrcholom klišé chic. V každom prípade, dnešné inkarnácie tejto klasiky dokážu skutočne fantasticky udržať kávu horúcu celé hodiny. Je to dobrá zábava, no zároveň to môže byť prekvapivo praktické!

3) Super prémiová gurmánska káva

Pre oteckov s chuťou na lepšie veci v živote nič nezvládne prácu lepšie ako vrecko super prémiovej gurmánskej kávy. Veľmi sa odporúča najmä jamajská káva – prečo nie tie najlepšie jamajské modré horské kávové zrná, aké sa dajú kúpiť? Toto sú tie druhy odpustkov, ktoré si oteckovia doprajú len zriedka, no rozhodne si ich zaslúžia. Zoberte si vrecko jamajských modrých horských kávových zŕn alebo sa možno zamerajte na škatuľku gurmánskych kávových kapsúl do jeho obľúbeného stroja.

4) Nový kávovar Nespresso

Keď už hovoríme o tom, technológia kávovaru prešla v priebehu rokov dlhú cestu. Najmä Nespresso* pokračuje vo zdokonaľovaní svojich vlajkových zariadení, vďaka čomu je varenie javy v baristickej kvalite stlačením tlačidla rýchlejšie a jednoduchšie ako kedykoľvek predtým. Ak je to už nejaký čas, čo si váš otec doprial nový kávovar Nespresso, máte tu svoj dokonalý tip na darček ku Dňu otcov.

5) Personalizované hrnčeky na kávu

V neposlednom rade je tu niekoľko nápadov na darčeky ku Dňu otcov, ktoré nikdy nevyjdú z módy. Typickým príkladom je klasický personalizovaný hrnček na kávu, ktorý vám dáva možnosť byť sentimentálny alebo drzý, ako len chcete. Či tak alebo onak, osobné darčeky pre oteckov sú vždy dobre prijaté ako prejav skutočnej myšlienky a láskavosti. To isté platí aj pre personalizované oblečenie, ktoré tiež stojí za zváženie tohto Dňa otcov.

Teraz si môžete objednať čerstvo praženú špeciálnu kávu, ako je lahodná Jamajská káva Blue Mountain z internetového obchodu Hayman’s. Je k dispozícii v rôznych formátoch, vrátane zelených kávových zŕn, praženej celozrnnej kávy, mletej kávy, kávových kapsúl kompatibilných s kávovarmi Nespresso* a kávových kapsúl kompatibilných s Kávovar Keurig K Cup** – kliknite tu objednať teraz, ponúkame dopravu zadarmo do celého sveta!

* Nespresso® je registrovaná ochranná známka spoločnosti Société des Produits Nestlé SA, ktorá nesúvisí s Hayman ®. Naše kapsuly na espresso nie sú vytvorené ani predávané spoločnosťou Nespresso®.

** Keurig a K-Cup sú registrované ochranné známky spoločnosti Keurig Green Mountain, Inc. nesúvisiace s Hayman®. Naše tobolky nie sú vytvorené ani predávané spoločnosťou Keurig®Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *