Návrat do Kolumbie – PT’s Coffee

Aktualizácia: Ďakujeme všetkým, ktorí si cez predĺžený víkend zakúpili kolumbijskú kávu s jedným pôvodom! Predali sme 231 tašiek a náš dar Food 4 Farmers zaokrúhľujeme na 500 dolárov.

~ ~ ~

Naše srdcia smerujú k ľudu Kolumbie, ktorý je spustošený COVID-19 a teraz zažíva pretrvávajúce politické nepokoje a násilie.

Niektoré z našich najdlhších priamych obchodných vzťahov sú s kolumbijskými farmármi, od rodina Portilla z Finca Santa Maria a Tím Padre Joea vo Finca Villa Loyola, obe v Nariño, do bratia Herrerovci kávovej farmy La Esperanza vo Valle del Cauca.

Vzhľadom na stagnujúci obchod je situácia vážna. Pomôcť vrátiť sa tým, ktorí to potrebujú – a rozšíriť náš dosah za etablovaných partnerov priameho obchodu –wZ každého vreca kolumbijskej kávy predaného do pondelka 31. mája darujeme 2 doláre Jedlo 4 Farmári.

Táto nezisková organizácia podporuje producentov kávy v celej Latinskej Amerike a spolupracuje „s rodinami a organizáciami farmárov s cieľom vytvoriť prosperujúce potravinové centrá, diverzifikovať príjmy a implementovať udržateľné poľnohospodárske postupy, ktoré podporujú biodiverzitu a odolnosť ekosystémov“.

Zistite viac o dvoch projektoch, ktoré Food 4 Farmers podporuje v Kolumbii: COMEPCAFE a Nová budúcnosť.

Ďakujeme, že nám pomáhate podporovať ľudí, ktorí robia tak veľa pre svet špeciálnych káv!

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *