Next Gen Foods menuje Chicago ako nové ústredie v USA a otvára R&D Lab v The Hatchery

Next Gen Foodsvýrobcovia kurčiat na rastlinnej báze TiNDLEoznamuje, že založila nové sídlo v Chicagu a otvára svoje prvé výskumné, vývojové a inovačné centrum so sídlom v USA Hatchery Chicagojeden z najväčších amerických potravinárskych podnikateľských inkubátorov. Značka tiež rozširuje dostupnosť TiNDLE v reštauráciách po celom meste.

“Teraz je ideálny čas upevniť našu prítomnosť tu, keď dokončujeme našu domovskú základňu v Chicagu”

Podľa Next Gen bude The Hatchery slúžiť ako východiskový bod pre vývoj produktov TiNDLE, keď sa rozšíri do nových predajných kanálov v USA, vrátane stravovacích služieb a maloobchodu. Centrum ako výskumné a vývojové stredisko umožní aj v počiatočnom štádiu skúmanie nových rastlinných produktov Next Gen, pričom využije poznatky od spotrebiteľov aj operátorov na rozšírenie produktového radu značky.

„Sme nadšení, že môžeme privítať Next Gen Foods a TiNDLE v komunite Hatchery,“ povedala Natalie Shmulik, hlavná riaditeľka pre stratégiu a inkubáciu ICNC. „Táto inovačná spoločnosť je v súlade s naším poslaním, je poháňaná podnikaním a snaží sa vytvárať nové pracovné príležitosti v tomto odvetví. Tešíme sa na pozitívny vplyv, ktorý budú mať v Chicagu.”

TiNDLE.TiNDLE-Cmarel-Burger Next Gen
TiNDLE – Buttermilk Burger ©Next Gen

Všestranný proteín

Rastlinné kuracie mäso TiNDLE, vytvorené šéfkuchármi špeciálne pre kuchárov, je všestranný produkt, ktorý poskytuje rovnakú chuť, textúru a vôňu ako tradičné kura. V oblasti Chicaga TiNDLE za šesť mesiacov dorazilo do 15 obľúbených reštaurácií, vrátane Can’t Believe It’s Not Meat, 2D Restaurant so sendvičmi so šiškami a kuracím mäsom a Native Foods.

K dnešnému dňu spoločnosť Next Gen získala finančné prostriedky vo výške 130 miliónov dolárov, vrátane 100 miliónov dolárov Séria A od investorov, medzi ktoré patril Sir Paul McCartney. V Chicagu sa Next Gen pripája k rastúcemu zoznamu alternatívnych proteínových spoločností, ktoré si vybrali Windy City, dlho považované za centrum amerického mäsiarskeho priemyslu, za svoju domácu základňu, vrátane fermentačnej značky. Príroda Fyndkultivovaný mäsový startup Clever Carnivore, výrobca alt-morských plodov Aqua Culturedremeselná značka syrov Cheeze & Thank You a Upton’s Naturals.

Večera s kuracím mäsom na panvici TiNDLE
Vyprážané TiNDLE © Potraviny ďalšej generácie

“Neuveriteľný rast”

„Keďže TiNDLE za posledných 15 mesiacov zaznamenala neuveriteľný, trvalý rast – z veľkej časti v USA – teraz je ideálny čas upevniť našu prítomnosť tu, keď dokončujeme našu domovskú základňu v Chicagu,“ povedal Andre Menezes, generálny riaditeľ a spolupracovník. zakladateľ Next Gen Foods. „Založili sme Next Gen Foods s poslaním urobiť záchranu planéty jednoduchou, zábavnou a chutnou. Vďaka geografickému aj strategickému založeniu základne v centre potravinárskeho sveta v Chicagu nám to umožní ďalej rozvíjať naše partnerstvá v komunite F&B a posilniť spotrebiteľské osvojenie rastlinného mäsa prostredníctvom prebiehajúceho výskumu a vývoja.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *