Ničivá rastlinná značka unMEAT vyhráva kľúčové priemyselné ocenenia v Ázii, Tichomorí a Európe – vegconóm

GLENDALE, Kalifornia – (BUSINESS WIRE)–nemäsorušivá značka rastlinných bielkovín od Century Pacific Food, Inc. (CPFI), oznamuje víťazstvá a uznanie na troch kľúčových priemyselných veľtrhoch v Ázii a Tichomorí a Európe – FHA Singapore Expo, Medzinárodná výstava potravín (IFEX) Filipíny Katha Awards, a SIAL Paríž. Značku aj jej rastlinný mäsový produkt, ktorý bol uvedený na trh v USA tento rok, ocenili kolegovia z odvetvia za inováciu a kvalitu.

Konzervované obedové mäso od unMEAT bolo ocenené Best in Show počas prvého dňa výstavy FHA Singapore Expo, čím sa stalo alternatívou konzervovaného mäsa č. 1 vo FHA. Obedové mäso bolo prezentované v rámci ochutnávkového baru Alternative Protein Asia (APA), ktorý ponúkal vzorky alternatívnych proteínových produktov od rôznych predajcov. Výsledky boli založené na hlasovaní účastníkov APA Tasting Baru.

Po víťazstve na FHA Singapore získal unMEAT cenu Katha za najlepšiu potravinovú inováciu pre rok 2022 na IFEX Filipíny, ktorú udeľuje ministerstvo obchodu a priemyslu krajiny (DTI). IFEX, založený v roku 1990, je poprednou potravinovou výstavou orientovanou na export v krajine a každoročne priťahuje tisíce návštevníkov. Jeho Katha Awards Program oslavuje filipínsku vynaliezavosť a vynikajúce produkty v potravinárskom priemysle od jeho založenia.

„Sme poctení, že nás FHA Singapore a IFEX Filipíny uznali za naše prelomové produkty a atribúty značky,“ hovorí Greg Banzon, Chief Operation Officer, CPFI. „Rozumieme výhodám začlenenia väčšieho množstva rastlinných potravín do našej stravy, ako aj potrebe na trhu po kreatívnych a skvele chutiacich rastlinných možnostiach. Naše obedové mäso sa stalo veľmi populárnym medzi ázijskými spotrebiteľmi a sme nadšení, že môžeme priniesť tento lahodný, ocenený produkt na ďalšie trhy.“

Okrem víťazstiev na veľtrhoch APAC bola aj obedová mäsová konzerva od unMEAT vybraná ako SIAL Innovation Paris Selection 2022. SIAL Paris je jednou z najväčších výstav potravinárskeho priemyslu, na ktorej sa stretávajú predajcovia a návštevníci z viac ako 200 krajín. Súťaž SIAL Innovation oceňuje najinvenčnejšie potravinárske a nepotravinárske výrobky uvedené na trh.

„Sme poctení, že sme boli ocenení ako SIAL Innovation Paris Selection 2022, a za úžasné spotrebiteľské prijatie nášho obedového mäsa na výstave,“ dodáva Banzon. „Sme presvedčení, že stravovanie rastlinného pôvodu by malo byť jednoduché pre každého – od vegánov po flexitariánov a ďalších. Ako dokazujú tieto uznania, vyrábame len tie najkvalitnejšie produkty – a udržiavame ich ceny v súlade s ich mäsovými náprotivkami, ktoré vidíte na regáloch pre lepšiu dostupnosť.“

UnMEAT, ktorý bol uvedený na trh v roku 2020, je priekopníkom v poskytovaní dostupných, zdravších a pre planétu lepších potravín. Pre viac informácií navštívte https://meetunmeat.us/.

O unMEAT

unMEAT je prekvapivo chutný rad produktov na rastlinnej báze od Century Pacific Food, Inc. (CPFI), s poslaním osvetliť spotrebiteľom, že rastlinné potraviny by mali byť zábavné a šťastné. Sortiment produktov unMEAT zahŕňa burgerové karbonátky bez mäsa, mleté ​​mäso, mäso na obed, klobásy, nugety a tuniaky bez rýb. UnMEAT je vyrobený zo 100% čistých surovín bez GMO a z trvalo udržateľných zdrojov a ponúka prekvapivo príjemnú chuť a textúru pre vyvážené jedlá bez obetí. unMEAT je k dispozícii prostredníctvom online predajcov GTFO, It’s Vegan! a Weee!, spolu s vybranými obchodmi na celom stredozápadnom a východnom pobreží. Ak chcete získať ďalšie informácie a nájsť miestneho predajcu, navštívte meetunmeat.us.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *