Nová B2B platforma, Plant Based World Pulse sa spúšťa na Svetový deň vegánov

Spoločnosť JD Events LLC Plant Based World Expo spustila novú digitálnu platformu, Svetový pulz založený na rastlinách slúžiť B2B priestoru celoročne.

Plant Based World Pulse bude obsahovať obsah na vysokej úrovni vrátane správ, prípadových štúdií, whitepaperov, webinárov a ďalších, zameraných na všetky vertikály v rámci špecializovaného segmentu, ktorý bude slúžiť maloobchodníkom, výrobcom, dodávateľom, distribútorom a investorom. perfektný doplnok k každoročným výstavám v Európe a Severnej Amerike, ktoré sa konajú v New Yorku a Londýne.

„Naše každoročné výstavy v New Yorku a Londýne úspešne zapájajú potravinársky a nápojový priemysel do tejto témy, ale to, že raz alebo dvakrát do roka zaradíme závody na popredné miesto v agende ľudí, nestačí,“ povedal Joel Davis, generálny riaditeľ spoločnosti JD Events. LLC. „V tomto priestore prebiehajú neustále inovácie a výskum, o ktoré sa chceme po celý rok podeliť s našou komunitou, a preto sme vyvinuli Plant Based World Pulse.“

S globálnym trhom s rastlinnými potravinami očakávaná hodnota viac ako 70 miliárd dolárov (USD) do roku 2027 sa JD Events umiestnili ako hlavná spoločnosť spájajúca priemysel osobne aj digitálne.

Čo je teraz na Plant Based World Pulse?

Keďže mainstreamové médiá naďalej informujú o poklese trhu založeného na rastlinách, Plant Based World Pulse vydal svoj prvý whitepaper “Narušenie status quo: Ako si rastlinný podnik vyslúžil miesto pri stole ktorý skúma dôkazy s myšlienkovými vodcami na túto tému.

Platforma obsahuje aj globálne Adresár dodávateľov ktorý obsahuje zoznamy výrobcov, spoločností s prísadami a poskytovateľov riešení v priestore. Spoločnosti môžu bezplatne pridať svoje mená a kontaktné informácie registráciou na platforme.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *