Nové nádoby na skladovanie potravín, ktoré musíte mať

Nové nádoby na skladovanie potravín, ktoré musíte mať – Časopis Food & Nutrition – Kamenná polievka
Fotografia Mary Ellen Phipps

Recenzovaný produkt: OXO Prep & Go 20-dielna súprava kontajnerov

Medzi balením obedov do školy a do práce a tým, že som veľkým fanúšikom zvyškov z večere, môžem s istotou povedať, že som vyskúšal svoju slušnú porciu nádob na skladovanie potravín. OXO je taká známa a rešpektovaná značka, že som vedel (alebo som dúfal!), že OXO Prep & Go 20-dielna sada nádob bude taká úžasná, ako som očakával.

Súprava, ktorá je opísaná ako ľahko použiteľná sada produktov na nepriepustné skladovanie potravín, či už sedíte v chladničke alebo sa tlačíte vo vrecku, sa dodáva so šiestimi nádobami na potraviny rôznych veľkostí a tromi nádobami na korenie a vrchnákmi.

Milujem elegantný vzhľad a to, ako sa pohodlne stohujú na seba. Viečka sú skôr ploché ako zakrivené, takže aj keď ich nemôžete vložiť do seba, stále ich môžete celkom prehľadne uložiť.

K dispozícii je skutočne skvelá nádoba na šalát, ktorá vám umožňuje oddeliť zeleninu a polevu v tej istej nádobe a navyše má priestor na nádobu na korenie. Je to určite môj obľúbený. Ďalšia nádoba má zabudovaný vlastný cedník. A menšie nádoby na občerstvenie sú ideálne na posielanie jedla do školy s mojimi deťmi v batohoch!

Zakaždým, keď zatvoríte veko nádoby, budete počuť vytláčanie vzduchu a tesnenie nasávania. Aby som zistil, či prešli testom „odolnosť voči otrasom“, otestoval som nádoby na vlastné obedy, zvyšky a poslal som ich do obedárov pre moje deti. Nemali sme ani jeden únik!Nové nádoby na skladovanie potravín, ktoré musíte mať -

Celkom dobre držali aj v umývačke riadu, bez zjavných zmien tvaru alebo problémov s čistením.

Či už hľadáte základné riešenie na uskladnenie zvyškov alebo super trvanlivé nádoby na jedlo na školské obedy, nádoby OXO Prep & Go určite odporúčam. Sú ideálne pre ľudí, ktorí chcú ušetriť peniaze nosením vlastného jedla do práce alebo školy, ako aj pre tých, ktorí sa pripravujú na týždeň dopredu a potrebujú, aby jedlo zostalo čerstvé niekoľko dní.

Mary Ellen Phipps na FacebookuMary Ellen Phipps na Instagrame
Mary Ellen Phipps
Mary Ellen Phipps, MPH, RDN, LD, je dietologička, matka, diabetička 1. typu a majiteľka Výživa mlieka a meduso sídlom v Houstone. Pozrite sa na jej webovú stránku, kde nájdete báječné recepty s nízkym obsahom cukru, prirodzene bezlepkové! Môžete sa s ňou spojiť aj na Facebooku alebo Instagrame.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *