Nové vegánske produkty v Greggs prichádzajú do obchodov budúci týždeň

Pamätajte na vzrušenie spôsobené tým vegánska klobása rolka v Greggs? Vypredal sa za pár sekúnd, niekoľkonásobne viac a dostal sa na titulky novín pekných pár týždňov po sebe.

No, túto jeseň sa o to pokúšajú znova, keďže Greggs predstavuje do svojho menu niekoľko nových vegánskych produktov, vrátane rastlinnej južanskej vyprážanej kuracia bagety, vegánskych kuracích goujonov a nového toastu.

Poznamenajte si dátum od 15. septembra, fanúšikovia Greggs môžu ochutnať vegánsku južnú vyprážanú kuraciu bagetu, ktorá sa dodáva s červenou cibuľou, chipotle omáčkou a plátkami vegánskeho syra, ako aj toasty s vegánskou fazuľou a syrom, čo znie ako dokonalé komfortné jedlo.

Greggs však nie je prvý, kto podrobne rozvádza svoju vegánsku ponuku – nie je to tak dávno, čo Pret podnikol zdanlivo odvážny krok a otvoril čisto vegánske/vegetariánske pobočky svojich obľúbených reštaurácií, z ktorých niektoré obsahujú úplne vegánske pekárne a všetky boli je veľmi populárny a naďalej obstojí v skúške časom. Radi vidíme tento vývoj a pokračujúcu myšlienku, ktorá sa vkladá do vegánskych produktov, a už sa nevieme dočkať, kedy vyskúšame najnovšie pochúťky od Gregga a sme si istí, že budú rovnako populárne ako ich ikonické vegánske klobásky. A pečivo Pret 🙂

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *