Obchodná recenzia kávy: Najlepší spôsob, ako získať skvelú kávu každý týždeň? – 2022

Trade Coffee je služba predplatného kávy, ktorá doručí čerstvo upraženú kávu až k vašim dverám priamo z ich siete pražiarní v USA.

V tomto článku budem skontrolujte predplatiteľskú službu Trade Coffeetak môžete získať predstavu o tom, ako to funguje a rozhodnite sa, či by to pre vás mohlo fungovať.

Poznámka: Produkty a služby kontrolujeme nezávisle, ale z odkazov na tejto stránke môžeme zarobiť malé provízie pridružených spoločností.

Prečo by ste použili predplatenú kávovú službu spoločnosti Trade?

Predplatné kávy je služba, ktorá vám to umožňuje dostávať pravidelnú zásielku kávových zŕn. Môže to byť skvelý spôsob, ako sa uistiť, že budete mať vždy čerstvú kávu po ruke, a tiež to môže byť pohodlný spôsob, ako vyskúšať nové kávy z rôznych pražiarní.

Ak máte radi čerstvú kávu, ale neznášate trápenie sa s chodením do obchodu, kedykoľvek si chcete dať čerstvú šálku, Trade Coffee môže byť vaším riešením.

Obchodná krabička na kávu

Môžete si vybrať z rôznych pekáčov, pôvodov a zmesí a zaistia, že budete mať vždy niečo nové a vzrušujúce na vyskúšanie. Pošlú čerstvo pražené kávové zrná až k vašim dverám, takže si vždy môžete dať skvelú kávu bez toho, aby ste museli opustiť domov.

Prispôsobte si predplatné kávy v Trade Coffee

Aby ste sa uistili, že budete dostávať iba kávu, ktorú si pravdepodobne zamilujete, Trade Coffee vám položí niekoľko otázok, keď sa zaregistrujete do ich služby predplatného kávy. Tieto otázky im pomáhajú určiť vaše preferencie kávy, takže vám môžu poslať kávu, ktorá bude s väčšou pravdepodobnosťou vyhovovať vášmu vkusu.

Začnete výberom kvality kávy, ktorú by ste chceli dostávať (ovplyvnenie ceny) a pokračujte 7-otázkovým „rozhovorom“.

 1. Ako si zvyčajne pripravujete kávu doma? – Existujú rôzne spôsoby prípravy kávy. Pohovor začínajú otázkou, aký máte kávovar, aby mohli vybrať najlepšiu kávu pre daný stroj. Francúzske lisy, kanvice na kávu a stroje na espresso vyrábajú rôzne druhy kávy.
 2. Aká je úroveň vašich skúseností s kávou? – Nie som si istý, nakoľko je táto otázka relevantná, ale áno, musíte sa rozhodnúť, či ste domáci barista alebo len začínate.
 3. Pridávaš si niečo do kávy? – Niektoré kávy chutia s mliekom lepšie, iné nie. Pridaním cukru, sladidiel alebo dochucovadiel môže byť chuť niektorých káv lepšia, ale chuť iných káv môže byť horšia. Odporučia vám kávu, ktorá chutí dobre s tým, čo máte radi.
 4. Aký stupeň praženia si zvyčajne vychutnávate? – Toto je jedna z najdôležitejších otázok, no nastal by problém. Rôzne pražiče majú svoj vlastný spôsob popisu svetlého, stredného a tmavého pečenia. To znamená, že niečo, čo sa pre jeden pekáč nazýva „stredné“, sa môže pre iný nazývať „tmavý“. Aby ste sa uistili, že dostanete praženie, ktoré chcete, Trade Coffee hodnotí všetky kávy pomocou vlastnej stupnice.
 5. Ako vám chutí vaša káva? – Rôzni ľudia majú radi rôzne druhy kávy. Tu neexistuje správna alebo nesprávna odpoveď. Všetky kávy na Trade sú 100% kávy, ale môžu chutiť odlišne podľa pôvodu, spracovania a praženia. Tu by som zvolil „Odkladám vám“, aby ste si mohli dať rôzne druhy káv a sami sa rozhodnúť, čo vám chutí, ako ich ochutnáte.
 6. Kupujete mletú kávu, celozrnnú kávu alebo oboje? – Kávové zrná môžete získať celé alebo mleté. Ak ste skúsený domáci barista, možno budete chcieť získať celé fazule a pomlieť si ich sami. Ak práve začínate, možno budete chcieť získať mletú kávu.
 7. Aký druh kávy pijete? – Pravidelné alebo bez kofeínu? Tvoja voľba.

Doručenie

Obchodovať sa rozhodla vám umožniť vybrať si z 3 frekvencií doručenia:

Z každého vrecka kávy sa uvarí približne 16 šálok kávy.

Presná hmotnosť každého vrecka sa líši podľa pekáča, ale je to tak približne 12 oz alebo 310 g na vreckočo je typické pre kávové špeciality.

Doručovanie môžete kedykoľvek pozastaviť ak ste napríklad preč na dovolenke.

Všetka čerstvo pražená káva je expedovaná do 24 hodín od upraženia priamo z pražiarne a dorazí do 2-5 pracovných dní. Presné dodacie lehoty sa líšia v závislosti od toho, kde žijete a kde prebieha praženie, pretože každý balík sa posiela cez USPS.

Pražiarne hovoria, že kávu by ste nemali používať asi 7-10 dní po upražení, takže dodacia lehota nie je v tomto zmysle faktorom.

Najlepší čas na kávu po upražení

Koľko stojí predplatné Trade Coffee?

Pre vrecúško kávy štandardnej veľkosti sú v obchode Trade 2 cenové triedy predplatného. Ako predplatiteľ získate zľavu na každé vrecko kávy a neplatíte žiadne poštovné.

 • 15,75 USD za vrece kávy STANDARD (inak by to bolo 18,50 – 20 USD)
 • 19,50 USD za vrecko PREMIUM kávy (inak by to bolo 21 – 29 USD)

Ako som si prezeral ich rozsiahly zoznam kávy, rozdiel medzi štandardnými a prémiovými taškami Trade Coffee Zdá sa, že štandardom sú kávové zmesi, zatiaľ čo prémiové vrecká obsahujú kávu s jedným pôvodom.

Môžete sa rozhodnúť, že pri každej dodávke dostanete 1 alebo 2 tašky.

K dispozícii je aj väčšia 2lb taška.

Existuje žiadne náklady na dopravu, ak sa stanete predplatiteľom Trade Coffee. Ak si kúpite tašku ad-hoc, bude sa účtovať poplatok za dopravu 5 USD.

Najväčší výber

Obchodujte s kávou

Obchodujte s kávou

Predplatné kávy v obchode je prispôsobené po absolvovaní kvízu o tom, ako sa vám páči vaša káva. Trade potom za vás spraví zápasy.

Cena predplatného: $

Dostanete: 12 oz vrecko kávových zŕn (buď mletých alebo celých zŕn)

***Ušetrite 30 % na svoju prvú tašku + získajte DOPRAVU ZDARMA NAVŽDY***

Skontrolujte najnovšiu cenu

Roasters

Trade Coffee má širokú sieť 60+ pekáčov naprieč USA. Niektoré z nich sú malé kaviarne a niektoré sú väčšie, ale všetky sú 3. vlna pekáčov.

Nikdy neviete, kto vám upečie ďalšiu várku, ale to k zábave patrí.

Káva je najlepšia asi 7-10 dní po upražení, preto je skvelé, že káva od Trade prichádza odosielané priamo z pekáča. Môžete si tak zabezpečiť, aby bola vaša káva maximálne čerstvá.

Výber kávy

Pražiarne on Trade ponúkajú všetky druhy kávy na základe:

 • Úroveň praženia: svetlý, svetlý-stredný, stredný, stredne tmavý, tmavý
 • Pôvod: Brazília, Burundi, Kolumbia, Kongo, Kostarika, Východný Timor, Ekvádor, Salvádor, Etiópia, Guatemala, Haiti, Honduras, India, Indonézia, Jáva, Keňa, Malawi, Mexiko, Nikaragua, Panama, Papua Nová Guinea, Peru, Rwanda , Sumatra, Uganda. Toto je pekný zoznam, ale chýba mu populárna káva Koa z Havaja.
 • Spracovanie: Med, spracovaný suchým spôsobom, drvený prírodný/med, praný, lúpaný za mokra
 • Typ záparu: Pražiarne dávajú odporúčania, ktorá z ich káv je pre daný typ varenia najlepšia. To zahŕňa každý typ varenia od espressa, drop, Aeropress, až po cold brew.

Vo svojom katalógu majú momentálne (september 2022) viac ako 450 káv.

Pri toľkých druhoch kávy môže byť ťažké nájsť tú správnu pre vás. Obchod pomáha vyriešiť tento problém tým, že uľahčuje filtrovanie katalógu podľa typu pečenia, štýlu, typu chuti atď.

Obchod tiež poskytuje odporúčania na základe vášho kvízu na pohovore, takže nemusíte sami prezerať stovky kávových vrecúšok.

Moja skúsenosť s testovaním Trade Coffee

Objednal som si 3 vrecká kávy z obchodu, aby ste získali predstavu o tom, aká je ich káva, ich prepravné časy, dátumy praženia vs. skutočný príjem kávy atď.

Obchodná taška na predplatné kávy

Každá taška kávy dorazila samostatne zabalená, ako môžete vidieť na obrázku vyššie.

Samotné vrecko je kompostovateľné, ale ak chcete vrecko použiť ako kompost vo vašej záhrade, musíte vystrihnúť prepravný štítok USPS.

The dátumy praženia boli 3 a 4 dni predtým Dostal som kávu, takže boli stále super čerstvé.

Ešte som neochutnal všetky, ale keď tak urobím, článok aktualizujem a poskytnem spätnú väzbu

Obchodné výhody a nevýhody kávy

Tu sú moje dojmy z Trade Coffee na prvý pohľad.

Pros

 • Široká ponuka pekáčov
 • Obrovský výber kávy, ak chcete ísť A’La Carte
 • Ich algoritmus uľahčuje nájdenie tej správnej kávy pre vás
 • Čerstvo pražená káva
 • Doprava zdarma pre predplatiteľov
 • Kompostovateľný obal

Zápory

 • Prémiové tašky sú o niečo drahšie, ale myslím, že za vyššiu kvalitu si musíte zaplatiť.
 • Ako pri každej predplatenej káve, môžete naraziť na vrece, ktoré sa vám nebude páčiť.

Ako sa Trade Coffee porovnáva s inými službami predplatného kávy?

Trade Coffee nie je jedinou spoločnosťou, ktorá ponúka predplatné kávy. Tu je príspevok venovaný hľadaniu najlepších predplatiteľov kávy na rok 2022, ale aby to bolo krátke, najlepšie alternatívy k obchodnej káve sú:

Atlas a Crema v skutočnosti nerozlišujú medzi štandardnými a prémiovými taškami, ako napríklad Trade. Ponúkajú špeciálne kávy z amerických pražiarní, ale v ich sortimente je veľa zmesí.

Osobne preferujem kávu s jedným pôvodom, pretože rád porovnávam degustačné poznámky a spoznávam miesto, z ktorého káva pochádza.

Pokiaľ ide o ceny, štandardné tašky Trade Coffee sú približne rovnaké ako Atlas a Crema, zatiaľ čo ich prémiové tašky sú o 4 až 5 dolárov drahšie.

Záver – Prečo si myslím, že predplatné Trade Coffee je skvelá voľba

Ak ty rád skúšam novú kávu a chcieť pohodlie pri doručení k vašim dverám, potom je predplatné Trade Coffee skvelou voľbou. Kávy sú všetky čerstvé a máte širokú škálu vybrať si z. Navyše, ak ste predplatiteľom, neplatíte žiadne poštovné.

Iste, môžete ísť supermarket a kúpiť si tam vrecko zrnkovej kávy. Ale pravdou je, tie fazule asi sedia na policiach uz tyzdneak nie mesiace. S Trade Coffee máte zaručené, že upražíte čerstvé zrná len pár dní vopred a podporujete miestne pražiarne, ale kávové monopoly.

ja tiež milujem aspekt prekvapenia predplatného kávy v tom, že neviete, čo dostanete, a umožňuje vám to vyskúšajte nové kávy ktoré by ste inak možno nemali možnosť vyskúšať.

Celkovo si myslím, že a Predplatné Trade Coffee je skvelou voľbou pre milovníkov kávy ktorí chcú mať pohodlie pri doručení rôznych vysokokvalitných, čerstvo pražených zŕn až k svojim dverám.

Najväčší výber

Obchodujte s kávou

Obchodujte s kávou

Predplatné kávy v obchode je prispôsobené po absolvovaní kvízu o tom, ako sa vám páči vaša káva. Trade potom za vás spraví zápasy.

Cena predplatného: $

Dostanete: 12 oz vrecko kávových zŕn (buď mletých alebo celých zŕn)

***Ušetrite 30 % na svoju prvú tašku + získajte DOPRAVU ZDARMA NAVŽDY***

Skontrolujte najnovšiu cenu

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *