Ochutnávka „Cup the World“ prináša niektoré z najlepších svetových káv do Portlandu Denné kávové novinky od Roast Magazine

Ponuka a formy na cupping kávy

Šálky čakajúce na kávu na minuloročnom úvodnom podujatí Cup the World v Portlande. Obrázky s láskavým dovolením Alliance for Coffee Excellence.

Neziskovka Alliance for Coffee Excellence budúci mesiac organizuje mimoriadny zážitok z ochutnávky kávy v Portlande v štáte Oregon, pričom zaraďuje štvrtých 11 káv na prvé miesto od celosvetovo uznávaných Pohár excelentnosti súťažný program.

s názvom „Cup the World“. podujatie so vstupenkou sa koná v sobotu 3. decembra v sídle výrobcu liatinového riadu v Portlande Finex.

Veľkolepé kávové menu zahŕňa kávy víťazné Cup of Excellence z Etiópie, Kolumbie, Nikaraguy, MexikoBrazília, Kostarika, Salvádor, Honduras, Ekvádor, Peru a Guatemale. S každou kávou, ktorá podľa uznávanej medzinárodnej poroty degustátorov získala 90+ bodov, ide tiež o jednu z najdrahších káv na svete, podľa 2022 CoE. výsledky aukcie.

Cup the World cupping kávy

Ochutnávky povedie Cup of Excellence, pričom sa očakáva účasť mnohých ocenených výrobcov kávy. Patria medzi ne Antonio Rigno de Oliveira Filho z Brazílie, Jose Roberto Monterroso Pineda z Guatemaly, Giancarlo Rusconi zo Salvadoru a Benjamin Paz Muñoz z Hondurasu.

Po ochutnávke kávová spoločnosť Portland-by-way-of-Australia Hrdá Mária bude poskytovať nejaké ľahké sústa. K dispozícii bude aj výber prírodných vín, remeselných pív a šumivých nápojov, ako aj ďalšie ochutnávky kávy s láskavým dovolením členov Alliance of Coffee Excellence.

Tombola bude obsahovať príťažlivú škálu kulinárskych a kávových dobrôt od zúčastnených spoločností, ako sú Finex, Rockaway Roastery, Bean Box, Kruve, Little City, Saint Anthony Industries, Idle Hands, Carrboro Coffee Roasters, Comandante a Origami.

Vstupenky na „Cup the World“ stoja 85 dolárov. Viac informácií o udalosti môže byť nájdete tu.


Má vaša firma s kávou novinky, o ktoré sa môžete podeliť? Dajte vedieť redaktorom DCN tu.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *