Oddlygood rozširuje americké portfólio bez mliečnych výrobkov o all-in barista ovsený nápoj – vegconóm

Zvláštne dobré globálnespinoff poprednej fínskej potravinárskej spoločnosti Valio, oznamuje uvedenie na trh v USA All-In Barista ovsený nápoj. Produkt je k dispozícii v škatuľkách stabilných pri skladovaní a tento mesiac bude predstavený na veľtrhu Prírodné produkty Expo Východ vo Philadelphii a Coffee Fest Severozápad Pacifiku v Seattli.

“Náš all-in barista ovsený nápoj ponúka lahodnú alternatívu bez mliečnych výrobkov s rozdielom”

All-In Barista Oat Drink, vyrobený tak, aby poskytoval krémovú penu bez „odlupovania“, bol vytvorený s prispením baristov a ponúka plné mlieko ideálne pre cappucino a latte.

Používa celý ovos

Ovsený nápoj Barista používa ovos bez GMO a využíva celý ovos, čím sa eliminuje potravinový odpad, pričom neobsahuje lepok, umelé arómy a sladidlá. Dostupné v 1litrových, trvanlivých kartónoch, každá porcia obsahuje 3 g bielkovín, 290 mg vápnika, 7 tuku a nulový pridaný cukor. Produkt sa predáva za odporúčanú maloobchodnú cenu 4,99 USD.

Oddlygood krémové vegánske capuccino/káva
©Zvláštne dobré

Barista Oat Drink sa v súčasnosti vyrába v Spojenom kráľovstve, ale OddlyGood plánuje presunúť výrobu do USA v očakávaní vyšších predajov. Nápoj prvýkrát debutoval v Európe v roku 2019 a predáva sa aj vo Švédsku, Pobaltí, Poľsku, na Malte a v Írsku.

Mliečne výrobky s rozdielom

Oddlyfood, ktorý vytvorila skupina Valio, jeden z najväčších fínskych výrobcov potravín, bol uvedený na trh v USA začiatkom roku 2022 s radom rastlinných alternatív jogurtov a syrov. Podľa americkej divízie OddlyGood sú predaje v cieli a naďalej rastú. Celý rad USA vrátane ovseného nápoja Barista bude predstavený na Stánok 1020 na Expo East a pri Stánok 500 na Coffee Fest PNW.

Oddlygood Global Product Range Ovsené mlieko
© Oddlygood Global

„V USA vidíme silný trh pre milovníkov kávy, ktorí si doprajú prispôsobené nápoje vo svojej miestnej kaviarni alebo si jeden radi vyšľahajú doma ako súčasť ranného rituálu alebo popoludňajšej prestávky,“ hovorí Caitlin Mahler, novovymenovaná vedúca obchodu. Development, Oddlygood USA. “Náš ovsený nápoj All-In Barista ponúka vynikajúcu alternatívu bez obsahu mlieka.”

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *