OMNIFoods a Kenchan Ramen uvádzajú na trh súpravy DIY Ramen s OMNI mletým bravčovým mäsom

Značka Alt-protein OMNIPotraviny oznamuje, že je partnerom LA Kenchan Ramen ponúkať domáce, DIY vegánske súpravy ramen spotrebiteľom v Arizone, Kalifornii, Idahu, Nevade a Utahu.

“Som tak nadšený, že sa môžem podeliť o svoje obľúbené pohodlné jedlo a tieto nové lahodné vegánske možnosti, aby ste aj vy mohli byť šéfkuchárom ramena doma.”

Rastlinné možnosti Kenchan Ramen, vyrobené tak, aby poskytovali autentický, domáci zážitok z ramena, sú teraz k dispozícii na nákup online a zahŕňajú tri druhy:

  • Biela hľuzovka – Krémový zeleninový vývar s bielou hľuzovkou so špenátovými rezancami, eidamom a restovanými šampiňónmi, pokvapkané hľuzovkovým olejom.
  • Zázvorový cesnak Shio – Polievkový základ plnený zázvorom a cesnakom umami s čerstvými rezancami, restovanými hubami, špenátom, lotosovým koreňom a cibuľovým zázvorovým olejom.
  • Pikantný sezam – Pikantný ramen s restovaným bravčovým proteínom OmniGround, čerstvými rezancami, eidamom, čili niťami a sezamovými semienkami.
Lacná súprava vegánskych rezancov
© Kenchan Ramen

Podľa OMNIFoods je jeho rastlinný OMNIPork univerzálnou alternatívou bravčového mäsa s jemnou textúrou a šťavnatou chuťou. Značka OMNIPork, vyrobená z non-GMO sóje, hrachu, húb shiitake a ryže, je tiež nutrične lepšia a šetrnejšia k životnému prostrediu ako konvenčné bravčové mäso, pretože znižuje emisie uhlíka a vyžaduje menej vody na výrobu.

rast v USA

Partnerstvo predstavuje najnovší rast v USA pre spoločnosť OMNIFoods so sídlom v Hongkongu, ktorá nedávno podpísala a major deal s DOT Foods – najväčším redistribútorom stravovacích služieb v Severnej Amerike – s cieľom rozšíriť sortiment spoločnosti o tisíce nových maloobchodných a stravovacích kanálov.

V júli uviedla nová produktová rada OMNI morských plodov na rastlinnej báze, OMNISeafood, rybie filé a krabie koláče v USA prostredníctvom digitálnej platformy GTFO It’s Vegan.

OMNI rastlinné ryby
© OmniFoods

“Úžasná textúra”

Kenshan Ramen bola založená v roku 2020 Majster šéfkuchár Motoki Teranishi a Kenshi Kobayashi a predáva svoje obľúbené súpravy ramen v týždenných farmároch trhy.

“Rozhodli sme sa použiť OMNI v našich pikantných sezamových súpravách kvôli úžasnej textúre a keď som ho prvýkrát ochutnal, nemohol som uveriť, že je 100% rastlinného pôvodu a má vynikajúcu nutričnú hodnotu,” povedal Kenshi (Kenchan) Kobayashi, zakladateľ a generálny riaditeľ spoločnosti Kenshan Ramen.Som tak nadšený, že sa môžem podeliť o svoje obľúbené pohodlné jedlo a tieto nové lahodné vegánske možnosti, aby ste aj vy mohli byť šéfkuchárom ramena doma.“

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *