Oslávte leto dokonalým súborom grilovania

Leto je tu! A to znamená zábava, zábava, zábava. Nič nie je lepšie, ako keď sa stretneme, keď nasávame letné slnko a podieľame sa na všetkých veciach. Ale viac ako čokoľvek iné sa chcem zúčastniť na tom všetkom, ako po celý Sumer! BEZ STRAŠNÉHO pocitu. Dá sa to! Oslávme leto dokonalým zhrnutím BBQ.

Oslávte leto s proteínom na grile

Vrcholom každého letného BBQ je proteín hodený na gril. Bez ohľadu na to, na akú akciu sa chystáte, alebo možno aj grilujete doma, existuje toľko príchutí, z ktorých si môžete vybrať. Tu sú niektoré z mojich najobľúbenejších makro proteínov, ktoré sú ideálne pre akékoľvek grilovanie.

Bacon cheeseburger s tajnou omáčkou

perfektný burger na oslavu leta www.lillieatsandtells.com

Burgery sú nevyhnutnosťou počas grilovacej sezóny. Tento slaninový cheeseburger s tajnou omáčkou je rovnako dobrý ako každý klasický burger a navyše vám pomôže splniť vaše makrá.

BBQ sójové zázvorové kuracie stehná

ugrilujte si kura na grilovanie www.lillieatsandtells.com

Stehná sú absolútne odolné voči hlúpostiam! Mohli by ste sa náhodou stratiť v rozhovore pri grilovaní na dvore a nepokaziť tieto BBQ sójové zázvorové kuracie stehná. Sú dokonale chrumkavé. Oh tak šťavnaté. A super jednoduchá na výrobu.

Grécke marinované kuracie špízy

grilovaný proteín je základom letnej zábavy www.lillieatsandtells.com

Ak hľadáte niečo plné chuti, vyskúšajte tieto grécke marinované kuracie špízy. Vyšľahajte marinádu a hoďte ju na nasekané kura v „efektnom“ vrecúšku na zips. Rozdrvte to a nechajte to všetko cesnakové, bylinkové a citrónové a grécke. Potom navlečte marinované kuracie kúsky na namočené špízy a grilujte! Je to naozaj také jednoduché!

Balsalmikový grilovaný Flank Steak

proteín na grile je makro-priateľský spôsob, ako osláviť leto www.lillieatsandtells.com

Je čas hovoriť o steaku! Nemôžeme mať BBQ roundup bez toho, aby sme zvýraznili nejaký flank steak. Tento balzamikový grilovaný flank steak je ideálny na hlavnú udalosť alebo dokonca na použitie na šaláty na druhý deň…to vám ešte zostane.

Honey Chipotle grilované kura

príďte sa pozrieť na to najlepšie z letného grilovania www.lillieatsandtells.com

Toto grilované kura s medovým chipotle je dostatočne jednoduché na rušný týždeň, ale dostatočne chutné na prípravu špeciálneho jedla. Kuracie mäso je také šťavnaté a pikantné. Stane sa obľúbeným grilovaním. Navyše sa dobre kombinuje s mnohými mojimi obľúbenými stránkami

Oslávte leto s prílohami a šalátmi

Aj keď možno negrilujeme každú prílohu, letná oslava by sa nezaobišla bez nich. Moje obľúbené makro-priateľské prílohy a šaláty sa dobre spájajú s toľkými lahodnými proteínovými príchuťami a zabezpečia, aby mal každý plné (a dobre vyvážené) brucho.

Mexická pouličná kukuričná salsa

Makro-priateľské letné strany pre grilovanie www.lillieatsandtells.com

Po grilovaní kukurice by ste mali vyskúšať túto mexickú pouličnú kukuričnú salsu. Všetko, čo musíte urobiť, je nakrájať kukuričné ​​klasy a zmiešať s cibuľou, koriandrom, chipotle krémom… niekoľkými koreninami a samozrejme… COTIJA! Dokončite to štipkou čerstvej limetky. Mňam.

Lentil Dip obchodníka Joea

makro-priateľské strany, aby sa na letné grilovanie www.lillieatsandtells.com

Nevedel som sa rozhodnúť, či sa to považuje za dip alebo šalát. Viem len, že je to chutné! Prineste Lentil Dip od Trader Joe na akékoľvek stretnutie a ľudia sa budú rozprávať. Tento som si nevymyslel (len som pridal svoj vlastný makro-priateľský vkus), ale moja rodina ho rada hltá.

Makro-friendly Loaded Smashed Potatoes

makro stránky na letné grilovanie www.lillieatsandtells.com

Tieto štiepané zemiaky vhodné pre makro sú perfektným doplnkom každej nátierky a úhľadne zapadnú do vašich makier. Zvyčajne robím tieto zemiaky v rúre, ale dnes hovoríme o BBQ, takže hovorím, choďte do toho a urobte ich vo svojom grile alebo udiarni na ďalšom stretnutí, ktoré budete mať.

Jednoduchý melónový uhorkový feta šalát

osviežte si letné grilovanie nápadmi vhodnými pre makro www.lillieatsandtells.com

Vyskúšajte tento melónový uhorkový feta šalát ako svieži a ŽIRUJÚCI doplnok k vášmu letnému BBQ! Dá sa to tak ľahko hodiť, ale stále je to zaujímavé a chutné. Navyše je dostatočne krásny na zábavu.

Dusený letný bylinkový šalát

šaláty osviežia každú grilovačku www.lillieatsandtells.com

Tento restovaný letný bylinkový šalát má všetky chute leta a zároveň sa pripravuje veľmi rýchlo a jednoducho. Milujem ju samotnú, ale je to tiež ideálna letná príloha, ktorá sa hodí ku všetkému, čo grilujete.

Sladký letný šalát z kukurice a uhorky

makro-friendly šaláty na letnú oslavu www.lillieatsandtells.com

Ak hľadáte zmenu od veľkého listového šalátu, vyskúšajte tento sladký letný kukuričný a uhorkový šalát. Je to úplne jednoduché hodiť dohromady a tak chutné. Navyše, nemôžem dostať dosť sladkej letnej kukurice… a BAZILKY!

Doplňte svoje grilovanie sladkým zakončením

Každá oslava musí byť zavŕšená našimi obľúbenými dobrotami. Aj keď moje obľúbené dezerty nie sú vždy vhodné pre makro, je to úplne v poriadku, pretože so zvyškom našej nátierky sme robili skvelé rozhodnutia.

Najlepšie brownies všetkých čias

oslaďte si leto grilovačkou www.lillieatsandtells.com

Neviem, čo by mohlo byť lepšie, ako vidieť veľký tanier najlepších brownies na letnej grilovačke. NIE sú šetrné voči makrom. Ale podľa mňa by som neverila brownie, ktorá by bola makro-friendly. Hovorím, že žite vo veľkom a doprajte si tieto sušienky! Sú to naše obľúbené brownies od nuly.

Moje obľúbené čokoládové sušienky

zabaľte grilovačku s lahodnými dobrotami www.lillieatsandtells.com

Na jedení koláčikov je niečo, čo vyživuje moju dušu. Tieto čokoládové sušienky vás nesklamú. Na okrajoch sú chrumkavé a v strede mazľavé. Každý bude hovoriť o koláčikoch, ktoré ste si kúpili na grilovanie.

Oslávte leto BBQ Roundup

Pamätajte, že sa skutočne môžete zúčastniť všetkej letnej zábavy a nemusíte sa obávať, ako to môže vyzerať z hľadiska vašich makier. Pre mňa by jedlo malo byť zdravé a chutné, a preto sa o to tak veľa podelím Instagram, TIK tak a vytvorili moje vlastné kuchárske knihy. Nemôžem sa dočkať, až uvidím, ako toto leto oslávite vlastným BBQ zhrnutím.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *