Oznamujeme: Bezlepkové zmesi na pečenie + zmes múky!

Tri vrecká našej novej bezlepkovej produktovej rady vrátane zmesi na palacinky a vafle, zmesi bezlepkovej múky a zmesi na čokoládový koláč a košíčky

Priatelia! Máme Super vzrušujúce oznámenie. Dnes uvádzame na trh TRI úplne nové produkty Minimalist Baker:

To je pravda, urobili sme veci! Ktoré si môžete kúpiť! A použite vo VAŠEJ kuchyni! Aké skvelé je to?! NAKUPUJ TERAZ!

Po viac ako roku práce neúnavne v zákulisí zdokonaliť tieto produkty, konečne sú tu! A už sa nevieme dočkať, kedy ich vyskúšate.

Príbeh: Čo inšpirovalo tieto produkty?

Už roky varíme jednoducho, ale chceli sme posunúť étos Minimalist Baker na úplne novú úroveň a vytvoriť produkty, ktoré zjednodušia proces varenia. ešte viac.

Naše produkty sa používajú tak jednoducho – stačí vysypať, zamiešať a upiecť. Pretože vieme, že ste zaneprázdnení a potrebujete jednoduchosť (aj my!).

Vieme tiež, aké náročné môže byť hľadanie naozaj dobre bezlepkové (a vegánske) jedlo. Naše produkty tvoria celý rad pamlsky, ktoré sú nezistiteľne vegánske a bezlepkovéneuveriteľne CHUTNÉ a TAK JEDNODUCHÉ na vytvorenie!

Aké produkty sú k dispozícii?

Zmes bezlepkovej múky 1:1

Taška našej úžasnej bezlepkovej múčnej zmesi vedľa taniera s čokoládovými sušienkami a mliekom bez mlieka

Vedeli sme, že chceme zabaliť našu charakteristickú bezlepkovú zmes, pretože úprimne, už sme unavení z toho – ha! Ale tiež sme vedeli, že to tak môže byť dokonca lepšie.

Po dôkladnom preformulovaní a testovaní je teraz a všestranná, účinná náhrada 1:1 za univerzálnu múku vo vašich obľúbených receptoch. Vieme, že bude základom vo vašej kuchyni, rovnako ako v našej.

Na rozdiel od mnohých bezlepkových múčnych zmesí na trhu, naša zmes má vyšší pomer zdravých celých zŕn a komplexných škrobov namiesto toho, aby boli ťažšie v rafinovaných škroboch. Výsledkom je uspokojujúce pečivo štruktúrou ktoré neobetujú chuť!

Naša zmes dobre funguje v koláčoch, sušienkach, sušienkach, muffinoch, rýchlych chleboch, plochých chleboch, koláčových krustách, ako nátierka alebo zápražka a pod. Potrebujete inšpiráciu? Vyskúšajte to v týchto 20+ osvedčených receptoch.

1 miska čokoládový koláč + zmes košíčkov (vegánska + GF)

Taška našej vegánskej bezlepkovej čokoládovej torty a zmesi košíčkov vedľa mrazenej čokoládovej torty

Čo je to za oslavu bez torty? Vedeli sme, že chceme vytvoriť hviezdnu čokoládovú tortu, ktorá bude vegánska, bezlepková a prirodzene sladená. Ale bolo to možné? ÁNO!

Predstavujeme: Klasický mix čokoládovej torty a košíčkov z našich DREAMS! Táto zmes vytvára nadýchaný, vlhký, dekadentný čokoládový koláč a košíčky, ktoré sú nezistiteľne bezlepkové, vegánske a bez rafinovaného cukru.

Najlepšia časť? Stáva sa to v 1 miske: Stačí pridať vodu, olej a vanilku, potom šľahať a piecť. Je ideálny pre špeciálne príležitosti, každý deň aj mimo neho! Už sa nevieme dočkať, kedy vám ukážeme, ako inak využiť tento všestranný mix!

Pomocou zlatého krájača na tortu nakrájajte na plátky nadýchanú vegánsku a bezlepkovú čokoládovú tortu

1 misa palacinky + zmes vafle (vegánska + GF)

Taška našej vegánskej bezlepkovej zmesi na palacinky a vafle vedľa stohu palaciniek s ovocím a sirupom

Minimalist Baker začínal s palacinkami, a tak sa mi zdalo správne uviesť na trh náš produktový rad s nadupanou zmesou na palacinky. Bol to osud.

náš 1-miska mix robí super nadýchané palacinky + chrumkavé vafle s použitím zdravých surovín. To je kúzlo!

Navyše je vegánske, bezlepkové a prirodzene sladené bez obetovania chuti. Použite ho na prípravu raňajok alebo neskorej desiaty, alebo na prípravu a zmrazenie (ak potrebujete vafle z mrazničky, napr. teraz).

Najlepšia časť? to je dostatočne zdravé na každodenné použitie, ale nechutí „zdravo“ a ľahko sa môže stať hviezdou vašej zostavy brunchov každý deň!

Budú existovať recepty s použitím týchto produktov?

Áno! Našu bezlepkovú zmes múky sme otestovali v týchto 20+ osvedčených receptoch (tieto recepty nájdete aj pomocou QR kódu na zadnej strane vrecka). Ale dokáže oveľa viac!

Vymýšľali sme aj zábavné spôsoby, ako použiť zmesi na palacinky a koláče. Zostaňte naladení na množstvo nápaditých a jednoduchých receptov s použitím našich produktov!

Kde si ich môžem kúpiť?

V súčasnosti sú naše produkty dostupné iba na nákup v rámci Spojených štátov amerických online prostredníctvom našej webovej stránky. Momentálne odosielame iba v rámci Spojených štátov amerických. NAKUPUJTE TERAZ a dajte nám vedieť, čo si myslíte!

Taštičky našich vegánskych bezlepkových zmesí na pečenie vedľa seba na bielom podklade

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *