Párty! Uvítacia udalosť Zlatá fazuľa 2022


22. august 2022 (Zverejnené: 20. august 2022)


Zakladateľ Golden Bean a vedúci Bean Sean Edwards so zakladateľom Crimson Cup a prezidentom Gregom UbertomZakladateľ Golden Bean a vedúci Bean Sean Edwards so zakladateľom Crimson Cup a prezidentom Gregom Ubertom
Zakladateľ Golden Bean a vedúci Bean Sean Edwards (vľavo) so zakladateľom Crimson Cup a prezidentom Gregom Ubertom

Boli sme nadšení, že sme v našom inovačnom laboratóriu Crimson Cup mohli hostiť podujatie The Golden Bean Welcome!

Na oslavu u nás prišlo viac ako 75 pražiarní kávy z celej Severnej Ameriky SCA-certifikovaný Premier Training Campus.

Podávali sme zábavu, hudbu, pochutiny a úlitby, aby sa párty začala.

Slávnosti odštartovali najväčšie na svete praženie kávy konkurencia, Zlatá fazuľa Severná Amerika.

Súťaž v roku 2022 prilákala viac ako 700 súťažiacich o celkový titul Zlatá fazuľka, šampión obchodných reťazcov/franšíz a zlaté, strieborné a bronzové medaily.

Riaditeľ udržateľnosti Brandon Bir (vpravo) víta hostí„Boli sme nadšení, že sme spojili toľko kávových profesionálov na zábavný a slávnostný večer,“ povedal zakladateľ a prezident Crimson Cup Greg Ubert.

„Súťaže ako táto sú ukážkou tvrdej práce farmárov, ktorí pestujú kávu my pečienka a umožní nám porovnať naše schopnosti získavania a praženia so schopnosťami iných elitných pražiarov.“

“Zlatá fazuľa funguje v Austrálii už devätnásť rokov a v Severnej Amerike je jej ôsmy rok,” povedal Sean Edwards, zakladateľ Golden Bean a Head Bean.

“Je to jeden z kľúčových prvkov rastu kávového priemyslu prostredníctvom odmeňovania pražiarov kávy, dôležitej osoby v reťazci pre všetky kávové podniky.”

Podujatie spája pražiarne kávy z celej Severnej Ameriky, aby sa spojili, zlepšili svoj osobný rozvoj a ochutnali tie najlepšie kávy pražené na kontinente.

Súťaž sa konala od 17. do 20. augusta v kostole LIFE Vineyard Church, 620 Alum Creek Drive v Columbuse. O výsledky sa čoskoro podelíme!

Zatiaľ nahliadnite do fotogalérie nižšie.

Fotogaléria uvítacej akcie Golden Bean


Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *