Päť britských značiek ponúkajúcich vegánske vianočné cukrovinky – vegconóm

Slávnosti sú takmer za nami, wZhrňte najnovšie uvedenie vegánskych vianočných cukroviniek v Spojenom kráľovstve, pričom päť značiek nedávno uviedlo na trh rastlinné adventné kalendáre a sezónne dobroty.

1. H!P

Spoločnosť H!P vydala nový rastlinný adventný kalendár na rok 2022 plný vegánskej mliečnej čokolády z ovsa. Čokoláda sa dodáva v štyroch príchutiach; originál, slaný karamel, perník a biely. Krabička kalendára je 100% bez plastov a je recyklovateľná.

Adventný kalendár H!P na rok 2022 je k dispozícii na predobjednávku na adrese webovú stránku spoločnosti a bude k dispozícii aj cez Amazon, Ocado, Scribbler, Waterstones a Whole Foods. H!P ponúka aj slávnostnú limitovanú edíciu svojej Gingerbread Oat Milk Chocolate, chrumkavej vegánskej perníkovej sušienky s krémovou ovsenou mliečnou čokoládou.

vegánske vianočné sladkosti
© H!P

2. NÁZOV

NOMO predstavilo svoju vegánsku vianočnú sladkú kolekciu so šiestimi produktmi: Choc Orange Reindeer, Cookie Dough Box, Cookie Dough Reindeer, Caramel Drops Box, Classic Advent Calendar a Premium Advent Calendar.

Klasický adventný kalendár NOMO ponúka sortiment typických čokoládových a karamelových a morských soľných kvapiek. Prémiový adventný kalendár NOMO ponúka svoju karamelovú príchuť.

Vianočná kolekcia NOMO je dostupná v obchodoch Tesco, Sainsbury’s, Asda, Waitrose, Morrisons, Co-op, Nisa, Holland & Barrett, ako aj na webovú stránku spoločnosti. Choc Orange Reindeer je exkluzívne v Sainsbury’s a na webovej stránke spoločnosti.

vegánske vianočné sladkosti
© NAME

3. Myvegan

Myvegan uviedla na trh vegánsky adventný kalendár s 24 dverami obsahujúcimi najpredávanejšie rastlinné maškrty. Značka sľubuje, že „každé ráno vyskočíte z postele, aby ste zistili, čo je za ďalším oknom“.

Kalendár obsahuje obľúbené produkty značky: vegánske čokolády, tekutú príchuť do smoothies, sušienky, pečené sušienky a sušienky z arašidového masla s vysokým obsahom bielkovín. Každý nákup kalendára bude obsahovať eko-fľašu Myvegan. Adventný kalendár, ktorý bol uvedený na trh 26. septembra, je dostupný na webovú stránku spoločnosti.

vegánske vianočné sladkosti
© Myvegan

4. Maslo!lk

Butterm!lk oznamuje dva nové prírastky do svojej vianočnej kolekcie s mliečnou čokoládou bez mliečnych výrobkov: Zingy Orange Choccy Segments a Choccy Truffles with Spiced Caramel.

Kompletná vianočná kolekcia bude dostupná na Web Butterm!lk. Zingy Orange Choccy Segments budú na predaj v Sainsbury’s, Tesco a Morrisons. Čokoládové hľuzovky s pikantným karamelom v Asda.

vegánske vianočné sladkosti
© Butterm!lk

5. KYSLÍK

HAPPi uviedla na trh ekologický adventný kalendár bez plastov naplnený ovsenými čokoládami pre vegánov a ekologicky uvedomelých spotrebiteľov. Kalendár obsahuje 24 x 4 g kúskov čokolády s nižším obsahom cukru ako iné značky čokolády, uvádza spoločnosť.

Zakladateľ HAPPi, Gavin Cox, povedal: „V HAPPi sme nadšení z podpory životného prostredia. Naša čokoláda je udržateľná a pochádza z etických zdrojov a je bez otrockej a detskej práce. Je to tiež vegánske, ale stále krémové a chutné.“

vegánske vianočné sladkosti
© HAPPi

„Uvedenie adventného kalendára 100% bez plastov je pre nás len ďalším krokom pri vytváraní radu, ktorý skutočne stelesňuje étos HAPPi pre ekologické a udržateľné produkty a oslovuje požiadavky dnešných zákazníkov. Milujeme ponúkať zákazníkom kvalitné, zdravšie a zábavné dobroty bez pochúťok, ktoré by nás potešili naše deti, ale aj nás! Náš nový adventný kalendár osloví každého – bez ohľadu na výber stravy,“ dodal Cox.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *