Päť ďalších najlepších tipov na darčeky ku Dňu otcov na rok 2022

Stále bojujete o inšpiráciu pred Dňom otcov? Rozhodli ste sa urobiť z toho deň, na ktorý si zapamätáte otca milujúceho kávu vo svojom živote?

Ako sme už povedali pri nespočetných príležitostiach, vedieť, kde začať s nápadmi na darčeky ku Dňu otcov, môže byť polovica úspechu. Ďaleko od nedostatku možností na výber, výzva spočíva v nájdení niečoho, čo skutočne ocenia. Alebo ešte lepšie, získajte praktické využitie.

Zamerali sme sa na to posledné a opäť sme dali dohromady krátky prehľad piatich našich obľúbených nápadov na darčeky ku Dňu otcov pre oteckov, ktorí milujú kávu. Či už plánujete dopredu alebo bežíte nebezpečne krátko, zamerajte sa na niektorú z nasledujúcich možností a určite to bude dobre prijaté:

1) A French Press Travel Brewer

Po prvé, prenosné kávovary sú perfektným darčekom pre oteckov na cestách. Nádherný malý cestovný varič French Press môže byť tým pravým na prípravu kvalitnej kávy na cestách. Cestovné variče French Press v štýle termosky sú obzvlášť skvelé, udržia kávu horúcu a čerstvú až 6 hodín. V kombinácii s gurmánskymi kávovými zrnami sa pozeráte na zaručeného víťaza tohto Dňa otcov.

2) Dobrý mlynček na kávu Burr

Rovnako tak sa v domácnosti milovníka kávy vždy nájde miesto pre dobrý mlynček na kávu. Kvalitný ručný mlynček na kávu je nevyhnutným nástrojom na to, aby ste z vašich obľúbených kávových zŕn vyťažili maximum. Prečo tento deň otcov nedopriať svojmu otcovi vrecúško jamajskej modrej horskej kávy spolu s mlynčekom, ktorý potrebuje, aby si ich užil naplno? Dobrá fréza môže mať takmer nekonečnú životnosť, čo predstavuje vynikajúcu hodnotu za peniaze.

3) Personalizovaná káva Art

Na darčeky pre oteckov, ktorí to s kávou berú vážne, prečo si neobjednať nejaké personalizované kávové umenie? Od plagátov cez zrkadlá až po ozdoby a ešte oveľa viac, je tu celý svet prispôsobiteľných žetónov a drobností, ktoré môžete preskúmať. Niektoré z nich sú viac o hodnote novosti ako o sofistikovanosti, ale stále – vždy ukážkou myslenia a uznania pre najdôležitejšieho muža vo vašom živote.

4) Vlastný darčekový kôš na kávu

Jediná vec, ktorá je lepšia ako darček ku Dňu otcov s kávovou tematikou, je celá kopa darčekov zabalených spolu. Vrecúško prémiovej jamajskej zrnkovej kávy, prenosný varič, pár kúskov, ktoré si môžete vychutnať spolu s jeho obľúbenou javou – čokoľvek, z čoho viete, že ho chytí. Gurmánske kávové kapsuly sú tiež skvelým doplnkom k vlastnému košíku na kávu, rovnako ako personalizované hrnčeky a príslušenstvo.

5) Domáce koláče a sušienky

Nakoniec, nič nepreukáže viac sentimentu a uznania na Deň otcov ako darček, ktorý ste sami vyrobili. Našťastie pripraviť darčeky ku Dňu otcov, ktoré sa mu budú skutočne páčiť, nemusí byť ťažké. Kávové koláče, sušienky a pečivo vo všeobecnosti sa dá prekvapivo ľahko spojiť. Aj keď nepoznáte jeden koniec špachtle od druhého, nebudete mať problém vymyslieť niečo celkom chutné!

Teraz si môžete objednať čerstvo praženú špeciálnu kávu, napríklad lahodnú jamajskú kávu Blue Mountain z internetového obchodu Hayman’s. Je k dispozícii v rôznych formátoch, vrátane zelených kávových zŕn, praženej celozrnnej kávy, mletej kávy, kávových kapsúl kompatibilných s kávovarmi Nespresso* a kávových kapsúl kompatibilných s kávovarom Keurig K Cup** – kliknite sem a objednajte si teraz, ponúkame zadarmo celosvetová preprava!

* Nespresso® je registrovaná ochranná známka spoločnosti Société des Produits Nestlé SA, ktorá nesúvisí s Hayman ®. Naše kapsuly na espresso nie sú vytvorené ani predávané spoločnosťou Nespresso®.

** Keurig a K-Cup sú registrované ochranné známky spoločnosti Keurig Green Mountain, Inc. nesúvisiace s Hayman®. Naše tobolky nie sú vytvorené ani predávané spoločnosťou Keurig®

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *