Päť (viac) nápadov na darčeky ku Dňu matiek s tematikou kávy

najlepšie kávové zrná na svete, najlepšia káva na svete, deň matiek, darčeky ku dňu matiek, nápady na darčeky ku dňu matiek, darček pre mamu, kávové darčeky, kávové darčekové koše

V predchádzajúcom príspevku sme sa pozreli na päť našich vlastných top nápadov na darčeky ku Dňu matiek pre rok 2022. Medzitým nás napadlo, že na Deň matiek sú stále k dispozícii desiatky ďalších úžasných kávových darčekov.

Niektoré z nich sú jasnejšie ako iné, takže sme si mysleli, že sa znova pozrieme na niekoľko premyslenejších možností.

Opäť nemôžete a neurobíte chybu s vreckom vynikajúcich kávových zŕn od remeselného výrobcu. Najlepšie kávové zrná na svete budú vždy jedným z najkrajších nápadov na darčeky ku Dňu matiek pre mamičky milujúce kávu.

Ale ak chcete tento rok pridať niečo trochu navyše do svojho darčekového koša, tu je päť ďalších nápadov na darčeky pre mamičky, ktoré milujú kávu:

1) Káva a čaj Umenie a remeslá

Po prvé, toto je celá kategória nápadov na darčeky ku Dňu matiek s tematikou kávy, na ktoré sa oplatí pozrieť. Napríklad omaľovánky na kávu a čaj sú vždy populárne, rovnako ako súpravy na vyšívanie, súpravy na akvarelové maľovanie atď. Ak máte mamu, ktorá sa venuje umeniu a remeslám, nenájdete nedostatok možností na preskúmanie s kávovou tematikou.

2) Gurmánske kávové sirupy

Debatu o tom, či je používanie sirupov v gurmánskej káve svätokrádežou, si necháme na inú príležitosť. Je to prinajmenšom sporný bod, ale chápeme to – milióny milovníkov kávy si vo svojej káve vychutnávajú iba dekadentnú dávku sirupu. Ak je to tak aj v prípade vašej mamy, prečo ju tento deň matiek nenaladiť sadou prémiových sirupov? Skvelý doplnok ku každému darčekovému košu gurmánskej kávy.

3) Starostlivosť o pleť s kávou

Nie je žiadnym tajomstvom, koľko pôžitku z kvalitnej kávy spočíva v jej rozprávkovej vôni. V takom prípade si môžete ako darček ku Dňu matiek vždy vyzdvihnúť sadu produktov starostlivosti o pleť s obsahom kávy. Opäť je to niečo, čo otvára dvere celej kategórii produktov. Od sér cez mydlá, peelingy až po sprchové gély, je tu obrovský výber kozmetických prípravkov s kávovou tematikou. Opäť skvelé, keď sa používa ako súčasť jedného z najkrajších darčekových košov na kávu.

4) Personalizované kávové oblečenie

Keď už hovoríme o tom, personalizované darčeky ku Dňu matiek majú vždy väčší význam a sentiment ako bežné darčeky. Oblečenie s kávovou tematikou je bezpečný darček pre mamičky milujúce kávu, ale prečo neposunúť veci o krok ďalej s nádychom personalizácie? Existujú neobmedzené možnosti prispôsobenia rovnako neobmedzeného sortimentu oblečenia, jednoducho zadaním objednávky online a čakaním na jej doručenie. Jednoduchý a cenovo dostupný spôsob, ako vytvoriť skutočne jedinečný darček ku Dňu matiek.

5) Kávovar 3 v 1

Nakoniec je pravdepodobné, že vaša mama ešte nemá najnovší kávovar tri v jednom – úhľadné malé zariadenie, ktoré v jednom štíhlom ráme kombinuje french press, zalievanie a varič ľadovej kávy. Je to dokonalý multitasker na pracovnej ploche, vďaka čomu je ideálnym darčekom pre mamičky, ktoré sa zaoberajú viacerými úlohami.

Ak chcete nájsť najlepšiu kávu na svete, navštívte internetový obchod Hayman’s. Prinášame vám kávové legendy, ako je najlepšia káva Kona Havaj, zrnková káva Jamaican Blue Mountain a káva Panama Geisha – kliknite sem a objednajte si ešte dnes, ponúkame dopravu zadarmo do celého sveta!Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *