Per Aspera Benefit Blend sa vracia – PT’s Coffee

Sme späť s druhou inkarnáciou Benefit Blend Per Aspera!

Táto zmes štyroch káv z El Salvadoru, Mexika a Peru je okrúhla a čokoládová svetlo-stredne pražená s arómou marcipánu a vanilky, tónom pečeného jablka a orechovým záverom. Výťažok bude prínosom Silverbackksdobrovoľnícka organizácia so sídlom v Topeka, ktorá vznikla v júli 2011.

Spoluzakladateľ Jude Quinn založil Silverbackks rozdávaním studených fliaš vody ľuďom na uliciach počas veľmi horúcej nedele. Z tohto jednoduchého činu vznikla SilverSunday. SilverSunday sa okrem iného rozrástla z balenej vody na kávu/sušienky, obedy a teraz aj teplé jedlá pre každého, kto to potrebuje.

“Každý rok a vďaka oddanosti a štedrosti nášho oddielu sme schopní rozširovať našu programovú ponuku a vplyv na našu komunitu. Prostredníctvom spolupráce a partnerstiev s inými miestnymi agentúrami premosťujeme medzery a dávame našim susedom ruku hore. Bez Vďaka tejto spolupráci by sme boli zaťažení režijnými nákladmi na zariadenia a súvisiacimi výdavkami. Vďaka tejto spolupráci sme schopní investovať každý dar, ktorý nám bol poskytnutý, do ľudí, ktorým tu slúžime.“

Viac sa dozviete v tomto nedávnom diele od KSNT: Dobrovoľne prevádzkujte Silverbackks a pomáhajte tým menej šťastným v komunite.

Príbeh

Jeho názov je odvodený od hesla štátu Kansas –Ad Astra Per Asperaalebo “k hviezdam cez ťažkosti” –naša Benefičná zmes sa vyvíja sezónne, pričom 100 % čistého zisku ide organizáciám, ktoré sa venujú podpore pozitívnych sociálnych zmien. Často sa zameriame na príčiny v Kansase, ale vezmeme do úvahy aj organizácie, ktoré riešia nerovnosti v globálnom dodávateľskom reťazci špeciálnej kávy.

Naša inauguračná ponuka minulé leto vyzbierala 2 500 dolárov Mládežnícky projekt Topekaktorá poskytuje nedostatočne obsluhovanej a ohrozenej mládeži v Topeke školenia týkajúce sa zamestnania a vedenia, vzdelávanie o fungovaní právneho systému prostredníctvom súdu pre mládež, pomoc s finančnou gramotnosťou a ďalšie školenia v oblasti životných zručností v snahe predchádzať vysoko rizikovému správaniu počas prípravy. mladých dospelých pre zamestnanie a dospelosť.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *