Photo Journal: Summer Silver Linings

Ahoj ahoj! Dnes zdieľam niekoľko osobných aktualizácií spolu s niektorými receptami, na ktorých som pracoval a ktoré sú uvedené inde na webe. Dúfam, že sa vám bude páčiť čítanie o tom, čo som robil toto leto!

Letné strieborné podšívky

Prekvapil som sám seba, urobil som si čas na ďalšiu osobnú aktualizáciu. Naše doterajšie leto bolo horúce a dusné (a buggy!), ako to zvyčajne v južných USA býva. Húfy júnových chrobákov bezcieľne poletujú po trávniku ako opité vlhkosťou. Vonku je akosi biedne. Ale júl je mesiac mojich narodenín. Na oslavu možno navštívim obchod s drahokamami a fosíliami a pridám do svojej zbierky ďalší kameň. A možno dostanem aj seba šiška kým som v tom krčku lesa.

Ako vidíte na hlavnej fotke, opäť maľujem. Predtým, ako sa pečenie stalo mojím životom, plánoval som byť nejakým výtvarným umelcom. Už viac ako desaťročie som neurobil umelecké dielo na plátne. Ale v poslednej dobe moja duša potrebovala terapiu, ktorá sa dá dosiahnuť len priložením štetca na plátno. Toľko mi chýbalo moje Churro. Tak som sa rozhodol namaľovať jeho portrét. Miloval banány a medvedíka, s ktorým prišiel zo záchrany. Tak som ich zaradil do zloženia.

Hoci som Churrov odchod znášal dosť ťažko, prinútilo ma to znovu objaviť moju lásku k maľovaniu. Strieborná podšívka, ak vôbec niekedy bola.

Letné strieborné podšívky

Nová tvár.

Teraz sa zdá, že je vhodný čas povedať vám o mojom novom pomocníkovi. Chico je malá čierna želé zo psa. Roztomilé ako gombík s chvostíkom, ktorý sa nikdy neprestane vrtieť, okrem prípadov, keď zahrmí. Môj manžel sa do neho v útulku zamiloval a hoci som si nemyslela, že som pripravená na nového psíka, ukázalo sa, že Chica som veľmi potrebovala. A potreboval nás. tiež.

Je to starší pes. Zdá sa, že práve to nás ťahá zachrániť. Takže som sa do značnej miery zmieril s tým, že vediem domov starých ľudí pre psov. Počas toho, ako som sledoval svojich záchranárskych hrdinov s väčšími skúsenosťami ako ja, Steve Greig a Peabody Johanson (z Sladké recepty).

Môžete si prečítať niečo viac o Chicovi v tomto príspevok na Instagrame.

Moja práca inde.

Pred pár mesiacmi som pripravil pár korenistých mangovo-tamarindových ľadových pukov, aby som pomohol propagovať preteky Food Network Great Food Truck Race na sociálnych sieťach. Môžete sledovať, ako ich robím správne tu ďalej Facebook alebo na Foodnetwork.com. Tieto pochúťky, inšpirované remeselníckymi mexickými paletami, obsahujú sladké a pikantné s posypaním čili a limetkovým korením na každom ľade.

Letné strieborné podšívky

Toto je ďalšia mrazivá pochúťka, ktorú som urobil pre Food Network – Zmrzlinový sendvičový koláč s jahodovým koláčom! Recept nájdete práve tu. Je to veľmi podobné môjmu Ľahký zmrzlinový sendvičový koláčale s jahodovou chrumkavou spinou. Milujem takéto recepty na leto. Vyžaduje sa určitá montáž, ale žiadne varenie alebo pečenie!

Kuchynský sklad.

Pred chvíľou som to zdieľal na sociálnych sieťach, ale niektorí z vás to možno ešte nevideli. Pozrite si tento článok, ktorý som napísal pre HGTV: Vytvorte si kuchyňu hodnú šéfkuchára s našimi tajomstvami skladovania. Všetky tieto fotografie sú z mojej dielne a sú to moje spôsoby skladovania, ktoré sa dajú ľahko použiť vo vašej kuchyni. Pri prezeraní nájdete niekoľko receptov. Nenechajte si ujsť môj Čokoládové sušienky s karamelom a arašidmi! Chutia ako tyčinka Snicker’s vo forme koláčikov.

Južné letá ma nútia k pomalšiemu tempu. Takú, ktorá ma núti dobiť energiu tým, že trávim čas sám premýšľaním, pečením, fotením a teraz maľovaním. A tak budem.

Dúfam, že leto k vám bolo zatiaľ láskavé. Ďalej a hore!

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *