Planted odhaľuje bezmäsitý kebab v spolupráci s nemeckým stravovacím zariadením HOFMANN’S – vegconóm

Značka mäsa Alt Zasadené oznamuje novú spoluprácu s nemeckým cateringovým špecialistom HOFMANNOVA na kebab na thajský spôsob podávaný s ryžou predstavovať zasadený.kebabvyrobené z hrachového proteínu.

Planted tento rok v septembri vyzbieral 61 miliónov libier jedno z najväčších kôl alt-proteínu v Európe, s vyhlásením svojho poslania stať sa najväčším európskym alternatívnym výrobcom bez mäsa. Švajčiarsky výrobca rozširuje svoju značku prostredníctvom rôznych partnerstiev. Napríklad začiatkom tohto roka spoločnosť uviedla na trh rastlinné kuracie kari s vegetariánskym reťazcom Hiltl; partnerstvo s fitness a voľnočasovým klubom David Lloyd; a s televíznym šéfkuchárom Gizzi Erskine na podujatí Plantstronomy Cooking Event.

Planted je už etablovaný vo Švajčiarsku, Nemecku, Rakúsku a Francúzsku s produktmi, ako sú kebab a kúsky kuracieho mäsa. Značka sa tiež začína presadzovať na nových trhoch, ako je Spojené kráľovstvo a Taliansko, hovorí spoločnosť.

kebab bez mäsa
© Zasadené

V Nemecku je 44 % spotrebiteľov flexitariánskych

Keďže alternatívy bez mäsa sú medzi spotrebiteľmi čoraz populárnejšie, táto nová spolupráca medzi týmito spoločnosťami je adaptačnou reakciou na rastúci dopyt. Podľa Federálneho ministerstva pre výživu a poľnohospodárstvo (BMEL) je v Nemecku 44 % spotrebiteľov flexitariánov, 7 % vegetariánov a 1 % vegánov. správa o výžive.

„Sme hrdí na to, že môžeme vstúpiť do tejto spolupráce so spoločnosťou Planted,“ hovorí Dennis Gmeiner, generálny riaditeľ spoločnosti HOFMANN. „Vegánske alternatívy naberajú na význame a našim zákazníkom chceme ponúknuť atraktívny výber chutných jedál pre pestré stravovanie zamestnancov. S naším strategickým preskupením budú inovácie produktov oveľa viac v centre pozornosti,“ dodal.

The kebab bez mäsa, Thajský štýl, bude uvedený na HOFMANN’s menu od tohto mesiaca.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *