Plantega: „Náš prístup k narušeniu existujúcich štruktúr v rámci potravinového systému je zamerať sa na posilnenie“ – vegkonóm

Naprieč mestom New York, rastlina robí rastlinné mäsové, syrové a vaječné výrobky prístupnejšími, cenovo dostupnejšími a prístupnejšími prostredníctvom unikátneho konceptu marketingu lahôdok v predajni.

Plantega, vedená zakladateľom Nil Zachariasom, sa spojila s poprednými značkami, ako sú JUST Egg, Beyond Meat, Good Catch, Miyoko’s Creamery a ďalšími, aby priniesla zdravšie, 100% rastlinné potraviny do ikonických vinární v New Yorku. Prostredníctvom svojho vizionárskeho úsilia pomáha Plantega značkám rozširovať testovanie a distribúciu produktov a zároveň sa snaží prekonať hlavné výzvy súvisiace s cenou, chuťou a pohodlím, ktoré bránia širokému prijatiu rastlinných potravín.

Nil Zacharias hovoril s vegconómom o obchodnom modeli spoločnosti Plantega, špeciálnych postrehoch, budovaní stravovacích systémov založených na komunite a ďalších.

Eric Adams LEN vajce
Starosta New Yorku Eric Adams na Plantega © Lev Radin Photography

Povedz nám o rastlina
rastlina má za cieľ uľahčiť prístup k rastlinným potravinám všade. Robíme to prostredníctvom unikátneho rastlinného modelu lahôdok v predajni, ktorý má dve odlišné, ale vzájomne prepojené funkcie.

Na jednej strane ponúkame riešenie na kľúč, ktoré umožňuje NYC vinárňam/rohovým predajniam a iným nezávislým obchodníkom s potravinami a kuchyniam pripravovať a predávať všetky rastlinné menu. A na druhej strane ruka, spolupracujeme s poprednými závodnými značkami, aby sme otvorili nové možnosti distribúcie a riadime testovanie produktov na konzistentnom základe prostredníctvom aktivácií marketingu v teréne.

Výsledok je cenovo dostupnejšie, chutnejšie a pohodlnejšie rastlinné jedlo dostupné pre viac spotrebiteľov.

Plantage Team
© Plantega

Aká je vízia za Plantega’s obchodný model lahôdok v obchode?
Vízia za sebou rastlina je ponúknuť riešenie viacerých výziev spojených so širšou dostupnosťou rastlinných potravín.

Cena, chuť, a pohodlie sú často diskutované ako kľúčové výzvy, ktoré treba prekonať. Ale nejdeme o úroveň hlbšie, aby sme dostatočne hovorili o dôležitosti kontextu ako páky na ovplyvňovanie spotrebiteľského správania.

Inými slovami, čo v akom kontexte sú prezentované rastlinné produkty? Predávajú sa v známom prostredí? Sú integrované? Sú prístupné a kultúrne relevantné? Alebo odkázaný na pár položiek v ponuke alebo iný balík na poličke? Napokon, kto ovláda zážitok?

Verím rastlina je príkladom toho, ako odpovedať na tieto otázky.

Plantega Vegánsky kurací sendvič
© Plantega

Môžete sa pozrieť rastlina a vnímajte nás ako tento radikálny projekt s víziou demokratizovať prístup k rastlinným potravinám posilnením nezávislých obchodov a kuchýň, aby prijali udržateľné rastlinné potraviny budúcnosti. Alebo sa na nás môžete pozrieť z inej perspektívy a dospieť k záveru, že budujeme rušivú rastlinnú značku reštaurácií budúcnosti, ktorá nevlastní a neprevádzkuje ani jednu kuchyňu.

my sú v skutočnosti oboje, a to sa prejavuje z jadra našej vízie.

Ako je rastlina pomáhate rastlinným značkám, ktoré chcú podporiť skúšanie a distribúciu produktov?
Spolupracujeme so značkami, aby sme im pomohli a množstvo spôsobov, ktoré zahŕňajú, ale nie sú obmedzené na nasledovné:

  • Terénny marketing a obsah: Značkových partnerov predstavujeme autentickým spôsobom s celoročným sociálnym obsahom a marketingom, aby sme otestovali životaschopnosť produktov a zmerali záujem spotrebiteľov a spätnú väzbu.
  • Integrácia distribúcie a menu: Ponúkame plug-and-play riešenie pre predajne na prepravu rastlinných potravín prostredníctvom distribúcie a kulinárskych školení až po označenie a marketing nášho 100% rastlinného menu.
  • Integrácia doručovacej aplikácie: rastlina priamo spolupracuje s aplikáciami na rozvoz jedla, ako je Grubhub ponúkať naše menu a spúšťať časovo obmedzené ponuky a propagácie produktov, ktoré využívajú naše obchody ako virtuálne centrá na prípravu a distribúciu jedla.
  • Dopredná DNA značky: Nakoniec, ale to najdôležitejšie, rastlina bola od základov vybudovaná v partnerstve so značkami rastlinného pôvodu. Propagujeme všetky značky, Produkty, a ingrediencie v našom jedálnom lístku, zvýrazňujte ich na našich sociálnych médiách a upravujte obsah na podporu záujmu a skúšania.
Zákazník obchodu Plantega
© Plantega

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *