Pohľad do vnútra: Snack Swag – pekáreň Orlando / koláče / pečivo od Meiji May

Moja žena a ja sme nedávno oslávili 7. výročie svadby a pri tej príležitosti som zavolal Snack Swag’s Meiji May, aby som vytvoril krásnu antigravitačnú maltezovú tortu, o ktorej som vedel, že by moja žena milovala len kokosovú a malinovú plnku. Dopadlo to fantasticky a úplne nádherne.

Možno ste videli báječné koláče, ktoré našla miestna pekáreň Orlando @snackswagorlando na Instagrame.

Meiji May so sídlom v Orlande je módna stylistka/grafická dizajnérka pracujúca v oblasti tort a iných sladkostí pod názvom Snack Swag, známa svojimi umne vytvorenými tortami a pečivom.

Meiji sa narodila a vyrastala v Bangkoku v Thajsku, kde začala svoju vášeň v jedle. Vyštudovala umeleckú reklamu na Assumption University v Thajsku a po ukončení štúdia uplatnila svoje kreatívne schopnosti pri vytváraní svojej značky Snack Swag v roku 2014.

Vo veku 28 rokov sa rozhodla prísť do USA, aby podporila svojho manžela Jacka Tawu v jeho sne o reštaurácii (teraz je to Sea Thai a Tuun.)

Rozhodla sa absolvovať 2 stupne súčasne; kulinársky manažment a manažment pečenia a pečiva z Valencia College.

Meiji potom spojila svoju vášeň pre pečenie a dizajn a vytvorila Snack Swag!, lahodné a pekné – vysoko kvalitné a vyrobené sladkosti inšpirované ázijskými príchuťami a všetkým, čo milovala, keď bola vo svojej rodnej krajine.

V snahe spojiť ľudí pri koláčoch a životnom štýle debutoval Snack Swag v lete 2014 s kreslenými postavičkami francúzskych macarons.

Odvtedy spoločnosť Snack Swag vyvinula prosperujúci program koláčov na mieru a vytvorila jedlé umelecké diela, ktoré slúžia Orlandu na všetky druhy podujatí a osláv.

Najobľúbenejšou položkou v Snack Swag je koláčik. Môže byť vyrobený v akomkoľvek tvare, číslach, písmenách a akejkoľvek veľkosti.

Koláčová torta je vyrobená z 2 vrstiev vanilkového pečiva, ručne krájaná, pečená do zlatohneda a plnená sezónnou ovocnou plnkou a talianskou polevou z meringue a maslovým krémom a potom voľným štýlom ozdobím tortu tak, aby vyhovovala požadovanej téme a farebnému tónu tak, aby každá jeden je celkom jedinečný.

Ak potrebujú nejakú špeciálnu požiadavku na dekoráciu, dizajn alebo polevu, sú vítaní, aby to urobili tiež… niečo ako sušienka s tvárou na mieru, socha šteniatka z cukrového fondánu alebo personalizovaná správa cez vytlačený fondánový koláčik.

Je to veľmi zábavný spôsob, ako vytvoriť jedinečný dezert.

Snack Swag je teraz v procese online testovania objednávania. Ľudia vyplnia formulár online na a potom sa ku každému detailu vrátia neskôr, keď si skontrolujú objednávkový formulár, ktorý odoslali.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *