Pohľad do vnútra: Xurro, továreň Churro v prémiových predajniach Orlando Vineland

Xurro, Churro Factory ponúka všetko churro, od Churro Sundaes po Churro S’mores a všetko medzi tým. Boli sme pozvaní do Orlando Vineland Premium Outlets, aby sme vyskúšali niektoré z najobľúbenejších položiek menu Xurro. Churros sú gurmánskou základňou Orlanda, takže sme boli nadšení, že sme mohli vyskúšať niektoré z ich sladkých výtvorov.

Churro Sundae

Churro Sundae obsahuje tri kopčeky vanilkovej zmrzliny, teplý čokoládový fondán, dve teplé churros a je doplnený šľahačkou a dúhovými postrekami. Ak ste ešte nikdy nenamáčali teplé churro do zmrzlinového pohára, tu je vaša šanca. Kombinácia bola rovnako chutná, ako sa očakávalo, a toto jedlo vrelo odporúčame.

Churro S’more

Churro S’more spája dve čerstvé žemle churro s mazľavými marshmallow a rozpustenou mliečnou čokoládou. Xurro pečie marshmallows čerstvé, takže chuť pripomína detské mory pri táboráku. Teplý marshmallow efektívne roztopí čokoládu a vytvorí tak úžasne sladkú pochúťku.

Churro slučka

Churro Loop je úplne pokrytý čokoládovým fondánom a pokrytý dúhovými posypmi. Toto je perfektné rýchle sústo pre všetkých milovníkov čokolády. Je to prekvapivo sýte a ešte krajšie na pohľad. Len pozor – s touto pochúťkou je ľahké narobiť neporiadok!

Klasické Churro

Nie je to zážitok z ochutnávky churro bez aspoň jedného klasického churro. Xurro vyrába svoje churros čerstvé na objednávku, takže sú výrazne lepšie ako vaše klasické churros v zábavnom parku. Naše churro bolo pekné a teplé a varené k dokonalosti. Pre rýchle a cenovo dostupnejšie občerstvenie určite vyskúšajte klasické churro. Xurro ponúka aj churros plnené jahodami a vanilkou, alebo máčané v Nutelle či Dulce de Leche.

Medzi ďalšie položky menu, ktoré tiež vyzerali chutne, patria Churro mliečne kokteily, lievikové koláče, mexická čokoláda a ďalšie.

Xurro, Churro Factory má dve miesta, jedno v Orlando Vineland Premium Outlets a jedno v Clermonte. Môžete ich sledovať na Instagrame na @ChurroFactory_Xurro.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *